Boti

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem pavell1997(CSA), 1/2/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Souhlasíte s tímto návrhem?

  1. Ano

    45.2%
  2. Ano souhlasím s tím aby něco BP začalo dělat ale ne takto

    12.9%
  3. Ne tato hra je tak Pay to win takže si myslím že je to v pořádku

    6.5%
  4. Ne jsou z nich body

    22.6%
  5. 90% ztráta zisku je dostačujíci

    16.1%
Vícenásobné hlasování je povoleno.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Corp.13

    Corp.13 Aktivní autor

    -M-Á-G-56 : že přiznáváš , že jsi dostal Ban ? Hraji tuto hru několik let a můžu Ti říct jen jedno - Styď se . Nedostal jsem Ban ani jednou - hraji čistě - tak mě Tvá slova a jednání pěkně štve a jsem proto , aby takový hráč vůbec nehrál . Jinak řečeno : když to neumíš hrát , jdi od toho a nestěžuj si . Myslím , že Leo Ti to tu napsala dostatečně srozumitelně a pokud to nechápeš , tak už raději nepiš. Poctivý hráč by se měl naštvat a urazit a ne ten , co si něco nabotil a pak fňuká. Nechci nikoho urážet - je to jen můj názor. Příjemnou hru .
     
  2. .HANes.

    .HANes. Zelenáč fóra

    Ahoj.. přidám taky jednu svojí osobní zkušenost.
    Je to tak jak se psalo výše. Pokud hráč (boter) rve do hry určitým způsobem peníze (hooodně penez) není postižen banem. Znal jsem jednoho hráče, čecha.. který botoval dalo by se říct non-stop, jen ne když byla nějaká udržba serveru či samotného bota. Nikdo mi nevyvrátí že by za jeho botování nedostal ban, jel na tom prostě furt, bonusky,koruny,behe. Neskutečné jakou měl "drzost". Večer přišel na TS a jen si kontroloval výdělky za celý den, z práce si kontroloval PC jestli mu *** jede a takhle to dělal několik let (možná i do ted) při dotázání jestli se nebojí banu tak odpověd zněla ne. BP vidí že jsou na herním učtu platby každý měsíc tak nač by měl dostat ban? jednou dostal ban na určitou dobu (už si nepamatuji na jak dlouho) celej den to řešil, oháněl se právníkem a soudem, za pár dnu mu ban zmizel :) a botoval vesele dál. Ted kde je spravedlnost? Jestli vůbec nějaká je v téhle hře, proto jsem to přestal hrát ale baví mě si číst forum :-D
     
    -Dallas- tohle ocenil(a).
  3. -M-Á-G-56

    -M-Á-G-56 Zelenáč fóra

    Za to že jsem se přiznal že jsem podváděl a dostal ban se mám stydět? Jinak hraji již od té doby několit let čistě tak se do mě nenavážej.Klidně ať si mou loďku podpora prověří a tvoji samozřejmě také protože takových hráčů co tvrdí o sobě jak jsou poctivý jsem už zažil :)
     
    Naposledy upraveno: 7/2/20
  4. -M-Á-G-56

    -M-Á-G-56 Zelenáč fóra

    Taky jsem do hry cpal peníze a perma ban :) Ale je mě záhadou že tu hráči botují několik let a dokonce se s tím chlubí i na herním chatu a CM jako by to ani nečetlo ,nic se neděje.To samé o vyjadřování někdo uráží je sprostej a nic ,pak někdo napíše drobnou narážku a ban na chat:)
     
  5. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    je to sice od tématu, ale jak víš, že CM nebanovalo nebo nekickovalo? Navíc to co tobě připadá jako hrozná urážka ještě nemusí být urážka. Záleží na situaci, co bylo napsané a jak. Pošťuchování mezi hráči je běžné a dokud neporušují pravidla není důvod trestat.
    Pokud se vyskytne situace, že máš pocit, že někdo měl dostat ban ale neodstal není nic jednoduššího než napsat na podporu, která to prověří.
     
  6. Corp.13

    Corp.13 Aktivní autor

    -M-Á-G-56 Evidentně neumíš číst , ale napsal jsem toto : Nechci nikoho urážet - je to jen můj názor. - Tak sry , že se Tě to dotklo a jestli myslíš , že nejsem Poctivej - jistě beru je to Tvuj názor , ale věř , že jsou i tací , co hrají čistě . :) A klidně si prověřuj mou Lod jak chceš - jsem si jistý , že na ní nenajdeš nic co by mělo dostat Perma - sry. :):p:p
     
  7. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Zamykám a předávám k odeslání.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.