Cesta do Atlantidy/Diskuze

Diskuze na fóru 'Obecné diskuze' zahájená uživatelem Leo., 27/8/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
 1. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  Vlákno určené k diskuzi na téma nového systému "Cesta do Atlantidy. Popis a úkoly najdete Zde.
   
 2. deadpool89

  deadpool89 Rádoby autor

  moc chval tu nepadá tak já sem jednu hodím.
  Musím pochválit zatim tuto akci, vydelává se pekně ale nevim co bude až budu muset kupovat munici za koruny jelikož za perly je omezené množství :D , ale zatím to jde, jen chudaci malé lodě, jo a taky nevim co furt má bigpoint s těma robotama, prostě dejte admirála nejakou loď :D , doufám že postupem tuto akci nepokazí, za mě dobré.
   
 3. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  není to akce v plném smyslu, proto není mezi akcemi uvedená :D je to něco jako vovoi spojená se sezonou, bude na stálo a budou se postupně přidávat další milníky (součásti). Uvidíme jak se to bude vyvíjet.0
   
  matfons a deadpool89 tohle ocenili.
 4. pindrusec

  pindrusec Vážený autor

  zatím se to vyvíjí tak , že mi ten plešatý pán na mapě 13 nechce dát opakovací úkol.,. nabízí pouze "ohen a příběhy" , je možné že se opakovací úkol resetuje po 24 hodinách a ne v poledne jako většina ostatních ?
   
 5. Geralt64

  Geralt64 Velvyslanec fóra

  U BP je možný všechno. Mně totiž ten pán na 13 nenabízí nejen opakovací úkol, ale už ani "oheň a příběhy" :)
   
 6. BlackOuts

  BlackOuts Vážený autor

  Vam vcera dalo ulohu na 14 mape u tej Loreny?Lebo mne nie a dnes som sa prihlasil a nemam zatial ziadnu z tych novych uloh.
   
 7. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  problém s úkoly je hlášený.
   
 8. pindrusec

  pindrusec Vážený autor

  super že informujete hráče
   
  *štěpánek* a ...VictoryCZL... tohle ocenili.
 9. Alca

  Alca Pisálek fóra

  Nejdříve by bylo dobré kdyby to někdo z vývojářů vyzkoušel a pak se to dalo do hry ,ale to ne jen když to všechny hráče kaká.
   
 10. Poseidon

  Poseidon Board Administrator Team Seafight

  Samozřejmě testování probíhalo, ale vždy je něco jiného testovat na uzavřeném serveru v pár hráčích a pak něco na ostrém severu s mnoiha hráči nemluvě o tom, že se ty servery chovají trochu i jinak.
   
 11. The_Beast

  The_Beast Pilný autor

  Jak se může testovací server chovat jinak a jaký podíl na to má kolik hráčů to zkouší?
  Snad když v 12h má probíhat restart úkolů atd, tak ty dvě věci co jsi psal na to snad nemají vliv..
  Pokud teď mluvíme o opakování úkolu.
   
 12. Poseidon

  Poseidon Board Administrator Team Seafight

  No prostě chová jsou tam jiná nastavení atd. Bohužel za dobu co hru hraji jako hráč moc dobře vím, že oprava nějakého problému může ovlivnit něco jiného co s danou věcí co se opravovala vůbec nesouvisí.
   
 13. Geralt64

  Geralt64 Velvyslanec fóra

  Jenže to je proto, protože to opravují neumětelové. Přece když si třeba budu opravovat koupelnu, tak mi nemůže spadnout střecha :)
  A už jsem to tu někdy psal: neměli by pouštět akce ve čtvrtek nebo pátek, pak je chyba celý víkend. Ať je pouštěj v pondělí nebo v úterý, aby měli do víkendu čas všechno opravit.
   
  Canabis-cz a *štěpánek* tohle ocenili.
 14. Poseidon

  Poseidon Board Administrator Team Seafight

  Bohužel ani to neplatí stačí když se podívám jak to vypadá ohledně chyb týkajících se unity. Ale to bohužel nikdo neovlivní to je čistě na centrále co se rozhodne opravit a kdy. Bohužel myslím si, že aktuálně je spíš snaha řešit potíže na MS1, kdy včera proběhlo X restartů a pomalu od 21:30 až do restartu ráno se skoro nedalo hrát kromě nějaké hodinky či kratší doby.
   
 15. pindrusec

  pindrusec Vážený autor

  V Zátoce žraločího tesáku se prý objevila loď, jakou dosud nikdo nespatřil. Vydáš se po boku starých i nových přátel na dlouhou cestu ke ztracenému městu Atlantida? Na všechny odvážlivce čeká mnoho bohatství, pokladů a prastarých technologií ztracených v čase!

  mají pravdu, jestli tam je , tak není vidět :)
   
 16. Poseidon

  Poseidon Board Administrator Team Seafight

  Tam ale zatím žádná loď rozhodně být nemá. Je to běžná upoutávka (teaser) na Cestu do Atlantidy jako je u 99% akcí akorát ne vždy toto vkládáme na forum protože je to vlastně zbytečnost. :confused:
   
 17. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  Opakovací úkol je opravený.
   
 18. ..ζαקקy..

  ..ζαקקy.. Aktivní autor

  Ahoj opakovaci ukol sice pred restartem jsem vzal v zapeti udelal ale nejde odevzdat ani v prohlizeci ani v klientu protoze na kliknuti zadavatele spadne hra zkousel jsem to asi 10x tam i tam a porad to pada cili nejde odevzdat. Tak oprava nejde brat nikde zadny ukol na zadne mape vzdy spadne hra docela zavazna chyba ...
   
 19. TotojehraPche

  TotojehraPche Rádoby autor

  nápodobne a to i u iných opakovacích úloh klikne sa na zadavatela a drop hry.
   
 20. Poseidon

  Poseidon Board Administrator Team Seafight

  Ano hra na několika místech i v Sociální-Přátelé odhlašuje. Jsou hráči co se nemohou přihlásit a podobně. Již vyskočil další restart tak uvidíme.