Chyba v detekčním robotu způsobující nesprávné debuffy

Diskuze na fóru 'Oficiální oznámení' zahájená uživatelem Poseidon, 19/7/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. Poseidon

  Poseidon Board Administrator Team Seafight

  Ahoj piráti,

  Po důkladném vyšetřování jsme objevili okrajový případ v kódu našeho detekčního bota, který vedl k nesprávné aplikaci debuffů na malou skupinu našich hráčů. V důsledku toho byl malý počet hráčů chybně debuffován a v důsledku toho ztratili některé cenné body ve hře.

  Hluboce se omlouváme za způsobené nepříjemnosti a chceme vás ujistit, že podnikáme okamžitá opatření k nápravě situace.

  Náš tým problém okamžitě napravuje a podnikl nezbytné kroky k odstranění nesprávných debuffů z účtů postižených hráčů. Chápeme význam těchto bodů pro naše hráče a aktivně pracujeme na tom, abychom je co nejrychleji vrátili jejich právoplatným vlastníkům.

  Abychom vyřešili způsobené nepříjemnosti, budeme kompenzovat neoprávněně debuffované hráče prostřednictvím odměn a bonusů ve hře. Věříme, že toto je spravedlivý způsob, jak vyjádřit naši upřímnou omluvu a napravit jakoukoli frustraci nebo zklamání, které tento incident mohl způsobit.

  Chceme vyjádřit naši nejhlubší omluvu všem hráčům, kterých se tato chyba dotkla. Zachování spravedlivého a příjemného herního zážitku pro všechny naše uživatele je pro nás nanejvýš důležité a jsme zklamáni, že jsme v tomto případě nesplnili toto očekávání.

  Do budoucna přijímáme veškerá možná opatření, abychom zabránili opakování podobných chyb. Naše vývojové týmy a týmy pro zajištění kvality provádějí důkladnou kontrolu kódu našeho detekčního robota a implementují další ochranná opatření, aby byla zajištěna jeho přesnost a spolehlivost.

  Vězte, že neustále pracujeme na zlepšování našich systémů a procesů, abychom udrželi vysoké standardy, které od nás očekáváte. Děkujeme za pochopení a trvalou podporu.

  Máte-li jakékoli dotazy nebo obavy týkající se této záležitosti, neváhejte kontaktovat náš tým zákaznické podpory.

  Děkujeme, že jste součástí naší komunity a za pochopení, když řešíme tento problém.

  Tým SF
   
  Silvio44 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.