Člen Týmu

Diskuze na fóru 'Obecné dotazy' zahájená uživatelem RST555xx, 28/12/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. RST555xx

    RST555xx Zelenáč fóra

    Zdravím, je možnost se přidat do moderátorského týmu chatu? hraju už nějakou dobu a nevšiml jsem si žádného moderátora na chatu.
    Je tu nějaká taková možnost?
    Předem díky za odpověd hezký zbytek dne
     
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Tak za prvé bys jako adept na člena teamu měl vědět, že se jedná v tomto případě o žádný návrh na úpravu či vylepšení hry. A měl by ses umět orientovat na herním foru. Kde bys našel i informaci o zrušení CM od konce roku 2022. Nicméně konečné slovo má sice v tomto případě Leo. Ale CM již nějakou dobu neexistují z důvodu malé aktivity na herním chatu. Občas se tam objevujeme já či Leo pro kontrolu herního chatu. Pakliže by došlo k nějaké rozumné aktivitě na herním chatu a hledala by se CM určitě by zde či na herním foru o tom byla nějaká informace.
    Vlákno přesouvám.
     
  3. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    V tuhle chvíli jsou CM na našich chatech zbyteční. Jak psal Poseidon je malá aktivita na chatech i foru a je zbytečně aby několik CM muselo pokrývat celý den a koukat do většinou prázdného chatu.
    Pokud mají hráči nějaký dotaz na nás můžou česky nebo slovensky napsat sem na forum nebo do CZ/SK místnosti na Discordu. Anglicky pak můžou psát na globální chat ve hře nebo do general chat na discordu. Na těch místech už moderátoři jsou, pouze na našich jazykových chatech to nemá v tuhle chvíli smysl.
     
  4. juraj888

    juraj888 Perspektivní autor

    CM boli zbytoční odjakživa nie len v túto chvíľu. Možno ste im pred nástupom mali vždy dať robiť psychotesty aby sa tam nedostali zakomplexovaní hlupáci ktorí banmi a kickmi len odrádzali hráčov od toho ten chat používať :). AJ pre to je chat mŕtvi a komunikuje sa zväčša na TSku a externých sociálnych sieťach... môj názor.
     
    Naposledy upraveno: 28/12/23
  5. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    a zkusil sis dovolit něco z toho za co byli banovaní u nás třeba na globálním nebo EN chatu? Tam jen pozdravíš v jiném než NE jazyce a máš ban minimálně na 24 h. Naše CM se držela nařízených pravidel pro chaty.
     
  6. juraj888

    juraj888 Perspektivní autor

    No keď hovoríš ... Môj názor nezmeníš kick za písanie veľkými písmenami či ban za spam po tom ako napisal niekto 3 správy po sebe ? niekto tak proste píše ... to boli tie nariadenia dosť trápne :rolleyes: na globe je to to isté čo bývalo u nás niekto normálny ludí upozorní že treba písať iba po anglicky potom príde nejaké zakomplexované individum a bany lietajú jedna radosť
     
  7. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    takto jsou prostě pravidla chatu nastavená, to nemůžeš vyčítat CM, ta se držela jen pravidel.
     
    juraj888 tohle ocenil(a).
  8. AISMEN

    AISMEN Rádoby autor

    Koukám že nevíš co slovo pravidla znamená.. CMka je nemohli přehlížet jen pro to že s němi nějaký jura nesouhlasí nebo je nezná.
     
  9. UnKnoW

    UnKnoW Perspektivní autor

    Na Globální Americe hledají CM
     
  10. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Také bys mu měl pokud to víš na 100% říct o jakou jazykovou lokaci se jedná.
     
  11. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Různé jazykové týmy občas hledají moderátory, ale je samozřejmě nutné znát skvěle daný jazyk. Pak se většinou stačí podívat na jejich forum, kde mají instrukce.
     
  12. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    O Americe vím také. Už jsem se chtěl přihlásit,ale pak mi došlo,že já jsem CML:D:D. Tu to pozici oni nehledají.:p;)
     
  13. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    EN tým hledá stále CM pokud vím a není to jen pro globální ameriku. Každý tým moderuje mnoho serverů na kterých se vyskytují hráči v jejich jazyce + globální chaty ostatních serverů