Bokorův pohár - prosinec (december) / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 18/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

  2. Ahojky všem pirátům a pirátkám:), tak jsem zvědavej jestli mi padne z bokora ten dizajn nebo voodoo děla konečně jinak velká pochvala pro BP a vývojovému týmu za konečně pěknej dizajn v bokoru je sice stejnej jako nový zimní dizajn, ale už to aspon není vzducholoď:D
     
  3. Zdar držim palce, ale nevim od minulého měsíce co zavedli sms snížili šanci na výhru tak už ani kupovat nebudu nemá to cenu. byl bych radši kdyby ty sms zrušili
     
  4. Ahoj nevím jestli je to špatně, že zavedli i SMS, ale podle mě je to dobré pro hráče, kteří nechtějí kupovat za více peněz a chtějí zkusit štěstí třeba jen na jednu bednu:D a nebo nemají jinou možnost bedny koupit jen přes SMS, takže si myslím že BP udělalo dobrej tah a jen tím samotné BP získá více platících hráčů.:) Ano možná jsou ty SMS prodělečné, ale pro BP né :)
     
    Naposledy upraveno: 18/12/13
  5. nn paysafecard na to stačilo i za 100kč podle mě ty sms jsou uplně zbytečny a prodělečný
     
  6. METEROIĐ

    METEROIĐ Pisálek fóra

    Tak je to len o štesti nič viac stači 1 los ako ja a maš dizajn :D
     
  7. ☆°ΛήĐý°☆

    ☆°ΛήĐý°☆ Aktivní autor

    Je to jak kdy .... Jednou jsem hodil 80 beden a nedostal jsem ani Ň o_O
    Pak jsem hodil 250 a hned Dizajn ( Accipiter )
    A několikrát jsem hodil kolem 26 a vždy jsem dostal Munici :)
    Tak jsem zvědavý jestli dostanu něco aj teď nebo ne :D

    Ale tenhle dizajn je už konečně zas trochu normální :)
     
  8. Robatko(CZ)

    Robatko(CZ) Zelenáč fóra

    proč už nejdou 30.12 koupit voodoo krabice ?
     
  9. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Robatko(CZ), ano problém jsme zaznamenali a čekáme na vyjádření. Přeji pěknou hru
     
  10. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    kamos me dal paysafku z 66kc tak sem si koupil dve krabice a hodil tak drzte palce :)
     
    ☆°ΛήĐý°☆ tohle ocenil(a).
  11. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    2014-01-01 00:14:20Systémový dobropis na zboží: 200000 x Voodoo úder. Důvod: Bokorův pohár
    2014-01-01 00:14:20Systémový dobropis na zboží: 100 x Krystaly. Důvod: Bokorův pohár
    A to se vyplati za dve bedny vhozene :) enemaci teste se takze vseci kdo me potkate :)
     
  12. Slůňe_CZ

    Slůňe_CZ Pilný autor

    tak to gratulka brachu co bych za to dal warujem jak magoři nas je 30 proti 3 aliancim a nejsme ani ful jen jim natrhni víš co :)
     
  13. sewses

    sewses Perspektivní autor

    hoj chlapci mam taky dojem že to dostal každy jeden kto sa zapojil do bokora..
     
  14. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    dik slune ja sem zase sam proti celemu globu :) a tez nejsem vubec full
     
  15. ☆°ΛήĐý°☆

    ☆°ΛήĐý°☆ Aktivní autor

    Já naházel 78 krabic do bokora a už po 2hé jsem nedostal vůbec nic !
     
  16. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    vydis andy staci par zbytecne to nehrotit :)
     
  17. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    čau,takže 90 krabic a 250k voodoo koule;)chtěl jsem i ten desing,ale nedostal jsem ho,no nic mám ho z minula:D
     
    ŦZoroŦ tohle ocenil(a).
  18. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    Bokor ukončený, zamykám.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.