Zpetná vazba Cesta do jámy lvové - Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Leo., 17/8/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    iscariot pre slabšie loďky áno.. ak už akú takú loď máš dá sa zarobiť nechutne veľa perál aj munície
     
  2. Monostr

    Monostr Perspektivní autor

    mimochodem, admiral nedava stale munici :)) :D
    2015-08-23 01:03:39Potopil jsi loď Admirál Smith.
    2015-08-23 01:03:39Získal jsi 3324 BZ.
    2015-08-23 01:03:39Získal jsi 5 x Platónova mince .
    2015-08-23 01:03:39Získal jsi 1 x Platónova mince .
    Jejda a ještě to odebírá erby! tak co jste teda vylepšili? lež lež a jen lež :)
     
    Naposledy upraveno: 23/8/15
  3. PatrisCz

    PatrisCz Rádoby autor

    Munice se da najit v počtu kolem 50 000 až 70 000 ale takova šance je velmi mala i když tu hrači pišou jak nenašli nadherych 70 000 munky ale už k tomu nenapišou kolik beden museli proto otevřit ja včera otevřel 7 truhel a pořad jen kolem 13 000 munice takže očekavam že kdybych měl cca 20 kliču najdu stejnak 1x max 2x munku v počtu 70 000 tudiš akce roku pouze pro hrače kteři už munici měli nahrabanou z jinych akci a nebo měli na svich učtech nastřadano i par milionu perel takže až vy date akci roku ktera bude pro všechny hrači i slabe hrače pak mužete řikat akce roku a ne proděl roku
     
  4. Cz-asassins-Cz

    Cz-asassins-Cz Rádoby autor

    Opet akce na nic prej sou ve vrakach děla ale ohno nic.:) Liga uplne na nic uplne to zmenili po svích tahněte už nekam chuluni.!!!!:(
     
  5. PatrisCz

    PatrisCz Rádoby autor

    děla ve vrakach sou kamoš už našel 1 60ti-librak ale jestli najdeš 1 dělo ze 100 :) takže jako by žadny ani nebylo a tech 15 střelneho prachu to je uplna nadhera :D
     
  6. -Crom.CZ-

    -Crom.CZ- Pisálek fóra

    Dalsi chyby,tentokrat s ovladanim strelby,nakliknul jsem to undine,dotahl ho misto,ale nesla vypnout strelba ani mysi ani pageup,tak me honilo po mape jako kralika,v rohu nepomohlo ani F5.Tak jsem to zkusil podruhe a vubec me nesla spustit strelba
     
  7. *==danger==*

    *==danger==* Pilný autor

    celá tato alce na velkou fiku včetně slavné ligy ,,ať to vypnou oboje a bude klid ,o sekách ve hře ani snad psát nemusím ,co půl hodiny střílení f5 ,ať se s tím jdou už bodnout , ze vším. Skočím do bezpečánku a totál zásek ,celý schodit vyčistit prohlíže¨č a nahodit všechno znova ,tomu řikají EVENT roku , já to beru jako paskvil roku
     
    Naposledy upraveno: 23/8/15
  8. malyjan16(CZ)

    malyjan16(CZ) Pisálek fóra

    BP gratuluji konečně jste z toho udělali akci roku, veškerá počáteční investice už je zpět a ještě je šance na zisk předmětů, které si normálně musíte koupit, od teď kdo brečí, že akce je na prd, tak to zkrátka neumí hrát nebo hraje se špatnými hráči. Začátek byl tedy na houby uznávám, ale za mě palec nahoru
     
    AdmSity tohle ocenil(a).
  9. DarkAngels-CZ

    DarkAngels-CZ Obyvatel fóra

    otevřel jsem okolo 100 truhel a přišlo mi to 4 krát
     
  10. NσStress*

    NσStress* Aktivní autor

    2015-08-23 11:09:45
    Získal jsi 1 x Kat .
    2015-08-23 11:09:45
    Získal jsi 5000 elitních bodů.
    2015-08-23 11:09:45
    Získal jsi 120000 perel.

    14% dmg 14% kritik 80k HP 15lvl prevence

    hezké..
     
  11. ĐĮƜĬƊƸƦ

    ĐĮƜĬƊƸƦ Pisálek fóra

    Grt, já tam chtěl jít večer, ale nesešli se lidi. No, a kde jsou erby, které měly být připsány zpět? Všichni víme kde... Aspoň nezveřejňujte oznámení, která jsou lživá, děkuji!!! Mimochodem krásných 100k perel v mínusu kvůli nepřipisování erbů zpět
     
  12. malyjan16(CZ)

    malyjan16(CZ) Pisálek fóra

    Je pravda, že to někdy odečte erby někdy ne, prý je to hlášeno a kompenzaci individuálně udělat nesvedou, ale tak dá se tomu předejít, tak že prostě když mi to erby vezme, tak už tam zkrátka zůstat musím a když ne, tak můžu odejít. Doufám, že to opraví, ale i tak se tomu dá předejít a když nebudeš chodit tam a zpět, abys vyzkoušel, jestli to už ty erby nebere, tak na tom neproděláš. Nejlépe tomu předejdeš, když si vytvoříš vlastní tým, s kterým na tu mapu půjdeš
     
  13. ĐĮƜĬƊƸƦ

    ĐĮƜĬƊƸƦ Pisálek fóra

    Hehe, njn, ale oni psali, že ty erby se budou PŘIPISOVAT ZPĚT. Vzhledem k tomu, že mám slabou loď tak jsem to chtěl jednou zkusit - lidi se nesešli a já z fronty vystoupil - jenže ejhle, erby nejsou... Zajímavé je, že když se jedná o platební oblast, tak individuální kompenzace najednou jde... No, doufám, že bude nějaké odškodnění, odteď mi BP dluží už 250k perel ;)
     
  14. NσStress*

    NσStress* Aktivní autor

    Tak já vám to vysvetlím - Pokud opustíte skupinu pred tím než skočíte na boss mapu, tak vam to sice odečte erby, ale pokud mate stale víc jak 3 magicke erby, tak když skočíte znova na boss mapu, tak vám to NIC NEODEČTE. Pokud mate 0 magických, musíte udelat další 3 minihry aby jste je meli, potom skočíte na boss mapu a nebude vas to stát nic.
     
  15. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj ĐĮƜĬƊƸƦ, no při tvé hodnosti na foru bych čekal, že už znáš, že kompenzace nejsou ze dne na den. Nemluvě o tom, že v oznámení je přímo: : "Kompenzace pro tyto hráče se připravuje." Takže nevím opravdu čemu se divíš. Nikdo nedal žádný termín.
     
  16. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    okej takže prosím vysvetlenie od BP.. prečo nie je nikde napísané že je možné mať len 100 Prastarých erbov???
     
  17. Lucie

    Lucie Rádoby autor

    Mapa bosse nedava odmeny v predmetech.Uz podruhe jen eli body misto odmeny.Viz. vypis z deniku.
    2015-08-23 20:06:10
    Tvá regenerace pomohla zničit cíl! Získáváš 14982 BZ.
    2015-08-23 20:06:10
    Získal jsi 5000 elitních bodů.
    2015-08-23 20:06:10
    Získal jsi 17500 BZ.
    2015-08-23 20:06:10
    Získal jsi 120000 perel.
     
  18. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Lucie, stačilo by jen pořádně číst. Je to možnost. Tudíž můžeš nějakou z cen bonusových získat, ale také nemusíš.
    Ahoj AdmSity, bohužel proč toto nebylo dáno jako oznámení opravdu netuším. Asi nepočítali, že je někdo bude šetřit. Bylo také pokud vím posledně omezení i pro magické.
     
  19. †☠Constantine☠†

    †☠Constantine☠† Vycházející hvězda fóra

    2015-08-23 17:58:38Získal jsi 1 x Katapult .
    2015-08-23 17:58:38Tvá regenerace pomohla zničit cíl! Získáváš 15500 BZ.
    2015-08-23 17:58:38Získal jsi 5000 elitních bodů.
    2015-08-23 17:58:38Získal jsi 120000 perel.120'000 Perly
    2015-08-23 17:58:38Získal jsi 10000 BZ.
     
  20. O2tu

    O2tu Stálice fóra

    ked uz tu pisete ten katapult je bez vsadenych kamenov ? ja som ho tiez dostal a ziadne kamene tam nemam
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.