Cesta do Atlantidy/Diskuze

Diskuze na fóru 'Obecné diskuze' zahájená uživatelem Leo., 27/8/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Dodělal jsem dnes opakovací úkol. Zatímco ostatní hráči mají novou sadu úkolů, tak mně zadavatel na 13/1 žádný další úkol nenabízí. Problémy měli i jiní hráči, ale těm se to nakonec povedlo vzít. Mně bohužel ne a že těch pokusů bylo.
     
  2. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Další úkol je na souřadnice. Ti co hrají přes klienta ho nevidí. Je potřeba následující dva úkoly splnit přes prohlížeč. Na foru už je druhá sada úkolů.
     
  3. aver

    aver Pisálek fóra

    mne to pres prohlizec nejede, tak mam asi smulu :D
     
  4. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    co ti nejede, ten další úkol? Dokončil jsi celou první sadu?
     
  5. aver

    aver Pisálek fóra

    ne, hra mne nejede pres prohlizec :D je vtipny, ze tam je hlaska, ze matm pouzit klienta, kdyz se mne hra nenacita, ale v klientovi nemuzu prijmout ukoly...bigpoint cirkus :D
     
  6. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    není potřeba citovat příspěvek hned nad tebou, jen piš dole do okýnka a odešli.
    Zkusil jsi počkat? Sice jak u koho, ale když ti najede ta obrazovka, že si máš stáhnout klienta tak stačí počkat 10 - 30 vteřin a moře by se mělo otevřít.
     
  7. aver

    aver Pisálek fóra

    dvacet minut myslim stacilo :D ale zkusil jsme n ajinem pocitaci a jaks taks to jelo, takze dobry
     
  8. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    někdy stačí vyměnit prohlížeč nebo ho vyčistit.
     
  9. cz¤REBELS¤cz

    cz¤REBELS¤cz Stálice fóra

    • Vulgarita
    Leo o nic nepřichazi najit Robo Loko je nemožne zase tento ukol navrhl EDIT a to jsem ještě slušny.
     
  10. BlackOuts

    BlackOuts Vážený autor

    U mna cez prehliadac nemozne hrat ,ale cez klienta to ide.A dokonca aj tie ulohy na mape 13 bez problemov.Ano Roho ,Lobo vcera ukol na nejakych 6hodin
     
  11. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Prosím slušně. Samozřejmě není cíl aby to každý měl hned první den. To bych pak mohl brát u více úkolů, že jsou obtížné. Ale jelikož se to dá krásně odstřílet na jednom NPC, tak i malé lodičky měli odemě štěstí během 1 dne. Je to o štěstí. A opravdu cílem BP není mít to hned,, ale za nějaký ten pátek. Co budeš dělat poak když se každej den musíš snažit vystřelit admirála z 500npc a ubrat mu HP spolu s dalšími XXX kteří to také dali v 1 den.
     
  12. BlackOuts

    BlackOuts Vážený autor

    Teraz je to v pohode vystrelit admirala lebo tie npc striela kazdy.Potom to bude obtiaznejsie ked bude mat ten ukol spraveny vetsina hracov.Potom si hracy budu musiet strielat viac NPC.
     
  13. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    V seznamu úkolů není uvedená Odveta II. Opakovací úkol je 20x Věhlas II a ubrat 5 000 000 Odvetě II
     
  14. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Dík za upozornění, doplněno.
     
  15. papa-xXx

    papa-xXx Perspektivní autor

    nejak mi nejde zobrat ulohu skoncil som 2 stupen odovzdal a na mape kde je iskra neponuka ulohu ma neaktivy otaznik
     
  16. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Nevidíme Vám na účty takže je potřeba napsat o jaký úkol se jedná. Který jsi dokončil jako poslední (název, číslo a řada)? Jsi u správného zadavatele? Máš splněno všechno pro úkol? Klikl jsi na název toho úkolu vlevo?
     
  17. papa-xXx

    papa-xXx Perspektivní autor

    dokoncil som opakovaciu ulohu 5x ubrat 5 m HP revenge 2 odovzdal som ulohu alexandrosovi potial vsetko ok ale na dalsiu ulohu som siel na vovoi mapu zadavatel iskril a ten ma podla fora mat dalsiu ulohu ale nema
     
  18. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Odevzdal jsi ty předmětu Balardovi?. Tato série je trošku zavádějící, protože se poslední úkol objeví a dá přijímat dříve než opakovací. Najdi si na foru tuto sérii a podívej se na úkol 2010. Určitě ho nemáš hotový.
     
  19. papa-xXx

    papa-xXx Perspektivní autor

    vdaka leo mas pravdu nebol som moc mudri s toho :D
     
  20. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    není zač. Snažíme se vypsat na forum co nejvíc podrobností a záludností, ale nedá se tam psát všechno.