Zpetná vazba Cesta do jámy lvové - Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Leo., 17/8/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. DarkAngels-CZ

    DarkAngels-CZ Obyvatel fóra

    :D:D:D:D...já už se tomu musím smát,dneska se přihlásím na první hru k želválovi a všem to na mini hře spadne..no nic..ok..přihlásím se na druhou a 10 minut na to se objeví že je za 30minut restart :D:D:D:D...BP mě svojí perfektně odvedenou prací připravila už o 1,3 mega perl...nevím proč ale značně mě BP připomíná Microsoft a jeho nový Windous 10...:p
     
  2. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    darkangel sorry ale to že za 40 minút nevieš/neviete urobiť jednu skupinovku už fakt nie je problém bp.. jedine že vás to hneď vyhodilo z mapy..
    a ak chodíš ako sólo hráč.. tak to je fakt tvoja chyba.. potom sa nečuduj že tam čakáš 2 hodiny a nič z toho
    ale zas je pravda že tá mapa trošku blbne dnes tiež pár hráčom sa to ani nezobrazilo mne hneď padol net ako som tam skočil a tak podobne..
     
  3. BlackOuts

    BlackOuts Vážený autor

    čauko. Tuto akciu som moc neodohral kvoli problemom s internetom.Normalne som v hre asi tak 10 hodin dokopy. Všetko chapem len tu jednu -mapu Hindisvini neviem ako dat dolu. ked použijem toho pomocnika aby mi ukazal v akom poradi to mam strielat tak mi nič neukazuje a bez neho neviem ako to mam strielat. Možte mi to niekdo trochu lepšie vysvetlit?
     
  4. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj BlackOuts, díval ses na to video z něho je to krásně jasné. Střelíš několik ran do prasete pak ti jakoby zmizí a objeví se například na modré kře a poté zas skočí doprostřed. Tak vystřelíš do modrého Bjorgolda. Poté třebas skočí znovu na modrou a potom na červenou. Tak opět vystřelíš ránu do modrého a potom ránu do červeného. Udělá takto 3 sekvence a potom jde opět nějakou dobu střílet. A toto se opakuje dokola.
     
  5. DarkAngels-CZ

    DarkAngels-CZ Obyvatel fóra

    ne,ta hra se sekla a nejen mě...takže problém servu...sory
     
  6. PecikCze

    PecikCze Rádoby autor

    dalsi akce nanic v - 156 000 perel a mozna vice
     
    Naposledy upraveno: 28/8/15
  7. socient

    socient Komisař fóra

    2015-08-27 23:17:45
    Získal si 1 x Katapult.
    2015-08-28 19:24:21
    Získal si 1 x Kat.
     
  8. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    no lol.. nechápem logiku BP.. radšej opravia rebríček ako aby opravili skupinovú mapu aby sa nedala bugnúť a aby delá nevyhrávali hráči podvodom.. nj..

    mimochodom poprosím nahlásiť ĎAĽŠIU chybu... v kolíske vekov v "pozvať priateľa" dosť často neukazuje všetkých hráčov ktorí majú 3 erby a sú online... zobrazí ich až po tom čo sa odhlásia a opätovne prihlásia na mapu..
     
  9. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj AdmSity, problém hlášen od kolegů z podpory již. Nicméně mě zas udivuje, že se tomu ty divíš. Tolik hráčů hulákalo, že se tyto žebříčky neukazují vůbec. Myslím si, že mnohem více, než kvůli tomuto nově hlášenému problému.
     
  10. Cz-asassins-Cz

    Cz-asassins-Cz Rádoby autor

    Pulka akce fuč a pořád nic nefunguje,.:DDD good akce hoššíí BP má dost.:DD to kdybyste vypli vyšlo by to na stejno.:)) Takže akce nanic.:)
     
  11. kywa

    kywa Obyvatel fóra

    tak sem byl prihlasenej na kolebku 2hod a nejvic sme byli3doufam ze dalsi akci to nebude po 20 a nebudou nam rozdavat rudy satecky
     
  12. ٴٴٴٴĴįŗķą

    ٴٴٴٴĴįŗķą Perspektivní autor

    Nechápu proč se to musí hrát pouze v 5ti. Pokud někdo chce hrát jen ve třech proč nemůže jít na mapu aniž by bylo pět lidí.
     
  13. Patrik.*Sk*.

    Patrik.*Sk*. Perspektivní autor

    načo prosim vas nadavate furt? chodim do prace a som 1,7 mil peral v pluse a čo tí farmári čo su tu nonstop? akcia je super
     
  14. Cz-asassins-Cz

    Cz-asassins-Cz Rádoby autor

    Joo jako silný lodky z dmg 10700 dutou s prachem ok ale lodky s dmg z prachem 3000 asi ne.:) Nemyslí len na sebe ako Zazob*** BP.:))
     
  15. PecikCze

    PecikCze Rádoby autor

    2015-08-29 21:31:10Získal jsi 1 x Kat .
    jeeeej
     
  16. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    no a ty nemysli potom na seba len :p nemôže byť vždy všetko zárobkové pre všetkých
     
  17. BlackOuts

    BlackOuts Vážený autor

    chcem sa spitat ako je to ked som na Boss mape prihlaseny ako solo hrač a dam opustit radu,tak pridem o magicke erby alebo nie?
     
  18. Ŧ-šincekCZ-2-UEK

    Ŧ-šincekCZ-2-UEK Perspektivní autor

    jj jek tu někteří píšou kdo akci pochopí je to pro ně výdělečné a to dost 2m perel v plusu zatím
     
  19. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    podľa bigpointu nie.. ale oni už ani nevedia že ako sa volajú nie že čo sa deje v hre
     
  20. BlackOuts

    BlackOuts Vážený autor

    včera som zabudol trošku na hybanie s lodou a ma to po par minutych vyhodilo z mapy. Samozrejme erby mi prepadli
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.