Bokorův pohár - leden (januar) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 14/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

  2. ЌŔǚΜρΐΐК

    ЌŔǚΜρΐΐК Perspektivní autor

    Zase ze mě ten BP vytáhne víc peněz než za slevu :D ale 16% na děla a 2. šutrák 13% na kritik to musím vyzkoušet :D
     
  3. _sandokan_CG!

    _sandokan_CG! Stálice fóra

    1 x Paymentitem tak tohle to jsem dostal po vhozen bedny,ale nikdo ani CM nevi co to je.vite to někdo??
     
  4. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj _sandokan_CG!, bohužel nevíme už během včerejšího dne jsme předávali dotaz na centrálu nejsi jediný.
     
  5. _sandokan_CG!

    _sandokan_CG! Stálice fóra

    Ahoj Poseidone.diky za odpoved,tak pockame a uvidime coto pak bude:rolleyes:
     
  6. ..Emkos..

    ..Emkos.. Perspektivní autor

    Taky by mě to strašně zajímalo..Dostal jsem to taky ale nic navíc nemám.Ještě pořád o tom nic nevíte?
     
  7. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj ..Emkos.., bohužel zatím nic :(.
     
  8. CooL-Ovechkin™

    CooL-Ovechkin™ Pisálek fóra

    Podle mě to násobič banky :)
     
  9. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Proboha, co na tý centrále dělaj? A je tam vůbec někdo? Přece když dám novou položku do bokora, tak je záležitost snad (když to přeženu) 5ti minut napsat na všechny podpory, co ta položka znamená a co dává a ne že se tu čeká několik dní na vysvětlení. To není oprava chyby ve hře, která nějakou dobu trvá, ale jde jen o napsání pár vysvětlujících vět a jejich odeslání. Snad pokud něco přidávám, tak vím co. Tak si to aspoň představuju já, i když u BP člověk nikdy neví, jak se tam ta položka dostala a vypadá to, že to neví ani BP.
     
  10. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Geralt64, do včerejška byl problém úplně jiný. Nicméně stále čekáme bohužel, je možné že to bude nakonec jen nějaká chyba :(
     
  11. ..Emkos..

    ..Emkos.. Perspektivní autor

    Chyba?? :D to je asi nejjednodušší vysvětlení pro ně..
     
  12. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    tuhle položku jsem kdysi taky dostal a bylo to prémko...
     
  13. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Poseidone, já vím, že byl jiný problém, ale neříkej mi, že v celém BP není jeden člověk, který by rozeslal info o tom, o jakou jde položku. To info by mělo 2 věty a trvalo by to těch možná 5 minut, jak jsem psal.
     
  14. ..Emkos..

    ..Emkos.. Perspektivní autor

    Nějak neustále postrádám odpověď z vaší strany... To vám ještě nikdo neodpověděl neustále ?
     
  15. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj ..Emkos.., kdybychom odpověď dostali určitě bychom Vám jí podali.
     
  16. Ahoj měla by to být nějaká věc z platební oblasti tak jsem zvědav co dají jestli vůbec něco jak je znám :(
     
  17. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Tohle teda opravdu nechápu, jak můžou dát nějakou položku a nebýt schopni vysvětlit, o co jde!!!! Také si myslím, jak píše ☢Arrow☢, že se jedná o prémko, protože prémko jsem z kotle dostal pokaždé a tentokrát ne. Ale uvidíme. Snad se to ještě tento rok dozvíme :p:p
     
  18. _sandokan_CG!

    _sandokan_CG! Stálice fóra

    ahoj.no nevim jestli je to premko jelikoz ja to dostal 2x ale pocet dni meho premka je pozad stejni.anebo to jim take nejde a nepripsalo to:p
     
  19. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj _sandokan_CG!, bohužel zde na účet nevidíme tuto možnost má případně pouze podpora.
     
  20. ..Emkos..

    ..Emkos.. Perspektivní autor

    Zřejmě budete muset poslat otázku na centrálu znovu...nečekejte jestli se nato zapomene..Protože to nehrozí
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.