Chyby Chyby ve hře

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Leo., 7/6/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Najít se to dá, když jedu a kontroluju nick za nickem, rozhodně nejsem úplně dole, za mnou jsou další hráči. Jsem na místě 30. a úplně dole mám místo 134, které je poslední (GE3).
    Dřív jsem jednou kliknul, kouknul se, kde jsem a zavřel. Teď abych to 2 min hledal. Další skvělé vylepšení.
     
    Canabis-cz tohle ocenil(a).
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Upřímně se přiznám nepamatuji si, jestli tam byl někdy řádek, kde by to ukazovalo na jakém jsi místě jako je v trhlině. Ale je fakt, že nefunguje vyhledání na základě jména akorát u jména zmizí daná šipka. Podívám se do chyb a kdyžtak nahlásím.
     
  3. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Bylo to stejně jako na trhlině, viděl jsi prvních několik hráčů a pod tím sebe a hráče před a za tebou.
     
  4. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Takže hledání dodám. Umístění stejně jako má trhlina je pomalu měsíc hlášené.
     
  5. stenne-cz

    stenne-cz Perspektivní autor

    - po každém přihlášení do hry se mi rozhodí (posune) karta událostí a oblíbené designy
    - u ostatních hráčů nevidím pirátskou ani bojovou hodnost
    - už zase nefunguje přesun na mapu krakatice (mistrovské nástroje, harpunovačka)
    Hraju Klienta. Když potřebuju přes prohlížeč tak je to totální sekaná. Vzít ukol a rychle zpátky na klienta
     
  6. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Krakatici nebo také Maelstrom jsem již hlásil nějakou dobu zpět. Bohužel samo ani BP nevědělo o jakou mapu jde. Bohužel se asi od té doby na to nikdo nepodíval a jestli ses na ní někdy nedávno dostal to jsi měl štěstí.
    Co se týče toho posunu mám zato, že kolegyně tento problém hlásila. Bohužel to asi bude složitější, jelikož to dělá náhodně jak hráčům, tak i, že se to někdy stane a někdy ne.
    Co se týče hodností dodávám.
     
  7. kacenka1986

    kacenka1986 Perspektivní autor

    cau chces nahlasit chybu ci to maj i ostatni nez zacnem resit s podporu, hram, nepouzivam zadne boty atd. a rekl sem si ze pojedu ligu ze chci bejt v prve stovce ze vsech serveru at mam na chvily bonus mant, rano sem byla jen na nsem serveru 12té misto asi 38m eli bodu, dnes se hledam a nasla sem se nekde pod 50tkou jen s 8 m eli bodu co to ma bejt? !!!!
     
  8. kacenka1986

    kacenka1986 Perspektivní autor

    plus sem nasla dalsi chybi, mi dosli pirati si rikam co to ma bejt, mnela sem 200 tisic eli piratu a 200tisic eli vybavy od vseho ke kazdemu, a vse je pric, zbyli mi jen nesmysli za zlato, co to ma bejt ? !!!!
     
  9. Hefajtos

    Hefajtos Pisálek fóra

    Stých pirátov si nič nerob. Mne sa to stalo minulý týždeň, že si prepadám prepadám a zrazu mi to nejde. Po skontrolovaní som tam mal miesto obyčajných pirátov nahodených elitných a aj elitnú výzbroj, a deň predtým som si na milion % istý, že tam boli obyčajný za zlato...... lebo som si nastavoval prepad, takže niekde im tu uraduje dajaký škriatok.
     
  10. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    kacenka1986 s těmi EB určitě napiš na podporu tam můžou zkontrolovat účet jestli se něco najde.
    Přepad se těžko nějak zjistí, není možné počítat piráty z každého přepadu kolik by jich mělo být.
     
  11. delo66

    delo66 Pisálek fóra

    Neviem či aj Vám sa to robí, ale spomaľuje sa mi posun obrazu a to až do takej miery, že lodička mi ide rýchlejšie ako posun obrazu. každých približne 15-20min musím dať F5. Zase to chvíľu ide a potom nastáva spomaľovanie a tak dookola. Hrám cez prehliadač. Klient mi nejde vôbec. Ďalší problém mám s nákupom pirátov a k nim príslušenstvo. Prvé dva nákupy idú v poriadku, kým sa mi rozsvieti košík čakám pár sekúnd, potom už mi vyhadzuje tabuľku čakajte. Nakoniec mi zasekne celú hru, dokonca ani F5 nezaberie. Celú hru musím vyhodiť cez mäkký reštart a častokrát aj po načítaní sa mi to opakuje. Niekedy mi nákup trvá aj 15-20min.
     
  12. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Zpomalování jsem si všimla u prohlížeče. Přes klienta tento problém není.
    Stáhl sis nejnovější verzi klienta? Je potřeba starou verzi odinstalovat a stáhnout nejnovější. Nechat ji aktualizovat a pokud nemáš Mac nebo Linus měl by ti jet. Problémy s načítáním stránky nebo košíku může být taky spojený s prohlížečem nebo internetem. Pokud nemůžeš mít klienta (což je nejlepší volba) tak zkus jjiný prohlížeč.
     
  13. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    V Obecných dotazech jsem vytvořila nové vlákno "Hlášení chyb ve hře". Tam bude vlákno více na očích a lépe dohledatelné. Jsou tam přepsané a aktualizované hlášené chyby. Vlákno je otevřené pro hráče takže tam můžete psát zjištěné chyby. Toto vlákno zamykám.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.