Chyby Chyby ve hře

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Leo., 7/6/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Bohužel nový chat neumožňuje spoustu funkcí jako ten starý. Takže pokud se upraví grafické zobrazení aby byl text v řádku myslím si, že je to asi nejsnažší volba. Jelikož nový chat již neumožňuje funkci kopírování .
     
  2. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    psací řádek je součást chatu. Chat je celé to okno se všemi funkcemi.
     
  3. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Jde o to, že když jsem si takhle nějakýho hráče nakliknul, tak jsem měl jeho id k dispozici dokud jsem chtěl, teď jen do té doby, než budu chtít něco napsat.
     
  4. kacenka1986

    kacenka1986 Perspektivní autor

    uz skoro mesic v klientu u nekteryh ukazatelu nejdou prijimat ukoly, sli pouze pres prohlizec, nyni jsem narazila na ukoly ktere nejdou prijmout ani pres prohlizec ani pres klienta. dtrcte si taku hru do EDIT!!!!
     
  5. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Ještě by se asi hodila jedna úprava v nákupním košíku. Příklad z akce: fotbalová munice 549 perel za 1000 ks, jde koupit 250x. Když to koupím, tak mi to napíše, že transakce byla úspěšná a koupil jsem 250 x fotbalová munice. Dřív by mi to napsalo, že jsem koupil 250 000 fotbalové munice.
     
  6. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    to proto, že nekupuješ kusy, ale balíčky. Na hlavní stránce v tržnici je to tak taky a už dlouho. Vzhledem k tomu, že se z pro mě nepochopitelného důvodu do unity nevejdou čísla, která v flashi šla, je asi lepší mít tento systém než to mít rozepsané na počet koulí a půlku z toho počtu ani nevidět.
     
  7. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Dnešní restart opraví:
    • špion - offline hráči se nezobrazovali
    • nebyla vidět první rána do hráčů
    Mně teda špion nefunguje vůbec, nezobrazí se ani hráč, který stojí vedle mně na moři.
     
  8. Phantom_ship

    Phantom_ship Pisálek fóra

    Ahoj taky me nejde spicl vubec , ale chapu ze ten vyvoj unity mel byt jeste aspon jeden rok.
     
  9. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    A špicl nejde ani po restartu.
    A ještě dotaz: může mi někdo říct, k čemu je dobrá hláška "Ten a ten právě vyprovokoval kopí osudu k vynoření"? Odpovím si sám: úplně k ničemu! Dozvím se, že někde na okolních mapách (třeba o 2 mapy dál) vyskočilo kopí, ale vzhledem k tomu, že není vidět na minimapě, tak stejně nemám šanci ho najít.
     
    Naposledy upraveno: 18/6/21
    Canabis-cz tohle ocenil(a).
  10. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Kopí bylo hlášeno od počátku akce s žádostí o změnu. Ale to patří do jiné kategorie.
    Špicl je také hlášený. Nevím proč dělali aktuálně tuto opravu a ne to aby špion fungoval. Pokud potřebujete špiclovat stačí přepnout na špicla pro cech a zpět a jde špiclovat.
     
  11. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Funguje to, díky za radu ;)
     
  12. *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz!

    *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz! Perspektivní autor

    ted jsem se konečně pčihlásil a nejde mi zvětšit přiblížení lodě není tam ani ikona.
     
  13. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    tak si ji zkus resetovat v konfigurátoru, možná je schovaná někde mimo.
     
  14. *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz!

    *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz! Perspektivní autor

    No a co to byl jen dodatek dvě hodiny se přihlašuju na moře a pořád mě to vyhazuje a nedostanu se ani na hlavní stránku,a když se podvou hodinách přihlásím tak už nemám čas hrát skoro měsíc jinak mi vše frčí tak že je chyba u vás nou koment.

    Jo byla ale další chyby jmenovat nebudu,doufám že je takových víc jako já nemám čas strácet čas chci si zahrát a odreagovat se ne se tu vztekat že to nejde,puntík.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 19/6/21
  15. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    většině hráčů hra funguje a tebou popisované problémy nemají, takže si bud zkontroluj PC, pročisti ho, vymaž mezi pamět klienta nebo prohlížeče a nebo napiš na podporu, popiš pořádně jaký problém máš, co a kdy ti to dělá, případně přidej screeny.
     
  16. Legend79cz

    Legend79cz Zelenáč fóra

    Tak konečně jsem se dostal na level 31..Zadavatel ukolu na mapě 31/1 Fang Weisheng nema pro Tebe žádné ukoly..To samé mi píše i na prohlížeči.
     
  17. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Vyzkoušel bych úplné přelogování. A pokud se ti neobjeví ani po ranním restartu napsal bych na podporu. Zde nevidíme žádné údaje o tvé lodi, následně případně kolegové mohou předat situaci dál pokud se jim to projeví a poté to záleží už na BP.
    Jen dodám projdi si ostatní zadavatele zdali ti nějaký nenabízí úkol. Je možné, že se udělala nějaká změna a my se o ní nemáme pomalu jak dozvědět než od hráčů. A to by také mohl být důvod proč ti zadavatel nedává úkoly.
     
  18. Legend79cz

    Legend79cz Zelenáč fóra

    První ukol poraz 5x solanka jsem dostal.Když jsem ho splnil, okenko vyzvednout odměnu bylo šedé.Cca po 10 přelogování se mi ukol podařil odevzdat. Následně zadavatel nema pro mě žádný ukoly.Budu dnes zkoušet.Pokud se mi nepovede ukoly aktivovat,obrátím se na podporu.
    Dekuji za odpověd Poseidone.:)
     
  19. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Až dneska jsem si všimnul, že vůbec nejsem umístěn v elitní lize, jako kdybych nestřílel. Má to ještě někdo?
     
  20. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Dívala jsem se na to a nick i s místem je uvedený úplně dole. Zvol ligu, ve které jsi, server na kterém hraješ a sjeď dolů. Lepší by bylo mít zvlášť v okénku místo se svým nickem, ale najít se to dá.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.