chat válečník kerberos

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem †R.I.P[†], 30/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    • Vulgarita
    Že ho potopí tolikrát?, není divu když je někdo tak chytrej jako RIP a je schopnej, veřejně na chatu tvrdit, že se opravuje pomocí behe hole každých 10 minut (nejen ze je tak EDIT že se k tomu přizná, ale ve skutečnosti tomu i tak je)


    Nemusím klesat na jeho úroveň a dávat sem každé potopení a ano vetšinou jsou tak 2-3, protože pak zdrhne na svitek.

    Každý kdo hraje na GE1 ví co je to za "F-71"(kod jeho diagnozy) a nemá cenu se k němu vyjadřovat.A každý kdo s ním byl nebo je na TS ví jak poctivě hraje.

    Někdo kdo neviděl WAR ( když nějaký je tak musí jít spát,nebo je na svitku) ani z pendolína si může točit co chce, jeho videa mají vypovídající hodnotu na bodu mrazu....
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 29/12/14
    Tihounek83 tohle ocenil(a).
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj ☢Arrow☢, prosím bez těch urážek a vulgarit viz pravidla.
     
  3. DanceCZ

    DanceCZ Rádoby autor

    Kerberos nepatří to k tomuhle tématu,ale tobě. Jakto že jsi v SCA?
     
  4. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    Chudinka mi řekla buď jdu k SCA nebo válka a protože jsem "chat válečník" tak jsem šel:):)
     
  5. DanceCZ

    DanceCZ Rádoby autor

    Toho druhýho chat válečníka ripa šiješ dál? :D
     
  6. Slůňe_CZ

    Slůňe_CZ Pilný autor

    R.I.P :) ted se tedy zamněřím na tebe brachu rad machruješ tak budeš topen posledně jaks na mně skočil z tortugy a mněls o 120k hp víc stejněs dostal ty vodo úder a já ledovky to byla pohoda :) nic méně dlouho nevidržíš hned svitky pak slabota
     
  7. DarkAngels-CZ

    DarkAngels-CZ Obyvatel fóra

    neznám pravdu,jelikož nehraji naVašem servru,ale RIP na mě působí jako malé rozmazlené děcko kterému někdo vzal hračku :oops:
     
  8. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Vlákna sloučena, zbytečně byla 2 vlákna s jednou tématikou.
     
  9. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    Bez reakcie, zamykám.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.