Zpetná vazba Cesta do jámy lvové - Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Leo., 17/8/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. _-mdmd72-_

    _-mdmd72-_ Pisálek fóra

    tak ja mam full na zber ale aj tak sa mi to zda prehnane ako tie kluce sa aj daju ale perly nejdu s nicoho len s poslednej mapy a to nieje bohvie co skor prerobime ako zarobime
     
  2. kywa

    kywa Obyvatel fóra

    akce na nic poslete vyse
     
  3. Malasorte

    Malasorte Pisálek fóra

    Akce na dvě věci. Kašlu na ní. Sežere tolik munice a času, že to nemá cenu hrát.
     
  4. nikol111

    nikol111 Pisálek fóra

    připravili jsme několik rychlých výukových videí pro vysvětlení miniher.
    naco když to nedava perly a prodělaš
     
  5. ΩL*U*C*A*SΏ

    ΩL*U*C*A*SΏ Pisálek fóra

    Restart, a z EN si to přeložte
    EDIT
     
  6. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj ΩL*U*C*A*SΏ, pakliže se prosím chceš něco dávat, tak dle pravidel.
     
  7. nikol111

    nikol111 Pisálek fóra

    :D tohle neni možne :D
     
  8. Sanroh-ČR

    Sanroh-ČR Stálice fóra

    Tak teď jsem si přečetl Patch Day oznámení 8/2015, bylo před chvílí vyvěšeno. Mám dojem, že se na BP zbláznili :(
    Zvýšit cenu/počet potřebných magických erbu na boss mapy? Jakože ať se na mě nikdo nezlobí, ale tahle akce je propadák.
    Utratil jsem již "jen" 250 tisíc perel za truhly, abych si na minihrách mohl "vystřelit". Z akce jsem zatím nedostal jedinou perlu, protože pořád váhám jít na boss mapu po zkušenostech jiných hráčů, kteří čekali ve frontě třeba hodinu, nakonec tam naskočili 3 hráči, kteří postupně odhlásili. 3 magické erby mají pryč a z toho ani perlu ... a ještě pro ně další bude dražší? Uau :(
    Hóooodně špatný je, že bez patřičné munice nemá cenu na minimapu vlézt, protože se to nedá ustřílet. "Menší" lodičky (a to se nebavím o malých) nemají při tomhle eventu šanci na nic :( A kde mají vzít menší lodičky perly na truhly? :O Jakože 5.000 perel je hodně moc a pak seberu truhlu a dá mi to 144 pancéřových plátů? :O
    Apropó ... za boss mapu dostanu 80.000 perel, pokud se mi s notnou dávkou štěstí podaří ji zvládnout. I kdyby stály bossmapy stejné magické erby, tak se mi těch 250.000 perel nevratí, protože z nasbírané munice bych před updatem měl pouze na 3 bossmapy, což jestli dobře počítám, je 240.000 perel :(
    Akce je pouze pro TOP 100 vytuněných hráčů, kteří mají nahrané miliony perel a asi se jim vyplatí hrát na žebříčky, ale veškerá další motivace žádná, protože designy a mazlíčky už tihle mají.
    Přeji hodně zížitků Sanroh-ČR

    P.S. Sestřelil jsem si sám Admirála Smithe a jaké bylo moje překvapení? Žádná perla :O Takže dobrý jen do úkolu.
    2015-08-18 23:48:09 Získal jsi 1 x Platónova mince .
    2015-08-18 23:48:09 Získal jsi 8151 BZ.
    2015-08-18 23:48:09 Potopil jsi loď Admirál Smith.
    2015-08-18 23:48:09 Získal jsi 1 x Platónova mince .
    2015-08-18 23:48:09 Získal jsi 12 x Platónova mince .

    EDIT: Tak jsem 2x skočil s "velkými" hráči na mapu bosse ... výsledek nula (bez perel, a magických erbů) :(
     
    Naposledy upraveno: 19/8/15
    elbunda1 a Silent_knight tohle ocenili.
  9. nikol111

    nikol111 Pisálek fóra

    toje změna :D FURD STEJNE :D BP boduje
    furd stejny propadak roku 2015
    tu SI NEMA CENU STĚŽOVAT TO NEPOMUŽE
     
    Naposledy upraveno: 19/8/15
  10. Cz-asassins-Cz

    Cz-asassins-Cz Rádoby autor

    Dobrá akce možná tak pro bugery a multimilionaře! BP zas sklamalo.:)
     
  11. gordon99961

    gordon99961 Pisálek fóra

    vykaslat sa na akciu ja si hram ako keby ani ziadny event nebol kaslem im na nho..
     
  12. Spitfire°mk°5°

    Spitfire°mk°5° Rádoby autor

    Akcia úplný PREPADAK ROKA ! idem hrať WOT radši...
     
  13. [-Bender-]

    [-Bender-] Aktivní autor

    Predošlá akcia bola skvelá a teraz dáte toto ? Chcel som aspon mazlíka, ale nedostanem ani jedinú perlu. Čo je na tom ťažké spraviť akciu ako dávnejšie - npc dutou odmena muni a zelené duše, ďalšie npc elitnou a za tie oranžové duše. Do trhu dizajn mazla a hotovo. Takto som si to odmakal za týždeň a mal som dizajn a mazlíka - trochu pracné ale jednoduché.

    Táto akcia je komplikovaná nikto tomu poriadne nerozumie, úlohy sú nezmysly - admirál má málo hp takže kým ho nájdem strelím 2x a je dole a odmena nič :rolleyes: geniálne.
    A aby nebolo málo tak ešte dajú výpredaj voodo diel a skúšajú aký sú hrači blbý - akcia na 2 veci ale skúsime či nám budú platiť ;) tak šup šup rýchlo kupujte voodo delá nech nám môžu vymýšľať viac takýchto nezmyslov a označovať ich za "akcie"
     
    Silent_knight tohle ocenil(a).
  14. Iscariot

    Iscariot Rádoby autor

    Hehe, kašlete na to :) Já si změnil nick na protest proti hlouposti a vykořisťování BP (mají moto=plať a bude se ti dařit) Můj nick na moři je I_hate_BP. :) Přidejte se :) Je to sice k ničemu, ale ať vidí, že nám to není jedno :)
     
  15. masony

    masony Pisálek fóra

    Bravoooo...BP... povedená akce....čím dál lépe to vedete.....jdu koukat na telku :)))
    pevné nervy všem hráčům ...........
     
  16. _Bigoš_(K*P)

    _Bigoš_(K*P) Perspektivní autor

    sladké sny BP-ťáci na vavrínoch sa asi celkom dobre spi :(
     
  17. Iscariot

    Iscariot Rádoby autor

    Hehe, tak za ten nick jsem dostal ban, dobrá svoboda slova a dodržování listiny práva a svobod. Jak by řekl mi otec: "připomíná mi to silně komunismus" :)
     
  18. NσStress*

    NσStress* Aktivní autor

    Absolutne postrádám smysl této akce.
     
    Alda.cz a Silent_knight tohle ocenili.
  19. Cz-asassins-Cz

    Cz-asassins-Cz Rádoby autor

    • vulgarita
    Já taky za ten nick, ale je mi divny že duvod byl obyhání banu.:) Že se vi o mojim druhym učtu na kterým mam ban a to je divně že já o něm nic nevim:DDDD
    Logika všechno už de v tý hře SMAZÁNO
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 20/8/15
  20. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Cz-asassins-Cz,

    úplně zbytečně psát tyto slova zde proti pravidlům, do tématu to nepatří a je lepší si to vyříkat někde na TS.

    pěkný den
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.