Bokorův pohár - leden (januar) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 14/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. manasek82

    manasek82 Pisálek fóra

    jo je to pekny co muzes mit ale me to nehrozy nemam stesti apreju ostatnim hracum hodne stesti at vihrajou :D
     
  2. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Piráti,

    na vaší otázku jsme odpověď zatím neobdrželi, i přesto tady dám svojí zkušenost, nyní jsem hodil několik beden do kotle a dostal jsem celkem 2 x Paymentitem a v lodním deníku mám toto:

    2015-01-28 13:32:11Připsáno: Booster ELB do 2015-01-29 13:32:11. Důvod: Platby
    2015-01-28 13:31:20Připsáno: Booster BZ do 2015-01-29 13:31:20. Důvod: Platby

    s největší pravděpodobností to může být více věcí, já osobně jsem obdržel toto.

    pěkný den
     
  3. O2tu

    O2tu Stálice fóra

    Ahoj ja som ten booster ELB +BZ dostal a nebol tam nazov Paymentitem ale na mori sa mi ziaden booster neobjavil takze zeby zas chyba ???
     
  4. _sandokan_CG!

    _sandokan_CG! Stálice fóra

    tak ja to take dostal 2x ale žaden booster se mi neobjevil.takže chyba metrixu:D
     
  5. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Piráti,

    mám oba boostery i na moři, pokud se podíváte do lodního deníku, opravdu tam nic nemáte ?
    (snažím se přijít na více informací, abych mohl nahlásit chybu přesněji)

    pěkný den
     
  6. O2tu

    O2tu Stálice fóra

    nie booster bol napisany ako odmena v bokorovom pohari na mori nic a ani v denniku , moc mi tie boostre nechybaju ale prečo zas prist o odmenu ?? ked uz som za to zaplatil ze ?
     
  7. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Mirku, jak přesněji? Bokor dává něco, co my neznáme, BP snad musí vědět, co to je, ne? Co chceš hlásit přesněji?
     
  8. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Geralt64,

    kdybych to věděl neptal bych se, vůbec bych se tím netrápil u mě je jen špatný nadpis jestli tam mám 1x Paymentitem nebo 1x ELB booster mě zas tak moc netrápí, když mi funguje, ten kdo zrovna např. booster měl to ani nepozná a do deníku nikomu nevidim, jestli to tam měl napsáno nebo ne také z křištálové koule nezjistim, proto se ptám. Odpověď od O2tu mám z toho se dá něco vyčíst a od sandokana se pravděpodobně odpovědi v nejbližší době nedočkám.

    Co podle tebe mám napsat do oznámení, (když jediné co tu je, je můj výpis z deníku a odpověď od O2tu), že nikdo neví co vše se skrývá pod názvem Paymentikem, jestli jsou to jen boostery nebo dalších x věcí ... jsme psali s kolegou výše, je zažádáno o odpověď a můžeme společně čekat, ale také se můžeme alespoń pokusit to rozluštit, jestli jsi věděl, že to jsou boostery, např. z jiného fóra nebo že Boostery někomu nefungují, mohl jsi to sem dát, byla by to pro mě užitečná informace a nemusel bych to zkoušet, nebo to sem vůbec dávat.

    pěkný den
     
  9. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Ahoj Mirku,
    já absolutně netuším, co to může být. Do deníku jsem se nedíval, boostery jsem nekontroloval, nekotroloval jsem ani nic jiného - např. prémko apod.. Přiznám se, že mě to ani nenapadlo. Očekával jsem, že napíšete na podporu: "Co znamená položka Paymentitem v Bokorově poháru?" A BP odpoví: "Tato položka znamená ..." Nevím, jak přesněji by si chtěl chybu nahlásit. Můžeme tu spekulovat, co by to mohlo být, ale co to skutečně je, musí říct BP.
    Teď jsem se koukal, co jsem z bokora dostal (100 beden). Jak jsem někde výše psal, že prémko jsem nedostal a většinou jsem ho dostával, tak je pravda, že booster na BZ a ELB jsem také skoro vždy dostal a tentokrát ne, takže i tato možnost tu je, ale jsou to jen spekulace. Nevím, jak ostatní, ale já očekávám jasnou odpověď, co ta položka znamená. Když si něco kupuju, tak jsem rád, když vím, co to je.
    Je mi jasné, že mi některý z moderátorů napíše, že se na to vykašle z vlastní iniciativy se o něco snažit a něco sem psát, ale stejně mi to nedá: když jsem se ve vláknu Chyby - Kotel z Aruby ptal, jak je možné, že o chybě s žolíkama se ví od poloviny prosince a nikde na foru o tom není zmínka, odpověděl Poseidon v tom smyslu, že byla snaha z vaší strany vypisovat chyby, ale ze strany hráčů se to zvrhlo a tak jste toho nechali. A najednou se tady pouštíte do spekulací, co by to mohlo být. Tak pozor, aby se to zase nezvrhlo :p:p
    Mirku, už hodně tvých informací mi pomohlo a jsem za ně rád, není to nic proti tobě, ani proti ostatním moderátorům, ale proboha, netušil jsem, že toto vlákno bude mít víc než jednu stránku a že po dlouhé době pořád ještě nebudeme vědět, co položka je :(
     
  10. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Geralt64,

    souhlasím s tvým názorem, není co vytknout, spekulace je spíše to prémium, které je popsáno výše, budeme tedy čekat na odpověď a nebudeme spekulovat ;)

    chyba v kotlíku z Aruby je opětovně nahlášena, jeden žolík stále chybí, ale to už je jiné téma.

    pěkný den
     
  11. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Ale to, že nefunguje kotel z Aruby od poloviny prosince, nebyla spekulace a ta informace tady měla být.
     
  12. ..Emkos..

    ..Emkos.. Perspektivní autor

    Ahoj, prémium to určitě není protože po vhození beden do bokora jsem dostal 1xpremium a o 3 položky níže bylo 1xpaymentitem
    Takže to prémko zřejmě nebude.Je možné že to může být booster ale toho jsem si teda taky nevšiml..
     
  13. Dobrý den jak to vypadá stou odměnou z bokorova poháru za 1 x Paymentitem ?
    psal jsem už asi 20 na podporu a pořád nemají žádnou odezvu z centráli !!!
    Tak nevíte co stím hodlají dělat ?
    Měla by to být nějaká odměna z platební oblasti tak bych byl rád kdyby se to nějak vyřešilo
     
  14. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj ˚MørbidΛngєℓ«CZ»˚, bohužel dokud nedostaneme oficiální vyjádření těžko můžeme něco zdělit. Také nevím proč zakládáš další zbytečné příspěvky když zde již Bokorův pohár jeden je. Příspěvky slučuji. Pakliže budeme vědět nějaké bližší informace určitě je rádi zveřejníme.
     
  15. Fanka1

    Fanka1 Aktivní autor

    super :)
    2015-02-01 00:14:13
    Systémový dobropis na zboží: 1 x Přízeň krále. Důvod: Bokorův pohár
    2015-02-01 00:14:13
    Systémový dobropis na zboží: 1 x Císařský měšec s kořistí. Důvod: Bokorův pohár
    2015-02-01 00:14:13
    Systémový dobropis na zboží: 1 x Kalfu. Důvod: Bokorův pohár
     
  16. To ano Fanka také jsem vyhrál v konečeném losování ale to o čem jsem psal je odměna po vhození bedny :)
     
  17. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    Zas ma niekdo štastie :) Doteraz som s Bokora nevyhral ani jednu blbu gulu. Asi sa na to vykašlem
     
  18. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.