Zpetná vazba Cesta do jámy lvové - Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Leo., 17/8/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    BlackOuts ano příjdeš o ně, i když se v ofiku píše že ne. Patrik.*Sk* myslím že jsi zapomněl ještě na provozovatele, ten si nahrabal asi nejvíc ;)
     
    Naposledy upraveno: 30/8/15
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Remiel, sice o ně přijde, ale má opět možnost se přihlásit jakoby zadarmo. Spoustě hráčů to tak jde. Případně když si nahraje další 3 magické erby a odehraje skupinovou mapu i tak tam má 3 erby v případě, že se neodhlásí. Již to tu psalo více hráčů, že může hrát znovu.
     
  3. Cz-asassins-Cz

    Cz-asassins-Cz Rádoby autor

    A proc to neopravi ty neschnopný telat****!!!!!! Pulka akce v prčicich a nic nejde jak je to možný to si to dovolujou????? Akce zhas len pro silne hrače na maly lodky vubec nemysleli at tahnou .!!!!
     
  4. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Cz-asassins-Cz, mírni se tu prosím. Pakliže jsi nespokojen s hrou nikdo tě nenutí jí hrát.
     
  5. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    no neviem ako na iných serveroch ale fakt ot takto nefunguje :D erby zobere ale aj keď ideš opäť tak nejdeš zadarmo.. zasa zoberie 3 erby
     
    Remiel tohle ocenil(a).
  6. Ŧ-šincekCZ-2-UEK

    Ŧ-šincekCZ-2-UEK Perspektivní autor

    asasine a co nejde?? akce je super tak co tu nadáváte??
     
  7. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    šincek jasné že je super ale bola by ešte lepšia keby BP opäť neklamalo a nehovorilo niečo čo nie je pravda :p
     
  8. Ŧ-šincekCZ-2-UEK

    Ŧ-šincekCZ-2-UEK Perspektivní autor

    no to je pravda no to máš pravdu
     
  9. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    no prvni tu kazdy nadava ani akci nezkusi a ted tu nikdo nepise bo farming :) no a akce je i pro slabe lodky jen musi mit nekoho kdo mu pomuze staci mit erby a pak na tu velkou lod se dostat s kamosema jet do rohu a pockat az ji sundaji bez namahy bez munice a odmenu ma doma
     
  10. DarkAngels-CZ

    DarkAngels-CZ Obyvatel fóra

    a půjčíš mě ty kámoše ;)
     
  11. Remiel

    Remiel Mistr fóra

  12. ٴٴٴٴĴįŗķą

    ٴٴٴٴĴįŗķą Perspektivní autor

    Jeden den před koncem akce se ještě neví co bude za duše ?
     
  13. O2tu

    O2tu Stálice fóra

    no myslím ,ze už by to aj mohli oznámit tajnostkari
     
  14. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    no ja tez cekam na ofiko at vim zda si koupit predmety nebo si je nechat na vymenu ale i tak s akci sem velice hodne spokojeny jen vic takych akci a nadpis akce roku zaslouzene
     
  15. SANDOKAN*cz*

    SANDOKAN*cz* Magnát fóra

    výměna nic moc takže raději koupím chybějící designy popřípadě knížky a nějaké zesílení.
     
  16. Adm_Blade

    Adm_Blade Magnát fóra

    Mince a erby sa nebudú meniť... Mohli by ste prosím preposlať návrh na výmenu mincí za stratené lásky? Tie sú dosť užitočné a v č. t. nie sú k dostaniu.
     
  17. kapitánkormorán.Brno

    kapitánkormorán.Brno Pisálek fóra

    Ahoj, nevíte proč mě hned po pár výstřelech na mapě hned sundají ty červené zóny?Vždy jsem měl zadaného ničitele před vstupem a hned mě to 3 krát po sobě sundalo.Vždy to házelo na toho co měl zadáno "tank" u mě se vůbec neobjevovali, díky.
     
  18. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    nezačni strieľať skôr ako tank..
     
  19. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Jako vždy je něco jiného napsáno a něco jiného skutečnost :(
    Ve FAQ je napsáno:
    Celkový žebříček akce (mapa skupin):
    • 1. až 5. místo: 15x ohnivá bouře
    • 6. až 10. místo: 10x ohnivá bouře
    • 11. až 15. místo: place: 5x ohnivá bouře
    Skutečnost:
    byl jsem mezi prvními pěti a dostal těch děl 12. I kdyby nás někdo na poslední chvíli překonal (což se nestalo), tak jsme jich měli dostat jen 10.
    No a když jsem to napsal na podporu, tak mi oznámili, že problém je už delší dobu hlášený. Jak může být delší dobu hlášený, když k němu došlo dnes, na konci akce? Asi už věděli dopředu, že bude problém :p:p:p
     
  20. Ŧ-šincekCZ-2-UEK

    Ŧ-šincekCZ-2-UEK Perspektivní autor

    hehe to si trefil gery :)) no mě 5krát vylosovali tak já sem vklidu :D ale být v tvé kůži tak to bych nedal :D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.