booty

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem rytiř1969, 3/1/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
 1. rytiř1969

  rytiř1969 Pisálek fóra

  Dobrý den chci se zeptat zda jsou banovani hráči využívající program na svitky a glitzy?
   
 2. BlackOuts

  BlackOuts Vážený autor

  No rytiř1969 aj vieš o niekom kdo je za to zabanovany ? Lebo pokial viem tak miesto Banu ešte dostavaju aj odmeny .
   
  kapitánkormorán.Brno tohle ocenil(a).
 3. *jakor40

  *jakor40 Vážený autor

  Dost zbytečně založené téma, a taky dlouho co dlouho - dlouhé léta řešené téma..hráči neustále používají nějaké bugy "jejich vylepšení".. boty ani nemluvě.. ale je to jejich věc.. ono dosti hráčů co bylo zabanováno za nějaké bugy.. přestali hrát nebo si založili novou lodičku a pokračují tom co dělali dříve..cca 2 měsíce dozadu jsem tady na fórum dávál video na kterém bylo porušení proti pravidlu.. zabanován byl jen jeden..- ostatní co mu pomáhali nikoliv.. nevím kam tohle spěje.. jestli je to tím že ti hráči strkají do hry peníze nebo prostě nevím... Prostě abych to ukončil, radši si toho nevšímej a hrej si svoje :)
   
  GIN-CZ tohle ocenil(a).
 4. kapitánkormorán.Brno

  kapitánkormorán.Brno Pisálek fóra

  BlackOuts: Máš pravdu, jsi mě rozesmál i když to je spíše k pláči. Stačila zimní akce a podvodníci ještě dostanou odměny za to že podvádějí. Proto třeba já osobně jim už nikdy nepošlu ani korunu protože už to tady nechali zajít už hodně daleko. Jak pak mají uspět normální hráči třeba v Lize? To se těžko hraje když někomu při eventu střílí loď celou noc a má jen puštěný comp a vůbec tu není a pak si přes den v klidu hraje a shrábne za to ještě odměny a v lize je také vysmátý a že těch lodí byly mraky, pořád ti stejní a každý den. Na ty desítky milionů perel co si nahrabali jim kašlu, spíš mě zaráží jak to tady může někdo vůbec v takovém měřítku dopustit.Jak tady na začátku roku vyhrožovali že zatočí s nepoctivci a místo toho plivou slušným hráčům do ksichtu stále více.
   
  Sandokan13(SK), LukoCZ a GIN-CZ tohle ocenili.
 5. Tomikeee

  Tomikeee Rádoby autor

  tak je mas pravdu na zimni akce sami botak mi poctivi hraci sme maly problem najst berana co oni si strielaly vkuse na botu je to hrozne BP maly by ste stim nieco robit !!!!!
   
  Doktor.52SR a GIN-CZ tohle ocenili.
 6. Mirek

  Mirek Titán fóra

  Ahoj Piráti,

  prosím dle pravidel, ať zbytečně nemusíme nikoho trestat.

  Pokud jde o trestání nepoctivých hráčů, to má plně v gesci provozovatel hry na hráčích je, aby tyto věci nepoužívali a pokud někoho takového zjistíte, tak by jste ho měli nahlásit na podporu.
  K trestání hráčů dochází, určitě znáte ve svém okolí hráče, co dostali za některé nepovolené věci bann, ale osobně bych byl rád za jiný systém, minimálně více pružnější.
   
 7. Remiel

  Remiel Mistr fóra

  Bohužel Mirku, psát na podporu je dnes už úplně zbytečné (snad před 6-7 lety to mělo smysl), dnes odpoví ve smyslu, že provozovatel dělá pravidelně (asi 1x za rok, podle informací na fóru) kontroly. A na nás je aby jsme si zbytek domysleli. Třeba to, že upozorní své mazánky, že bude kontrola, aby boot nepoužívali.
  A musím říci, že jednoho hráče skutečně znám, co při poslední čistce dostal bann (a byl to dokonce turek), ale vím o dalších minimálně pěti, kteří používali to samé, a na moři jsou vesele dál.
  Velmi oceňuji tvůj názor se kterým naprosto souhlasím.
   
  GIN-CZ tohle ocenil(a).
 8. BlackOuts

  BlackOuts Vážený autor

  Mirku nahlasit na podporu hrača že použiva program je uplne zbytočne . Ved aj podpora su len hrači ako aj ja a bohvie či aj ony nie su medzi timy čo to použivaju. Je tu dost hračov aj medzi česko- slovenskymy hračmy čo nepovolene programy použivaju a nečudoval by som sa keby boly vo vedeni Podpory. Skor typujem že su ale dokazy nemam. Už su to dlhe roky od tedy čo podpora sa mala pravo nazyvat Podpora
   
  jєssιєjaмєs_čяc a GIN-CZ tohle ocenili.
 9. Mirek

  Mirek Titán fóra

  Ahoj BlackOuts,

  ano máš pravdu že jsme též jen hráči, ale osobně nemám důvod používat nepovolené programy, v případě zjištění bych byl vyhozen, za to mi to nestojí. Je pravda, že bych nebyl první ani poslední moderátor, ale spíše to souvisí s každým jednotlivcem/hráčem, jestli se sem chodí z běžného života odreagovat nebo realizovat.

  Nesouhlasím s tvojí poslední větou, vím o hodně věcech, které se podařilo podpoře napravit, vždy jde jen o přístup a trpělivost.
  Protože jsou to interní informace nebudu psát konkrétní věci, ale jen rámcově :

  - omylný dar milionů perel cechu
  - omylné nákupy munice
  - nepřipsané drahokamy u designů
  - rady k vlastnostem předmětů atd.

  mohl bych dále pokračovat, je škoda že tady zpětná komunikace vázne, většinou se asi hráči bojí přiznat svojí hloupost/nepozornost/nevědomost a raději to svedou na "něco" jiného za co nemohou a zde se už toto nedočteme, např. je téma založeno bla - bla hodně ostrá slova (plno trestů), potom následuje podpora a zrovna to není nic globálního nebo v nastavení a jde to opravit, ale zde se to již nikdo nedozví a téma zcela dle pravidel po měsíci uzavřeme, rozdíl je ten, že já se to třeba dozvím, vy již ne, protože je to interní, musel by to napsat konkrétní hráč sám ...

  Druhý příklad, před časem zde byl "problém" napsal jsem zde, ať všichni dotčení napíšou na podporu, cca. 50 hráčů první den napsalo, všem bylo opraveno, třetí den opravný script pro všechny, zde ani jeden hráč již neodepsal, já byl pokárán :) (ze srandy), od toho jsme zde.

  Přiznám se, že v minulosti jsem též nakoupil omylem 1M elitní munice místo 1M duté munice a podpora mi tenkrát vrátila perly (ještě jsem nebyl moderátor) a byla to jen má hloupost/omyl nemusel mi to nikdo vracet. Každý den je xx ticketů a vím, že řadě hráčů se pomůže, to že jsou některé věci nastaveny tak jak jsou, nikdo z nás nezmění, musí se čekat na globální opravy/skripty atd.

  Možná by někdy pomohlo vědět, toto se někomu stalo a vyřešilo se, než jen psát to nemá cenu, zbytečné a nedělat nic ....
  Doma též říkám dětem ať zhasínají, splachují záchod a doufám že to není zbytečné ... :)

  pěkný den
   
 10. BlackOuts

  BlackOuts Vážený autor

  Mirku tak by to malo bit , ale nema každy take dobre skusenosti s dnešnou podporou. Tiež osobne som mal aj ja problem s nakupom Municie sice nie v takom množstve ale aj tak som s prosbou o stornovanie nepochodil. Neviem ale aj ja keby som bol na podpore tak asi by som mal iny meter na hrača svojej aliancie ako na hrača znepriatelenej aliancie, a verim že to tak aj je že všetko zavisi od osobnych sympatii. Su možno aj vynimky ale su zriedkave:). je to len moj osobny nazor
   
 11. Poseidon

  Poseidon Board Administrator Team Seafight

  Ahoj BlackOuts, taktéž jako my máme určitá pravidla i herní podpora má určitá pravidla, která musí respektovat. Tato pravidla stanovuje pro všechny provozovatel hry. Tudíž pakliže provozovatel určí například nějakou minimální či maximální hranici musí jí podpora dodržovat.
   
  GIN-CZ tohle ocenil(a).
 12. _sandokan_CG!

  _sandokan_CG! Stálice fóra

  BlackOuts tak ted si myslim že pišeš kjaviny:),ale ted je jasne že nemužeš dělat na podpoře protože bys koukal kdo je kamarad a kdo ne.přesně jak piše Poseidon maji určitě sve pravdila a podle toho jedou.takže ted vidiš jaky je muj nazor
   
 13. GIN-CZ

  GIN-CZ Pisálek fóra

  Odměňujte ty co nahlásí (a bude-li to pravda) botičkáře a uvidíte jak jejich počet klesne
   
 14. fundarkangels.cz

  fundarkangels.cz Stálice fóra

  :D:D..neklesne,BP nemá zájem cokoliv s nastálou situací dělat,vydělávaj,tak proč se v tom vrtat;)
   
 15. -medved78-

  -medved78- Aktivní autor

  už několikrát jsem nahlásil tohoto hráče Ћ€Ǻv¥.Ǻям€Ð™ 85/12260375 který používá nepovolený program a BP s tím nic nedělá neustále se umístnuje na předních místech žebříčku a obírá tak poctivé hráče kteří by si tu odměnu zasloužili
   
 16. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  za prvé reaguješ do vlákna 2 roky starého. Za druhé, to že se někdo umístí na 1 místě v žebříčku neznamená, že používá program. Dokud se to nějak neprokáže je to jen obvinění bez důkazů. A za třetí, monitorování programů, sbírání důkazů a následné banování má nastarosti centrála v Německu a ne forum moderátoři, chat moderátoři nebo podpora.
   
 17. AKLAKL

  AKLAKL Perspektivní autor

  :D:D:D..za 1 reaguje na 2 roky staré téma leč stále aktuální.Za druhé to že se někdo umístí na 1místě v žebříčku a musel by být na počet nastřílených lodí 24 hodin na moři je v pořádku,protože to výpočtem sice sedí,ale nikdo ho 24 hodim denně nenatáčí..divné Leo že:rolleyes:.Jestli je to muslimák,bylo by to i celkem zbytečné.Za 3tí monitorování bánů a a bánování má nastarost údajná centrála v německu,takže s tím neotravuj českou podporu,zase tolilk balíčků a perlového běživa za to nedostávaj Méďo Béďo...;)
   
 18. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  něco jiného je vidět hráče jak jezdí stále na stejné mapě a něco jiného to dokázat natolik aby to bylo obhajitelné. Ani ty nejsi na moři 24h v kuse abys mohl potvrdit, že je stále online. Jsou tu hráči, kteří během eventu jezdí třeba 20h a jdou si jen na 4h lehnout a zase nalogují. Jiní se zase střídají na lodi právě proto aby se ta loď umístila na 1 místě v žebříčku. Tam jde o sdílení, ale ne o prokázané používání programů. Podpora může prověřit různě zneužití chyb nebo bugy jako je větší množství děl na lodi než je maximální limit, střílení z tortugy nebo podobně, ale programy si vzala na starost centrála právě proto, že spouští script na monitorování, sbírá důkazy a následně spouští script na banování. Není to proto, že se tím podpora nechce zabývat, ale proto, že k tomu nemá prostředky. Není možné jednotlivě prověřovat každého hráče, kterého by někdo na podporu poslal s podezřením.
   
 19. _sandokan_CG!

  _sandokan_CG! Stálice fóra

  ahoj Leo,tak na tohle musim reagovat.jsem tu kazdy den a jezdim pravidelne na 15 mapu pro body s bootaku.vim ze je tezke dokazat ze dany hrac pouziva nejaky prg nebo neco podobneho.ale snad nechce mi nekdo namluvit,ze hrac jezdi 48 hodin na jedne mape a strili jen druh NPC?,nebo jini priklad.hrac jezdi a sbira truhlicky a to NON stop))kdyz ho zasahnu okamzite lod mizi do rohu a poslusne ceka az ho potopim,a tak budeme si hrat az do doby kdy mne to prestane bavit.proto jsem pro ze uz konecne BP by mohlo neco udelat s hraci co pouzivaj prg a tim ziskavaji vyhody v teto hre
   
 20. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  to že se o tom nikde nepíše to neznamená, že se hráči za toto nebanují. I BP se ale musí držet nařízení EU pro online hry a banovat postupně. Nejdříve varovné bany a teprve potom perma. JE nám všem jasné, že to co jsi tu popisoval je samozřejmě program, ale dokázat to je už jiná.