Bokorův pohár - prosinec (december) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Reaver, 15/12/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. _sandokan_CG!

    _sandokan_CG! Stálice fóra

    Poseidone,tak dostali uz odmenu asi jen vyvoleni co?))
     
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj _sandokan_CG!, bohužel nemám k tomu bližší informace. Dle informací dostupných od daných hráčů si myslím, že došlo k chybě. Problém jsme již předávali dále a čekáme na řešení.
     
  3. _sandokan_CG!

    _sandokan_CG! Stálice fóra

    jasni ja to chapu,ale jak potom maji hraci verit tomu ze losovani probiha jak ma a ze neni to svindl?.znam osobne hrace kterej kazdej mesic vyhrava.neni to nahoda??/
     
    *Dr.HOUSE* tohle ocenil(a).
  4. jєssιєjaмєs_čяc

    jєssιєjaмєs_čяc Stálice fóra

    přesně, ať to někam vyvěsí. je to tak netransparentní že by z toho brečel i českej "politik-podnikatel"
     
  5. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj _sandokan_CG!, samozřejmě můžete udělat v kategorii návrhy a nápady tento nápad dle pravidel třebas dojde k jeho realizaci. Nicméně si myslím, že je to o štěstí jsou i hráči kteří vhodili pouze 1 bednu kterou dostali zdarma též se na ně usmálo štěstí. Já osobně jsem zatím taky nevyhrál, ale myslet si hned, že to je nepoctivé to ne.
     
  6. *Storm*Shogun*Cz*

    *Storm*Shogun*Cz* Rádoby autor

    Poseidon Takže zatím teda se čeká na to,že co! Bude se teprve losovat nebo už losování probjehlo to zajímá mě.
     
  7. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj *Storm*Shogun*Cz*, bohužel oficiální vyjádření jsem zatím nedostal.
     
  8. Patrik.*Sk*.

    Patrik.*Sk*. Perspektivní autor

    • Cizí jazyk
    EDIT
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 2/1/15
  9. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Patrik.*Sk*., když už sem kopíruješ text, tak prosím v jazyce povoleném na tomto fóru viz pravidla. Jinak oznámení máme také ZDE.
     
  10. Long.John.Silver-ČR

    Long.John.Silver-ČR Pisálek fóra

    Měl bych dotaz, který tu už možná někde je zodpovězený. Rád bych koupil nějaké truhly, ale aby to mělo smysl.
    Můžu vyhrát více cen?
    Pokud ANO - můžu vyhrát více stejných cen a popř. jak je to s designy?
    Ta loď se asi vícekrát nenačte do menu lodí ale drahokamy bych bral.
    Dík za odpověď.
     
  11. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    nie nemôžeš vyhrať viac cien..
     
  12. Long.John.Silver-ČR

    Long.John.Silver-ČR Pisálek fóra

    a jsi si jistý? Přijde mi to zvláštní, když člověk, co si koupí 1 truhlu může vyhrát stejnou cenu jako člověk co koupí 100 truhel.
    ano se 100 truhel má hráč větší šanci, ale nechtěj mě rozesmát tím, že první truhlu mu nalosují nějakou munici a ostatní propadne, bo už něco vyhrál?
    Pro příklad tombola - snad nemusím vysvětlovat jak funguje.
    AdmSity myslím, že jsi totálně mimo mísu.
    Rád bych odpověď někoho, kdo tomu rozumí víc - zajímají mě hlavně opakované výhry - načítá se králův dar např. design, munice atd...
     
  13. _sandokan_CG!

    _sandokan_CG! Stálice fóra

    Longu mas pravdu,sam osobne jednou jsem vyhral 2x ale dostal jsem jen jednou vyhru 10del.takze uplne na nic hazet toho vic.
     
  14. ✞ßяØҚθ✞CG!

    ✞ßяØҚθ✞CG! Zelenáč fóra

    já osobně vyhrál 2 ceny a to 200k munice a měšec za cca 18 truhel
     
  15. _sandokan_CG!

    _sandokan_CG! Stálice fóra

    broko,,na jedno losovani??
     
  16. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj všem, je vždy možné vyhrát pouze 1 výhru v daném měsíci. Pokud jde o hráče zajisté se jedná o jednu cenu jako je nyní 250 000 Voodoo munice + Kráľovský mešec s korisťou + Králova přízeň na 28 dní.
     
  17. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    Long.John.Silver-ČR

    neviem prečo by som mal byť mimo misu :D
    samozrejme jednu výhru som myslel tak že za jednu výhru sa počíta napr munícia + nejaká dodatočná odmena (kráľovské požehnanie al. mešec atď).. a k tej tombole.. ok v tombole to tak funguje ale BP nastavilo bokora tak ako nastavilo takže aj keď hodíš 5000 truhiel vyhrať môžeš len raz..

    teda ešte je tam možnosť vyhrať "2 výhry".. ak vyhráš design ktorý už máš a a napíšeš na podporu mali by ti namiesto designu tak cenu ktorú si vyberieš...
     
  18. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    takze nemozem vyhrat dizajn a dela ale iba dizajn alebo dela
     
  19. _sandokan_CG!

    _sandokan_CG! Stálice fóra

    lukas presne tak
     
  20. *Legioner*

    *Legioner* Pisálek fóra

    • vulgarita, nevhodný výraz
    to si z nás děláte už fakt ************ prachy to jo za bedny ale odměny jděte už do háje a ukončete tuhle EDIT
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 4/1/15
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.