Chyba nejtrapnější z trapných

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem *booo*, 14/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    • Doubleposting
    Velmi děkuji, jen doufám, že to nebude tak rychle jako návrat eventů na Asii (11 měsíců). Přeji krásný večer

    Agwe mám hotovou asi dva roky a nehodlám jí kvůlí této chybě rušit. Ale děkuji za kompetentní odpovědi :)
    PS: Asi 20x jsem F5tkou načetla mapu (behemont) a střelba je normální.
    Přeji ještě jednou krásný večer. Remiel
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 15/3/14
  2. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Remiel,

    příspěvky jsem ti sloučil, dodržuj prosím pravidla viz. ZDE,

    pokud jde o Agweho cestu nemusíš jí rušit jen ubrat posledních 5TB a nechat je nepřidělené, do doby než to půjde. Změna TB je teď za 0 krystalů, za 3 dny už to bude stát běžných 100 krystalů a je lepší mít funkčních 30 polí dostřelu než 36 nefunkčních.

    také přeji pěkný večer
     
  3. HΣŁM¥S

    HΣŁM¥S Perspektivní autor

    Upřímně, já nechápu ten přístup..

    Ono něco nefunguje a nechá se to být... Kde to jsme? Jakýkoli jiný provozovatel her by to do hodiny opravil, všem dal 5k perel jako odškodnění a omluvil by se v oficiálním oznámení. Tady to hold nejde :\
     
  4. klypsa

    klypsa Pisálek fóra

    jednoducho sa naučili ako problem obyst a nie ho riešit a ze potom ked to pojde navrat spat bude stat 100 kristalov to uz nikoho nezaujíma ba priam by som povedal,ze im to takto vyhovuje a je to len preto lebo cely prevadzkovatel tejto hry si už nevazi zakaznika ako takeho už ste to mohli davno pochopit
     
  5. HΣŁM¥S

    HΣŁM¥S Perspektivní autor

    Další: když tě potopí, tak musíš asi 20x kliknout na připojit se k serveru než se zase objevíš :\
     
  6. ✖ρℓαувσу✖Cz-

    ✖ρℓαувσу✖Cz- Zelenáč fóra

    • Zbytečná citace
    Njn co nadeláš :(
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 16/3/14
  7. ☆Đ-ĩ-Я-†-Ξ-И☆

    ☆Đ-ĩ-Я-†-Ξ-И☆ Perspektivní autor

    Opakovane zadam cleny tymu aby prenechali sve pozice lidem co hru dokazi udrzet v chodu.Po vymene clenu (CM,BA ,ATD:)nastal ve hre doslova bordel.Prisuzuji to vam (ceskoslovenske podpore moderatorum bootadminum)Kdyz byly schopni lide na vasich pozicich ,nebylo tolik chyb a kdyz, tak se doopravdy na chybach pracovalo a nebyly zarazovany do hry jako novinka!!!!

    PS: DEKUJEME ,ODEJDETE!!
     
  8. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj ✖ρℓαувσу✖Cz-, vyvaruj se prosím zbytečné citaci viz pravidla.
     
  9. *booo*

    *booo* Obyvatel fóra

    Fakt dobrý Mirku, s takovouhle radou EDIT, proč sem tedy makal, abych ty talenty měl?
     
    Patriot.cz. tohle ocenil(a).
  10. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj *booo*, když si to přečteš ještě jednou, pochopíš snad, že je to rada jen než to opraví a pak si tam ty talenty opět vrátíš a budeš moci využívat těchto talentů plnohodnotně. Ale také nikdo tě do toho nenutí. Je to pouze jen rada pro hráče co mají zájem. Nikdo z teamu toto bohužel nemůže opravit a tak se snažíme alespoň zatím nějak pomoci.
     
  11. *booo*

    *booo* Obyvatel fóra

    Poseidone, nemusím si to číst znova, pochopyl sem to dobře, jen mi přijde divný, že lidi musel vymejšlet takovýhle vychytávky, aby si sprovoznili, co někdo pokazil. Asi se tu budu opakovat: Hráč je od toho, aby sypal peníze a hrál (buď jedno nebo obojí). Není tady proto, aby hledal, jak opravit (svépomocí) co nefunguje.
     
  12. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj *booo*,

    já Tě do ničeho nenutim a máš pravdu už psát svoje nápady a rady nebudu, jak je vidět nikdo o to nestojí, nikdo to neocenil a proč se tu zbytečně s někým jako Ty hádat.

    počkáme si tedy vždy na oficiální oznámení

    přeji pěknou hru
     
  13. Hugi|CZ|

    Hugi|CZ| Perspektivní autor

    Kdy jako hodlají opravit ten dostřel?!:mad: když je chyba v neprospěch BP je opravena do 24 hod ale když je v neprospěch hráčů opravuje se týdny až měsíce!!! a další super věc je když po potopení musíte dávat 10x spojuji než se zas dostanete na mapu :mad:
     
  14. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Opičák, tvůj příspěvek jsem ti odstranil, takovéto příspěvky zde nejsou tolerovány viz pravidla.
     
  15. Patriot.cz.

    Patriot.cz. Pisálek fóra

    Ahoj Piráti. Tuto hru jsem hrál a ještě se někdy podívám,co se tu děje. Nesouhlasím s tím,že si provozovatel hry dělá ,co chce a hra nefunguje tak,jak by měla. Docela se divím,že jste neodešli pryč z této hry a věčně tu na foru nadáváte,že něco pořád nefunguje. Hraji jinou online hru a ta funguje a neseká se. Forům patřilo a patřit by mělo hráčům,ale tady se až na vyjímky jen maže,dávají výstrahy atd. Nemám rád vulgární výjevý a ty sem taky nepatří. To souhlasím s adminem,že to maže. Ale,některé vlákna jsou cíleně zamykána,aby nebyla žádná návaznost na ně. Ta hra už nebude ,domnívám se nikdy,tak krásná,jak byla.
    Čest všem pirátům.
     
    _-........-_ tohle ocenil(a).
  16. *booo*

    *booo* Obyvatel fóra

    Milý Mirku, já se nehádám, jen mi kapku vadí přístup firmy, ty jsi jejích součástí, takže to padá i na tebe(asi bohužel), oceňuju, že se snažíš pomoct, ale to by měl dělat někdo oficielně (prostě to neprodleně opravit -a je jedno jestli je víkend, svátek nebo pracovní den). Za ten rok, co to hraju, se to hodně zhoršilo - po stránce hratelnosti (mraky chyb - problém je v tom, že se minimum opravuje).
    Jinak k zamyšlení - když se vyskytne chyba, ta je odstraněna, tak by bylo rozumné o tom taky informovat. Není to dlouho, četl sem nějakej offico oznam: cosi o NPC a světle z trortugy - docela mě zaráží, že si nikdo z odpovědných nedal tu práci, pro neznalé (já si nějak neumím představit, jaký problém byl - a už vůbec netuším, jestli byl opraven) popsat chybu, aby se hráči vyvarovali použítí např. sv. z tortugy když nefunguje (ono to není zrovna laciný) - potom, by nemusela podpora a moderátoři řešit, že si někdo stěžuje, případně nadává.
    Když totiž nevíte, že něco nefunguje, tak to použijete, očekávaný efekt nepřijde a vy jste logicky naštvaný.
    Nejsem programátor, ale nejrychlejší by možná bylo, aby někdo udělal na chatu místnost, kde by byla automaticky vkládána, krátká hlášení, co nefunguje, při odstranění chyby by potom systém tuto hlášku odstranil. Takhle by to rychlé k nahlédnutí při hře - rozsáhlejší popis chyby a případné rady, co dělat, by si mohl (ten kdo chce) najít tady na fóru. Tím by ubylo VAŠICH EDIT, nikdo by si nemohl oprávněně stěžovat, že to nevěděl a také by ubylo negativních témat na fóru, stejně tak by se trochu ulehčilo CM, kteří mají plné ruce práce, furt dokolečka někomu vysvětlovat, že zrovna to a to nejde.
     
    Patriot.cz. tohle ocenil(a).
  17. sewses

    sewses Perspektivní autor

    Nazdar bando..Neaka mala uvaha.. Nemaly by sme darovat BP nejake prachy uplne len tak zadarmo aby najaly ešte vačšich babrakou programatorou ktory si budu s prepačenim ešte viac škrabkat rozkrok a my by sme boly spokojny konečne že tu hru niekto konečne rozmrvy,aby už nešla..To by bolo asi asi najrozumnejšie dat im po jednom euru nech nam nič nedavaju zato a nech to daky macher konečne odpaly..A bude po problemoch.... Hra nepojde ony budu mat zarobok a aj tak mame s toho v poslednej dobe len vykaly...Ved čo už dva dni som nevedel strielat enemy čo s toho ved som da asi 100x opravit plachty za perle ,nevadi bude aj horšie v tejto hre ... A aj tak to strielanie stale nefunguje ako by malo ..:D:D:D:D:cool:
     
    Naposledy upraveno: 17/3/14
  18. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj *booo*,

    neříkám, že v určitých věcech nemáš pravdu, ale pokud by jsi hrál hru déle, tak si všimneš třeba na chatu, že některým hráčům je za těžko si cokoliv o něčem na fóru přečíst a nebudou to číst ani když to bude na moři (škoda času pro ně, lepší je hrát než něco číst atd...), podle mého názoru, každý rozumný hráč než se naloguje na moře, tak si přečte nové příspěvky na fóru a pirátskou poštu v cechu. Pokud to dělá každý den, zabere mu to pár minut a je pořád v obraze, ví o většině problémech.

    Na chatu je lepší pro někoho napsat CM? a nechat si to dlouhou dobu vysvětlovat, někdy je to 10x déle než si to v klidu tady za 1 minutu přečíst a když je to po 20 té za den, tak už je to smutné.

    Když jsem začal hrát, první co jsem udělal, že jsem si pročetl celé fórum zpět na úplný začátek Seafightu, trvalo mi to asi 2 měsíce, ale vůbec toho nelituju. Bohužel tady je vidět pravý opak jsou tu stejná témata zakládána v periodě dokola a úplně zbytečně, někdy ten samý den 3 stejná témata na stejný problém a poslední příklad uvedu zítra začne event, bude založeno oficiální téma a v průběhu eventu bude hráči zbytečně založeno dalších 10 témat k eventu a k čemu je to dobré ? ... a můžeme to tady psát každou akci dokolečka dokola.

    Na chatu bude zítra při akci opět CM? Kde je to? Co je to? Jak je to? atd... přitom tu ofiko oznámení je a trvalo mi to asi 3 minuty přečíst a už se nemusím nikoho ptát na základ, jen na zkušenosti, jak nejlépe vydělat aj... Přitom CM neudělá nic jiného, než si přečte to samé oficiální oznámení tady na fóru, okno si nechá otevřený a po kouskách ho kopíruje na chat na všechny globální chaty dle dotazů hráčů, pokud se zeptá více hráčů na všech chatech najednou, má se co ohánět, protože CMka nemají nastarosti 1 chat, ale cca. 15.

    Bohužel vetšina hráčů sem jde, až když jim něco nefunguje a tady hledají někoho na kom si to vykompenzují...

    pěkný den
     
    Antik-cz a *booo* tohle ocenili.
  19. *booo*

    *booo* Obyvatel fóra

    tak sem ti to ocenil, celkem dobře si vystihl mentalitu hráčů. Předem lituju CM. Hraju něco přes rok, taky sem lezu pravidelně, určitým lidem na chatu poradím sám, na ty kteří jen otravujou CM, aby jim řekli co a jak a kde kašlu.
     
  20. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    Bez ďalšej reakcie, zamykám a presúvam do archívu.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.