Bokorův pohár - prosinec (december) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Reaver, 15/12/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Mirek

    Mirek Titán fóra

  2. _sandokan_CG!

    _sandokan_CG! Stálice fóra

    ahoj,mam dotaz bylo teda to losovani bokora nebo ne??
     
  3. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    určite bolo ale si asi malo investoval ,ked si nedostal spravu o vyhre:)
     
  4. Alda.cz

    Alda.cz Pisálek fóra

    zatím jsem nepotkal ani jedinou korunku na moři, nikdo nic nedostal a CMka nic neví :D
     
  5. O2tu

    O2tu Stálice fóra

    ahoj Poseidon mozes mi prosim teda vysvetlit ako jemozne ze som v nedelu videl hraca s kralovskym pozehnanim ? bohuzial som nestihol urobit screen ale fatamorgana to nebola :)

    †—Đrake®—† ty tu netrep dve na tri citaj forum a ked nevies na 100 % nekomentuj
     
  6. _sandokan_CG!

    _sandokan_CG! Stálice fóra

    drakere dal jsem do bokora 1 bednicku)))samozrejme kecam
    :p
     
  7. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj O2tu, ano mohu odpověď je úplně lehká, na moři můžeš potkat adminskou loď, která testuje nějaký problém.
     
  8. O2tu

    O2tu Stálice fóra

    ok Poseidon a tou lodou je dovolene hrat aj akciu ked ano tak podla mna to nieje testovanie ale zneuživanie a dakujem za vysvetlenie viem co ten hrač robil a radšej si to necham pre seba
     
    ☆Ŧŷηε☆ tohle ocenil(a).
  9. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj O2tu, nevím o koho se jedná, určitě tato loď nesmí nic nikomu nastřelovat a podobně. Není problém poslat danou loď s důkazem na prošetření. Nicméně to nemusí být loď určená pro testování, ale je možné, že někdo něco zneužil nevím takto těžko reagovat.
     
  10. Lord-Forester

    Lord-Forester Zelenáč fóra

    hmm prečo by sa nedalo vyhrať viac cien .... ešte pred tou priazňou som vyhral 2x po 200 000 požierača .... a absolútne mi nejde do hlavy že sa môže len raz vyhrať z celého bokoru .... to môžem kašlať na 30 euro čo tam dávam .... budem posielať po 5 ako vidím ....
     
  11. O2tu

    O2tu Stálice fóra

    Ahoj nemam taky dokaz mozno na buduce
     
  12. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Koukám, že někteří tu objevují Ameriku. Nevím přesně, jak dlouho už bokor funguje, ale vždy bylo možné vyhrát jen jednu výhru a tady se tomu najednou plno lidí diví.
    V bokoru jsou vždy "základní" výhry (design, děla, munice) a "doplňkové" výhry (měšec, požehnání). Takže pokud dostanete 200k munice a měšec, jak tu někdo psal, tak to nejsou 2 výhry, ale jen jedna. Ale to už tady myslím někdo psal.
    I Poseidon tu oficiálně uvedl, že je možná jen jedna výhra, ale přesto se tu najdou tací, kteří se, asi pro jistotu, zeptají ještě jednou, jestli je možné vyhrát design a děla :p:p:p
    Nevím, kdy konečně proběhne losování bokora, ale už teď bych chtěl BP upozornit, na chybu, která se při podobném problému vyskytla. Nepamatuju si, kterého bokora se to týkalo, ale stalo se už myslím jednou (možná víckrát, můžete mě opravit) že se výhry připisovaly později, tuším, že to bylo 4. v měsíci. Ale přesto, že královské požehnání je na 28 dní, připsáno bylo 4., tak 28. skončilo. Dle mého názoru, by uvedených 28 dní mělo být ode dne připsání odměny a ne ode dne, kdy odměna měla být připsána, ale nebyla.
     
    Ŧ-šincekCZ-2-UEK tohle ocenil(a).
  13. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Geralt64, pakliže se takový případ stane jaký uvádíš s požehnáním, myslím si, že není problém se obrátit na podporu která určitě daný problém vyřeší.
     
  14. kapitán-kid.cz

    kapitán-kid.cz Pisálek fóra

    Módi tak jak to vypadá nevíte ani odhadem kdy budou ty odměny rozdány ???
     
  15. Patrik.*Sk*.

    Patrik.*Sk*. Perspektivní autor

    2015-01-09 00:14:16Systémový dobropis na tovar: 1 x Priazeň kráľa. Dôvod: Bokor-kalich
    2015-01-09 00:14:16Systémový dobropis na tovar: 10 x Osudové kladivo. Dôvod: Bokor-kalich
    2015-01-09 00:14:16Systémový dobropis na tovar: 3 x Kráľovský mešec s korisťou. Dôvod: Bokor-kalich
     
  16. kapitán-kid.cz

    kapitán-kid.cz Pisálek fóra

    hmm takže zase nic jsem nedostal
     
  17. BullĐoG

    BullĐoG Perspektivní autor

    Já doufal že se BP pochlapí a odškodní všechny co na losování čekali ale jak vidím marně :(
     
  18. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Akce ukončená, zamykám a přesouvám do archivu.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.