Zpetná vazba Cesta do jámy lvové - Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Leo., 17/8/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. DarkAngels-CZ

    DarkAngels-CZ Obyvatel fóra

    :D:D:D..co to má být??..sněhovka není v černém trhu a v truhlách velmi vzácně a na víc truhla za 5 kilo perel :p:p:p...to si jako myslí že to budu kupovat za reály abych dostal duše :D:D:D...těm v BP už uplně cinklo:rolleyes:
     
    kywa tohle ocenil(a).
  2. Mike*van*Ghorenast

    Mike*van*Ghorenast Perspektivní autor

    Může mne někdo říct,jak se dá sestřílet v kolébce věků želva za 1minutu 40vteřin? Nebo za 2min a 18vteřin? Což mne připadne nemožné. Takovéto časy jsou u nás v tabulce.
     
  3. DarkAngels-CZ

    DarkAngels-CZ Obyvatel fóra

    DD..s |3000 děli na lodi to není problém
     
  4. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    Prokleté duše:
    630
    Zářící duše:
    475

    magicky erb - 21:3 sedm vstupenek 80 000 x 7

    560 000 perel

    dal sem do hry 500 000
     
  5. DarkAngels-CZ

    DarkAngels-CZ Obyvatel fóra

    nj..ale někteří znás chodí do práce a věnují se rodinám ;)
     
  6. ==Demon==

    ==Demon== Pisálek fóra

    daji se uz z akce vydelat nejak perly? nebo je to stale naprd ? a pokud jo nejaky lehky navod? ten od BP mi nerekne nic skoro :D
     
  7. Silent_knight

    Silent_knight Perspektivní autor

    A to mi chceš říct že si měl tolik munice ? ? od každého druhu ?
     
  8. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj MAXTONS,

    gratulka, ještě tam asi chybí započítat odměny z úkolů, jestli se nepletu z jednoho bylo 10 000 perel z druhého 50 krystalů ze třetího 20000 perel ... bohužel to neni žádná velká sláva, spíše na vyzkoušení.

    pěkný den
     
  9. Silent_knight

    Silent_knight Perspektivní autor

    na vyzkoušení naší trpělivosti :))
     
  10. BullĐoG

    BullĐoG Perspektivní autor

    AŤ se na mě BP nezlobí ale truhla za 5K perel a v ní 162 agweho plátu 2x za sebou to je ...... :mad:
     
  11. Ɓд๓ъіէӃд_1

    Ɓд๓ъіէӃд_1 Pisálek fóra

    2015-08-21 10:44:05Získal si 132 x Agwes platne brnenia.
    z truhlice za 5000 peral toto ? si robite kozy ? :(
     
  12. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    ja taky chodim do prace a staram se o barak ale to co mam lze ziskat za par hodin prvni posbirat truhle za druhe jit na mini hry jedine co nemam tak ty boss mapy za ktere jsou perly jen sem chtel ukazat ze vydelek je mozny
     
  13. Renna-cz

    Renna-cz Pisálek fóra

    hodně špatná akce ..... pošlete můj názor BP
     
  14. ***tom**UEK

    ***tom**UEK Vycházející hvězda fóra

    akce dobra na EB :))
     
  15. Iscariot

    Iscariot Rádoby autor

    Připadá mi, že čím více si stěžuje na diskuzích na akce tím více jsou horší a složitější. A když nějakou pochválíme, tak ji daj málokdy nebo upravěj, aby nebyl takový výdělek :-( Proč a k čemu tak složité akce? Než přijdeš na to, jak to udělal, už jsi stovky perel v minusu apod. Za chvíli nám daj den před akcí návod jak na to do platebky :) Navíc tu nikde není zpětná vazba, že se naše výtky a stížnosti výš. Já tedy našim zástupcům BP nevěřím. Ono by to stejně v Hamburku asi nikoho nezajímalo, dokud se sypou penízky :)
     
  16. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Iscariot, kdybych to tu měl psát u každého řádku tak asi opravdu nic jiného nedělám. A když nevěříš nám, samozřejmě jsou tu i další teamy, kde mají hráči stejný názor.
     
  17. Sanroh-ČR

    Sanroh-ČR Stálice fóra

    MAXTONS teorie je věc pěkná a praxe je docela smutná ... stačilo, že jsme neměli kompletní návod, jak na event a boss mapu, a hned jsem dvakrát na boss mapě neuspěl ... a to si myslím, že nejsem malá lodička :(
    Takže zrovna odečti 160.000 perel a seš někde jinde :(
    P.S. Menší lodičky si na boss mapě ani neškrtnou a tvůj výpočet zisku munice na minihry je taky hodně zavádějící (za 150.000 perel jsem nasel munici na 5 miniher).
     
  18. mato88-cz

    mato88-cz Zelenáč fóra

    • vulgarita
    SMAZÁNO - ten kdo to vymyslel a pojmenoval jako akci roku by se měl dobrovolně zastřelit!!! končím se seafightem. Akorát jsem se SMAZÁNO, a zvedl se mi tlak. Dostanu se na mapu, jsem zvedavej co tam bude a sundá mě nějaké chapadlo na dvě rány? sper akce opravdu. Odměna za ligu? 1 ligová mince? na 89 místě, wtf? at jde celý BP se svou hrou pryč!!! .... názor možno přeposlat do BP
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 21/8/15
  19. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Sanroh-ČR,

    stejně tak bych mohl napsat, že ze 30 truhel dostaneš jen na 5 miniher, ale ono je to zase opět o tom, kdo má jak silnou loď, jak nastavenou a trochu té dovednosti ...

    např. ta první minihra pro někoho končí když se nechá sestřelit svým vlastním spojencem a jde dolu na dvě rány
    ta druhá minihra se dá střílet mezi dutou, nemusím střílet prasátka elitou a ta třetí dostřelovat obyč elitou pokud nemáš dýňovku v tom případě stačí 22 000 dýńové munice, elitní munici jsem si nepoznamenal.

    Ze třiceti truhel jsem dostal 320 000 munice +- a to mám na cca. 8 miniher a věřím že je ještě někdo šikovnější.

    Ahoj mato88-cz,

    prosím dle pravidel, jinak je to samozřejmě věc a názor každého, ať se daří.

    pěkný den
     
  20. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    Skupinová mapa odměny:
    Zvýšili jsme odměnu z 80 000 perel na 120 000 perel pro tuto mapu a přidali šanci získat některou z následujících položek:
    • 30 x Dračí oheň
    • 30 x Amulet Legba
    • 30 x Tritonovo požehnání
    • 4 x Voodoo děla
    • 1 x lodní design
    • 1 lodní design
    • a to uz se vyplati
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.