Chyby Chyby ve hře

Diskuze na fóru 'Obecné diskuze' zahájená uživatelem Leo., 7/6/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Takže jde to oč jsem psal? Že je kousek špatně graficky vykreslen?
     
  2. Dark_COBRA_CZ1

    Dark_COBRA_CZ1 Velmistr fóra

    V podstetě ano ,Když člověk umře a má zaplé pvp /nebo se odhlásí z pvp map, tak sice pve nemá ale ostatní ho vidí že pvp má. Takže v boji nejde rozeznat kdo má a nemá zaplé pvp protože simbol mají všichni ale přitom zaplé pvp má jen někdo. Snad je to ted srozumitelné.
     
    *štěpánek* tohle ocenil(a).
  3. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    Ne Poseidon.
    Kdyz se odhlasim a znovu prihlasim do hry,mel bych byt opet v modu zelenych savli.Jak vidis v levo nahore, jsou tam zobrazene savle cervene i zelene soucasne a u lodi je stale cervena.
    Potkam hrace s cervenymi savlemi,ale utocit se na nej neda je to pak matouci.
     
  4. aver

    aver Pisálek fóra

    a muzes mi ukazat kde? nikde to v tom seznamu nevidim...
     
  5. !-Hellmaster-!

    !-Hellmaster-! Rádoby autor

    Přehled skladu a boosterů je prázdný v klientu i prohlížeči.
    Stále se neukládá nastavení konfigurátoru.
     
  6. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    !-Hellmaster-! sklad a boostery vyurguju (jsou hlášené už od včera) konfigurátor taky připomenu.
    aver omlouvám se spletla jsem si to se špiclem, kde je stejný problém. Nahlásím to taky, můžeš jen líp popsat problém? zadáš hledat cech a neukáže to některé o kterých víš že existují? Nemají ty cechu v tagu nějaké speciální znaky?
     
  7. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Dobře děkuji. Jak to vypadá problém je pouze v případě odhlášení a to jen v případě, že nedojde k zavření okna. Jelikož po potopení se mi přepne mód v pořádku. Předávám ho k hlášení.
    Zároveň nahlášeno i grafické zobrazení PVP módu.
     
  8. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    !-Hellmaster-! nastavení konfigurátoru jsem ted kontrolovala a i po odhlášení mi nastavení moře zůstalo. Týká se to jen některých věcí jako jsou ty šedé lišty, nebo se ti přesouvají některé věci zpět na původní místo? Děje se to v rámci dne nebo až po restartu?
     
  9. *[BLAZON_SVK]*

    *[BLAZON_SVK]* Pisálek fóra

    neschopáci neschopný ani mapu mora nedokážu mať v poriadku ani v prístave neukazuje polovicu vecí ani texty nič no čo BP = BUG POINT :)


    https://prnt.sc/14w735p
     
  10. *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz!

    *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz! Perspektivní autor

    Nechápu proč valí další akci ,když hra nejede už 14 dní.Nejde se nalogovat když se logneš dostaneš na moře jdeš na mapu najednou se lod nedá ovládat nehledě na to že střílím dutou když mám elitu a dalších 100 jiných věcí nebudu vypisovat bylo by to asi na hodinu dnes po třech dnech alespon lognul jinak 14 dní ani tuk .nebudu to rozebírat a to dnes přišel email že se omlouvaj a už to spustili tvl.výsměch.
     
  11. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    *[BLAZON_SVK]* kontrolovala jsem a mapu světa mám v pořádku i přes mini mapu i přes teleport.
    *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz! toto vlákno slouží k hlášení chyb. Na stížnosti si prosím založ jiné vlákno ať to tu není nepřehledné
     
  12. *[BLAZON_SVK]*

    *[BLAZON_SVK]* Pisálek fóra

    Joo tie tvoje kontroly....ten screen som si asi vytvoril náhodne sám však že :) ako píše eskator tu niečo písať je ako hrach o stenu hádzať tým neschopákom keby to pod nos dáš tak to nespravia a ešte viac doserú.... škoda slov
     
  13. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Prosím klid. Musíme situaci ověřit nikdo neřiká, že se to nemohlo stát. I občas v rámci teamu někdo má chybu kterou jiní ne a po chvíli se vše srovná. Ale pakliže situaci nahlásíme do chyb tak další kontrolu provede i centrála a pokud to ani centrála nezaznamená tak není co řešit. Proto je dobré když se aspoň u nás chyba projeví. Ten stejný problém byl nedávného centrování mapy. Též chtěli problém uzavřít s tím, že kontrola na několika účtech vedla k neprojevení hlášené chyby. A pak je štěstí, že se to projevilo někomu z nás můžem to dokládat i za pomocí videa či nějak jinak a snažit se dokázat, že to tak opravdu je v případě, že je to stálá věc.
    Ale nicméně Leo předávala screan i tak dále, bohužel nikdo další takové hlášení nepotvrdil. Myšleno napříč BP komunitou.
     
  14. *[BLAZON_SVK]*

    *[BLAZON_SVK]* Pisálek fóra

    Leo aj toto som si rovnako vytvoril vo photoshope :D https://prnt.sc/14yf8p0

    P.S: nebudem taká sviňa ako (nejdem menovať však vy viete najlepšie) - skúste si to pozrieť v nejakom prístave možno Vám zvyšok dopne....
     
  15. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    nikdo netvrdí, že si to vymýšlíš, jen že u mě se ta chyba neprojevila, takže jde o individuální chybu jen u tebe a možná pár jiných hráčů. V tom případě je nejlepší napsat na podporu, přidat screeny a pak se chyba i s tvým ID pošle do chyb aby zkontrolovali přímo tvůj účet.
     
  16. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Když si zapnu Vědomosti špeha, tak mi ukazují o dost větší dostřel, než skutečně mám. Jak normálně, tak i s orlím zrakem.
     
  17. DarkenCZ

    DarkenCZ Rádoby autor

    Pořadí přednastavení se po restartu stále přehazuje, chyba nebyla opravena!
     
  18. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Protože zatím daný patch co vím neproběhl.
     
  19. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Geralt64 vědomosti špeha jsou nahlášené. Za asi 20 minut bude restart tak uvidíme co ještě opraví. Občas opraví i drobnosti, které v oznamu nejsou.
     
  20. riman99*svk*fmf*

    riman99*svk*fmf* Perspektivní autor

    No koukám že se daří a chci se zeptat zda to že zmizel booster za odebírání novinek kterej přidával 5 děl a 5 slotů je jen chyba nebo záměr :D