Zpetná vazba Cesta do jámy lvové - Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Leo., 17/8/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Geralt64, no koukám ono vybírat si jen nějakou část textu od podpory, která se nám hodí do krámu umí každej, ale že zrovna ty už mě dosti udivuje.
     
  2. kapitánkormorán.Brno

    kapitánkormorán.Brno Pisálek fóra

    AdmSity:Moc díky za odpověď.
     
  3. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Pokud chceš a dovolíš (protože se sem komunikace s podporou nesmí kopírovat), tak ti sem tu odpověď zkopíruju (nebo celou komunikaci o této chybě). Jediné, co jsem vynechal je, že oprava závisí na centrále. Tak mě tu laskavě nenapadej za něco, co není pravda.
     
  4. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Geralt64, nemusíš já dostal komunikaci k náhledu a takže vím jasně jak ti bylo rozepsané v posledním e-mailu, že problém s denním za minihry. A delší doba je relativní pojem. Jelikož už situace byla hlášena ihned chvíli po době hlášení, kdy se zjistil problém.
     
  5. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Ano, rozepsali mi to. Ale na první dotaz, proč jsem dostal 12 děl mi odpověděli, že je problém už delší dobu hlášen. Teprve na další dotaz, jak může být delší dobu hlášen, když se vyskytl až teď, mi to rozepsali, že delší dobu je hlášen problém s odměnami za minihry a problém s 12ti děly už je taky nahlášen.
    O to kdy byl problém hlášen ale celkem nejde. Jde o to, že mi chybí cca 20 ohnivých bouří, které jsem měl z akce dostat a nedostal. Kdyby to bylo jedno nebo dvě děla, vem je čert, ale 20 je docela dost. I vzhledem k tomu, že abych byl každý den v žebříčku první, musel jsem do toho vrazit (kromě munice) dost omámení krví a dračích ohňů. Vše jen proto, abych měl děla, která nakonec stejně nemám.
    A jen tak mimochodem - na TS jsem se bavil s hráčem jiné země, kterému jejich podpora chybějící děla doplnila manuálně. Proč to u nás nejde? (rovnou říkám, že nebudu uvádět z jaké a komu, ale tomu hráči věřím, že si to nevymyslel).
     
    Naposledy upraveno: 4/9/15
  6. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    gery ja cekam od ceske podpory rok a pul na pripsani behe hulky nebo aspon odpovedi proc sem ji nedostal z bodu z boje a uz nedoufam ze imejl prijde :)
     
  7. _sandokan_CG!

    _sandokan_CG! Stálice fóra

    MAXTON anebo ti to v takovem fofru připsali že jsi to ani nepostřehl;)
     
  8. RAper.SVK

    RAper.SVK Pisálek fóra

    U nas bol tiez hrac v cechu, ktory bol stale na prvom mieste v tych minihrach. On si potom pred 12tou hodinou natocil video ako dokaz, ze je prvy a aj s odmenou, ktorou dostal (60 ziarivych dusi 3x) a poslal to na podporu a potom mu ich podpora do par dni postupne pripisovala... Ale ako vidis u nasej podpory to nie je mozne :).. A podobne ako ty som za top cas na skupinovej mape dostal len 12 diel a tiez mi podpora odpisala, hned po 12tej ako som ta pisal, ze je dlhu dobu tento problem hlaseny :p
     
  9. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    No vidíš. A když jsem to sem napsal já, tak mě Poseidon napíše, že si z odpovědi vybírám jen to, co se mi hodí do krámu a ono je kupodivu to, co jsem napsal pravda :p
     
  10. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Geralt64, ale napíšu neboj, jen tu u toho nesedím XXX hodin mám také osobní věci. Tak proč se bojíš napiš, která podpora to byla protože tím porušila pravidla a dělá to potom akorát zlou krev. Jestliže se něco a někdo to přeci jen poruší mělo by se proti takovým věcem bojovat. Pak vypadá CZ/SK podpora a dalších X podpor jako ta nejhorší protože se držela toho co jí bylo dáno.

    Vím o jednom nejmenovaném hráči, který dostal myslím bonusovou mapu za žebříček a měl dostat také děla. X krát se situace připomínala s žádostí o možnost připsání děl. Ale pokud to provozovatel nepovolí nelze bohužel nic dělat.
     
  11. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Jak je vidět, tak jinde s tím bohudík lze něco dělat.
    Dříve třeba nebyl problém, když se některý hráč spletl a koupil něco jiného na trhu, než měl v úmyslu, mu nakoupené věci odebrat a perly vrátit. Dnes už to možné není. Jedna hráčka z našeho cechu (je to cca půl roku) šetřila celý event perly. Už si přesně nepamatuju na co (krystaly, opevko, ...). Omylem nakoupila tuším brnění. Všichni jsme jí říkali, ať napíše na podporu, že jí to vrátí, protože jsme všichni měli takovou zkušenost, že se to dělalo. Podpora jí bohužel napsala, že to není možné. Zřejmě se změnila pravidla.
    A Poseidone:
    tvou první větu jsem vůbec nepochopil. Proč mi píšeš: ... ale napíšu neboj, ...? Já přece nikde neuvádím, že nic nepíšeš. A co se týká druhé věty: nejde o to, že bych se bál, nemám proč se bát, nic špatného jsem neudělal. Jde jen o to, že nechci dělat problémy někomu, kdo se snaží hráčům pomáhat.
     
  12. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Geralt64, podpora vrací perly i dnes jen prostě jsou dány určité hranice perel. Například od nás se hráč též uklikl a vrátili mu perly. A nejde o žádnou protekci. Ale jo ve finále děláš rozbroj globálně, nadáváš na podporu z důvodu, že jedna z X podpor porušila pravidla tak to mi prostě vadí. Pravidla se mají dodržovat a ne, že si nějaká podpora udělá co chce a pak jsou z toho akorát rozbroje.
     
  13. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    BP opäť raz nesklamal.. týždeň vopred dajú oznámenie kedy sa vymenia kľúče... príde ten čas... a prekvapivo.. NIČ :D buď na to zabudli alebo im tam inak plynie čas.. alebo ešte jedna možnosť.. sú stále tak neschopní ako vždy..
     
  14. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    Poseidon ohladom toho vratenia perel ide asi ozaj iba o protekciu. mam vlastnu skusenost s tym že som sa preklikol a miesto dutej municie som nakupil vybušnu municiu za 150K peral. ked som pisal na podporu o stornovanie nakupu tak ma odbili s tym že sa to neda , že nemaju na to pravomoc. Normalne by som sa na to kašlal ale bolo to tesne pred nejakou akciov a tie perli my akurat vtedy chybaly bud na municiu alebo na akčne kluče
     
  15. bárkus86

    bárkus86 Obyvatel fóra

    mám též zkušenost nakoupil jsem elitni pistole pro piraty chtěl jsem koupit jen ty obyčejné za zlato 500 ks za 350 perel bylo to tuším asi 175000 perel,tak jsem napsal na podporu a bylo mě odpovězeno Stornování nákupu néní možné,tak co to tady plácáš že to vrací.
     
  16. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj bárkus86 a †—Đrake®—†, ne opravdu se o žádnou protekci nejedná, ale co vím. Cena stanovená provozovatelem je vyšší.
    Již po akci zamykám.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.