Bokorův pohár - květen (máj)/Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Leo., 15/5/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. Poseidon

  Poseidon Board Administrator Team Seafight

  Ahoj Patrik.*Sk*., právě byl problém z toho, že byla výhra připisována později a byl krátký měsíc. Tudíž se toto mohlo stát bohužel. Ano geraldovi jde o to aby byla doba plnohodnotně využila to jsem pro.A proto doufám, že i pro takovýto případ dojde k rozšíření maximální délky trvání.
   
 2. Milosek771

  Milosek771 Perspektivní autor

  To bylo myšlené ironicky, že na to "přišli". Jen je teda zajímavé, že když mají přístup na účet a rozhodně lepší než uživatel, tak podle mě vidí, kolik toho kdo vystřílel, a když se něco podělá a hráči přijdou o bůhví kolik tisíc munice, tak najednou: Nelze připisovat nic jednotlivě.
  Ale jak říkám, bylo to myšlené ironicky
   
 3. Geralt64

  Geralt64 Velvyslanec fóra

  Z toho, co Poseidone píšeš, mám dojem, že si trochu pleteš Královu přízeň a Královninu přízeň. Můj příspěvek se týkal Královy přízně. Ta rozhodně nemá maximum 56 dní. Je na 30 resp. 15 dní (dříve byla na 28 dní). Takže ani nechápu, jaké další "rozšíření maximální délky trvání" by si u ní chtěl.
  Omezení na 56 dní má Královnina přízeň. Úmyslně píšu "má" a ne "měla", i když zde na foru je oficiální oznámení, že se maximální doba Královniny přízně prodlužuje z 56 na 90 dní. Bohužel je to jen napsáno na foru a skutečnost je jiná. Na moři platí i nadále omezení na 56 dní. Chyba je prý nahlášená.
  A s tím, že "... Pro případ 15 dnů si myslím, že opravdu žádný problém nehrozí. ..." nesouhlasím. Jde o to, že systém nemá (nebo aspoň neměl) nastaveno, že je přízeň na 15 dní, ale měl nastaveno, že je do 15. v měsíci, a to je velký rozdíl v případě, že došlo k pozdějšímu připsaní přízně a ne hned 1. v měsíci.
   
 4. Poseidon

  Poseidon Board Administrator Team Seafight

  Ahoj Geralt64, nepletu nám bylo udáno také omezení pro přízeň krále viz.
   
 5. Adm_Blade

  Adm_Blade Magnát fóra

  Asi sa dá vyhrať aj na dlhšie, napr. 28+15 .. 28+28 v jednom losovaní.
   
 6. Poseidon

  Poseidon Board Administrator Team Seafight

  Ahoj Adm_Blade, nejde o jedno losování, ale jestliže dojde k opožděnému připsání a jak již jednou bylo a následně k získání přízně v dalším měsíci vznikl by problém. Proto se to už jednou řešilo náhradou přízní královny místo krále.
   
 7. Geralt64

  Geralt64 Velvyslanec fóra

  Poseidone, co se takhle zamyslet a jen se neohánět nesmyslem z oficiálního oznámení. Není to přece poprvé, co v něm nesmysl je. Jak by ho někdo mohl mít na 56 dní, když ho může získat v losování na 30 dní a další losování je zase za 30 dní (nebo za 31 nebo za 28)? Ale to řešíme jen podružnosti. Aby se někdo z týmu pokusil zjistit, jak je trvání nastaveno v systému (např. na 15 dní nebo do 15.), toho se asi nedočkáme :(
  Ano, vznikl by problém, ale jen tehdy, pokud je nastaveno trvání do určitého data. Pokud by trvání bylo nastaveno na určitý počet dní, tak problém nastat nemůže.
   
 8. Poseidon

  Poseidon Board Administrator Team Seafight

  Ahoj Geralt64, a co takhle se logicky zamyslet, že mohu pracovat pouze s tím co dostanu nebo si sám vyzkouším. Pakliže se provozovatel rozhodne a informace nezveřejní . Nicméně dle situace jak je vše zadáváno se má jednat o 15 dní ne do 15.
   
 9. Poseidon

  Poseidon Board Administrator Team Seafight

  Bokorův pohár ukončen. Zamykám.
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.