Championship Event 2014! (28. 6. 2014 - 14. 7. 2014) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 27/6/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. DanceCZ

    DanceCZ Rádoby autor

    Člověk je přes týden v práci a aspon o víkendu se dostane na hru a chce sihrát sestřelit si šampiona aby vydělal alespon něco a hra nehratelná..
     
  2. 亗†..ZDENEK14750..亗†

    亗†..ZDENEK14750..亗† Zelenáč fóra

    ahoj všetci já sa tiež nemôžem dostať na mapu mora už vyše hodiny a pol 20% a koniec už my to ide pekne na nervy!
     
  3. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj všem, v tuto chvíli by se Vám mělo podařit nalogovat.
     
  4. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    no to je pekne Poseidon.aj vieš kolko je hodin.Na to že BP žije z našich penazi tak bi samali viac snažit.ved to nešlo od 19.30hod
     
  5. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj †—Đrake®—†, bohužel my neovlivníme jak rychle se podaří nalogovat, my můžeme problém nahlásit urgovat, což samozřejmě mohou i další teamy, pakliže tuto informaci vědí. Jsme na tom všichni v tomto stejně. Též jsem se těšil, že si zahraji.
     
  6. ◄☻•Mo•No•☻►

    ◄☻•Mo•No•☻► Zelenáč fóra

    • Cizí jazyk
    s akcí jsem spokojenej ... i když po restartech by mohl být EDIT 5-ti minut než padne event ...
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 13/7/14
  7. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    • Zbytečná citace
    Čau,souhlasím s monem,akorát nevím co je cooldown a cizím jazykem je tu zakázano psát.:D:D
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 13/7/14
    logan17 tohle ocenil(a).
  8. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Ŧקε†яik36czŦ, aby to nebylo tobě líto, tak ty se vyvaruj prosím zbytečné citaci ;).
    Ahoj ◄☻•Mo•No•☻►, prosím příště používat povolené jazyky viz pravidla.
     
    logan17 tohle ocenil(a).
  9. !Femina!

    !Femina! Zelenáč fóra

    se tu rozčilujete:) mě bylo včera zděleno že sem odsouhlasil VOP že budu střílet jednou za minutu když se bude hra sekat :D nevite kde najdu ten champion ship design ? prej že z baneru ale už druhy den mi nic nevyskočilo
     
  10. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    v platebni oblasti
     
  11. Mirek

    Mirek Titán fóra

  12. ŦZoroŦ

    ŦZoroŦ Zelenáč fóra

    • Obcházení banu
    Poseidone,ty se mi za něco mstíš,nebo mě jen šikanuješ?Já jsem se vyjádřil na předešlí příspěvek od Mono a na akci,v žádnem případě to nebyla zbytečne citace špatně jsi to posoudil.A dostat ban na 14 dní je taky dost husté.Vím co ted odpovíš.A jsem si vědom,že ted dáš ban za obcházení banu,ted to bude právem.Jo a líto mi je akorát tebe,že si tady asi léčíš nějaký komplex.
     
    Ŧ-šincekCZ-1-UEK tohle ocenil(a).
  13. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj ŦZoroŦ, ano to máš pravdu s tím obcházením banu, ale žádný komplex si opravdu neléčím a pokud máš názor, že tvůj ban byl neoprávněný tak se můžeš samozřejmě obrátit na podporu. Přehled bodů a následných postihů máš v pravidlech. A nejedná se o postih jen ode mě za tvojí zbytečnou citaci jsi dostal minimum bodů dle pravidel. Ale došlo k nahromadění bodů nejen mých a za tento součet se ti dal příslušný ban. Takže žádné léčení komplexů, ale jak říkám, pakliže se ti to nezdá máš samozřejmě možnost podat stížnost na podporu s žádostí o kontrolu.
     
  14. ٴٴٴٴĴįŗķą

    ٴٴٴٴĴįŗķą Perspektivní autor

    Spravne pane Poseidone.. "cooldown" se nepoužíva,vždyt je to anglicky narozdíl třeba od slova "design" ktere se používa bezně.. Vlastně design je taky anglicky,co ted ? navrhuju vsechny napomenout a minimalne ban na 14 dni kazdemu .. Skvělá práce,jen tak dál a kdybych nahodou napsal jedno anglické slovo nekdy tak se omlouvám. Bye bye..
     
  15. sewses

    sewses Perspektivní autor

    Nazdar vospolok ..Už od 18,10 sa neviem nalogovať na globalnu europu 4..mam ten problem len ja alebo je to u viacerych hračou ??? Skušal som čistiť ,tri rozne prehliadače a na eventy sa nemožem dostať !!!:eek::eek::eek:
     
  16. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    sewses robí to viacerým hráčom síce neviem o tom že tak dlho ale nevedeli sa dostať po nejakú dobu na more.. ale buď rád to čo sa tam teraz deje.. :D 4 výstrely a zásek na pol minútu.. to zas bude sranda xD
     
  17. ***tom**UEK

    ***tom**UEK Vycházející hvězda fóra

    ja se zas nemuzu nalogovat na ge3
     
  18. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj všem, ano byl problém s přihlašování už by to snad mělo jít.
     
  19. ☆Đ-ĩ-Я-†-Ξ-И☆

    ☆Đ-ĩ-Я-†-Ξ-И☆ Perspektivní autor

    nechapu proc za citaci jsou hraci neustale sikanovani.co jste to za lidi zakazovat nekomu citovat !!!!udelejte si tam poradek nebo vas jeste nekdo zavre za tyhle utlacovatelske pravidla vami vytvorene!!!!
     
    logan17 tohle ocenil(a).
  20. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    zavřít na Špilberk
     
    ☆Đ-ĩ-Я-†-Ξ-И☆ tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.