Chyby Bokorův pohár

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem AznWhite, 13/8/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -Crom.CZ-

    -Crom.CZ- Pisálek fóra

    Dalsi problem s Bokorem je,ze kdyz ti tam padnou boostery,tak nefungujou,at ELB nebo BZ,taky to maji na haku,uz jsem psal na podporu a pry se na tom udajne,,usilovne ,,pracuje.Ale tyden fuc a vysledek nula,nevrati nic,zlodeji.
     
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj -Crom.CZ-, mírni prosím své výrazy. Podpora ani nikdo jiný z teamu tyto věci bohužel neopraví. Co se týče boosterů jako takových či nefunkčnosti například příďových postav s tímto bonusem tak tento problém již byl dávno hlášen na centrálu a čeká se na jeho řešení. Tento problém může opravit pouze centrála.
     
  3. *jakor40

    *jakor40 Vážený autor

    Tady se čeká na hlášení(reseni) pořád:) chyb je mraky.. ale opraví se za hodně dlouhou dobu, ELI ani BZ boostery nam nikdo nevrati.., ani tem co je maj treba na mesic..., maximalne kod na 25K munky xDD
     
  4. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    poseidon ja len jednu vec nechápem.. ako to že to CZ/SK podpora nevie opraviť keď KAŽDÁ iná podpora to opraviť vie... resp nie opraviť ale dať náhradu aj individuálne..
     
  5. Toto je pravda ešte kým bola BA jedna nemenovaná hračka s GE 1 sa dalo všetko aj keď si spravil chybu alebo bola chyba v systéme vedela vrátiť či už perly za škody a tým odstránila získané, alebo ak sa niekomu ako mne raz bugly na loď väčšie množstvo perál s pergaču, na druhý deň má dal systém do mínusu lebo perly som minul a ja som si chybu nevšimol ona mi odobrala napr.harpuny alebo iné veci v hodnote tých perál a ano pokiaľ mám dobré info od iných moderátorov stále sa to dá že ti na podpore vrátia čo ti patrí ak ti to neukazuje alebo ak napr.spravíš chybu a chceš to zameniť do pôvodného stavu ibaže CZ/Sk podpora si zrejme vytvorila vlastne pravidlá pre ktoré to nie že nemusí ale sa im to nechce robiť ich neschopnosťou a lenivosťou


    Prepáč poseidon ale je to tak, od kedy túto hru nehrajú určitý moderátori a Board Admini tak CZ a SK podpora nenormálne upadá pretože sú tam neschopný ľudia ktorí len berú výhody za túto prácu ktoru ktorú aj tak nerobia tak ako by mali
     
  6. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj AdmSity, já už se nad tím jenom usmívá. Jelikož jsme v kontaktu i s dalšími BA, TL, GA a ty tu píšeš toto a já vím, že je ve většině případů pokud neporuší pravidla to není pravda. I CZ/SK podpora připíše určité věci ale jen ty co povolí provozovatel. A kdyby byla něco takového nějaká podpora schopna opravit opraví to pro všechny. Těžko bude pro jednu podporu například Booster fungovat a pro druhou ne, když je jeho nefunkčnost centrální problém.
    Ahoj ♖.єχρєят..!.[ѕνк].♖, když si myslíš, že to tak je nikdo ti nebrání napsat konkrétní případy do sídla provozovatele. Pokud tomu tak je, že by se podpora či jakákoliv část teamu nedržela stanovených pravidel je pro provozovatele úplně nejmenší problém team jako celek odvolat jako tomu právě došlo u teamu s BA Natali. Nemluvě o tom i naše práce se hlídá, takže tomu asi nebude zas tak jak se povídá, že by CZ/SK podpora či team dělali něco moc oproti jiným či si dělala vlastní pravidla.
     
  7. To čo robila Natali tak o tom ani nejdem diskutovať radšej ;-))

    Nie. Poseidon teba napr nemyslím, myslím iných členov týmu ktorý ti hneď v prvej správe odpíše že to nie je možné alebo sa to nedá, pošle ťa na fórum a pritom sa napr. Situácia alebo daná vec výhradne týka podpory (platba, nepripisane veci atď) a s podpory ťa presmeruje na fórum že tu ti pomôžu a ako tu niekto pomôže keď problém je priamo na účte a s fóra sa moderátor nedokáže dostať do systému a pozrieť sa priamo na vec keďže toto dokážu iba na podpore tak načo nás presmerujú tu keď tu sa povie ze s tým oni nič nemôžu aby sa písalo im na podporu chápeš tej logike?? ;-))

    Napr. mne sa naposledy keď som prehadzoval drahokamy o jeden prišiel nechtiac pretože je to (poviem ako to je) sprosto napísané a keďže som tu po dlhej dobe tak som nevedel a som to potvrdil pričom som oň prišiel, písal som na podporu že ich prosím o prinavrátenie drahokamu ktorý som nechtiac nie presunul ale nahradil a tým ho stratil pri tom dobre viem že to na podpore môžu vrátiť do pôvodného stavu, nič ich to nestojí nič som nechcel len vrátiť pôvodný stav kde som prišiel o vzácny drahokam (+10% z truhly)

    Ďalej, napr. upgrade admiralskych na 60l, tiež moja chyba keďže som myslel že sa dajú už aj admiralske zuslachtit na 1-5 stupeň, tak som to dal a spravilo mi 60 l čo som nechcel, tiež som písal že ich žiadam o vymazanie 60 librakov a vrátenie admiralskych, výpisy mali a áno dá sa to, nakoľko chyba bola z mojej strany a písané bolo v tom okamžiku ako sa to stalo aby mi to zmenili že som to nechcel a tiež je to tam blbo napísané a tiež mi bolo opísané že sa to nedá pri tom obaja dobre vieme že táto možnosť je ak to spraví sám hráč a žiada o navrátenie svojho z dôvodu omylu ale len chce späť niečo za niečo čo sa mu zruší ako vrátiť admiralske za 60l

    Stačí pozrieť systém tam to je, z denníka výpis dostala dotyčná aj tak povedala že sa to nedá len ja si myslím že dotyčná tam bola na okrasu keďže zrejme ani nepozrela má účet a len odpísala že sa to nedá nič viac
     
  8. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj ♖.єχρєят..!.[ѕνк].♖, no nevidím, že by si tu ostatní stěžovali a není problém se zeptat. Ale pakliže prostě není tato náhrada možná či výměna za původní tak prostě není. Já si myslím, že je nejmenší problém připsat tato děla, ale pakliže to podpora prostě nesmí tak to hold neudělá. Takže pak i když se na účet podívá a nesmí tak nesmí.
    No nediskutuj natali dělala co dělala a jelikož to asi nebylo v pořádku tak proto byla odvolána, pochybuji, že by dobrovolně odešla.
    Nicméně nemá smysl o tom diskutovat podpora má nějak nastavena pravidla a pravomoce. Pakliže s tím nesouhlasíš není jiná možnost než si stěžovat přímo u provozovatele. Zamykám.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.