Cesta do jámy lvové 2016 (18. 8. 2016 - 30. 8. 2016) / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 17/8/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Vedel by mi niekto vysvetliť za čo to je?? :D

    2016-08-21 05:00:04 Získal si 3 x Magický erb.
     
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj ♖.єχρєят..!.[ѕνк].♖, asi chyba a nebo jsi takovej rychlík na minihry :)))
     
  3. ☆Ŧŷηε☆

    ☆Ŧŷηε☆ Aktivní autor

    Možno su to erby ktore si zaplatil včera a nedostal si sa na skupinovu mapu... ak si siel nahodne a opustil si radu (1 hra)
     
  4. DarkAngels-CZ

    DarkAngels-CZ Obyvatel fóra

    super na perly,munici a dizajny...
     
  5. socient

    socient Komisař fóra

    hej asi si sa s koňom zbláznil keď niečo také napíšeš... suhlasim s ĘŁVįŞ ze aj Sloboda bola lepšia na perly
     
  6. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    BP zasa domyslel tú skupinovú minihru keď tam dal PvE oblasť.. lamy si tam prídú postavia sa do rohu a čakajú kým to hráči dajú a nemusia ani guľu minúť.. BP premýšľa.. ako vždy
     
  7. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj AdmSity, jako ve všem je to bohužel o hráčích. Spousta hráčů neudělá také skupinovou s tankem a pak chodí neustále dolu. S tím se dá těžko něco udělat. Jedině mít domluvenou vlastní skupinu v cechu.
     
  8. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Doufat můžu, ale to je tak všechno. Děla se o5 nepřipisují a stejně jako loni je už nikdy neuvidíme :(:(
     
  9. K!m!reY_CZ_

    K!m!reY_CZ_ Aktivní autor

    bude ted restart bo tak něco? já jen že se nemužu dostat na mapu moře :/
     
  10. strýcu

    strýcu Perspektivní autor

    tak to je bozi prihlasim se nemuzu strilet nejde mi sebrat glitz nejde mi sebrat truhla ale prijede reckej trouba a ejhle potopit mne de
     
  11. DarkAngels-CZ

    DarkAngels-CZ Obyvatel fóra

    Truhlééééééééé..já chci víc truhliček,ať jsou všude i na stromech:D:D:D..a nebo už konečně kopněte do kakaovek ty zapráskaný bootery:mad:
     
    strýcu tohle ocenil(a).
  12. ..Emkos..

    ..Emkos.. Perspektivní autor

    No mě by hlavně zajímalo kde se ten prašný děrviš objevuje? Já ho po celou dobu akce ještě nikde nepotkal.. A to mám odehraných větrohodin. :(
     
    *Dr.HOUSE* tohle ocenil(a).
  13. kandoll

    kandoll Rádoby autor

    už podvakrát mne to hodilo po potopení do BP. vždy chvilku před potopením Nesaii. akorát munka a erby v čoudu. Bez odměny... nevím zda je to chyba... ale poté si vesele plavu po normální mapě a čas ze skupinové mapy mi krásně běží dál...ikdyž tam dávno nejsem...
     
  14. DarkAngels-CZ

    DarkAngels-CZ Obyvatel fóra

    Objevuje se náhodně,dáva duše + muňku a nebo další duše..kolem 50k světel a 25k penceřovky jsem dostal..
     
  15. -_-*Dr.Blood*-_-

    -_-*Dr.Blood*-_- Rádoby autor

    Ahoj, chtěl jsem se jen zeptat, jaka minihra je nejlehči?

    P.S z čeho dostanu solonovou minci?
     
    Naposledy upraveno: 25/8/16
  16. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj -_-*Dr.Blood*-_-, solonovy mince dostaneš za úkol u princezny zahary.
     
  17. seafightbug

    seafightbug Zelenáč fóra

    Kukám že za Bug na skupinovej mape sa banovať nebude keďže to využívajú aj samotný moderátori ako SK&CZ teamu tak isto aj zahraničný :D :D takže maximálne tak sa stane že niekomu perly a to tým najslabším hráčom

    pretože to by museli dostať BANN najsilnejší hráči na Seafighte, ako aj hráči prvých priečok, členovia podpory či už tej našej ale aj zahraničnej takže good Luck a šup šup využiť Bug a nahrabať ešte milióny perál :D máme ešte 4 dní takže denne dokážeme spraviť cca 4-6m perál a za tie 4 dní čo mám dovolenku som si dal za cieľ spraviť aspoň 15m xixi však čo, keď z toho nebude problém a iný už majú viac ako 10 miliónov prečo by sme si nevzali všetci :D

    a môžte tu CM, SCM, FM, TL a neviem kto písať čo chcete samy vy to využívate tak čušte radšej a neklamte že s toho niečo bude len lovu zdar a veľa šťastia aj v ďalších akciách, BugPoint / BotterPoint :)
     
    Trucker.cz tohle ocenil(a).
  18. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj seafightbug, buď tu uveď konkrétní údaje, nebo budeš potrestán za nepravdivé informace a nepodložené nařčení.
     
  19. DarkAngels-CZ

    DarkAngels-CZ Obyvatel fóra

    co pak,nemáš kamarády s kterýma by jsi chodil na skupinovou mapu :)..ani se moc nepodivuji :cool:
     
  20. Ŧ-šincekCZ-2-UEK

    Ŧ-šincekCZ-2-UEK Perspektivní autor

    • Vulgarita
    ¨seafightbug ty si *****
     
    ☆Ŧŷηε☆ tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.