Bokorův pohár - květen (máj)/Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Leo., 15/5/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Já to teda pochopil tak, že musíš napsat na podporu a "... odškodnit manuálně." znamená, že ti někdo z týmu manuálně nacvaká královu přízeň na loď. Rozhodně si nemyslím, že by se dopisovala králova přízeň + něco navíc, jako nějaké odškodnění.
     
    diament1 tohle ocenil(a).
  2. Trucker.cz

    Trucker.cz Aktivní autor

    musis napsat na potporu. a do 24h to
    dostanes ale posli jim i vipis z deniku
     
  3. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj všem ano, přesně tak jak se tu píše. Podpora má možnost kontroly lodí, což my zde bohužel nemáme a následně má možnost oprávněnému majiteli přízeň dopsat.
     
  4. kywa

    kywa Obyvatel fóra

    koukam poseidone ze se tocis jak korouhvicka -je logicke dosti ze ji nedostal nikdo
     
    jєssιєjaмєs_čяc tohle ocenil(a).
  5. BullĐoG

    BullĐoG Perspektivní autor

    3 dny jsem čekal že mi připíši přízeň a odškodnění chci za to snad taky, tak to píši že dostaneme odškodnění to je snad logický postup nebo se mýlím ?
     
  6. -tomaslm193-

    -tomaslm193- Vycházející hvězda fóra

    Musíš napísať na podporu, a dať im výpis z denníka, aby ti dali priazeň.
     
  7. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

  8. ΛΖLΛB

    ΛΖLΛB Stálice fóra

    Že se jim na celý bokor nevykašlete. Něco vyhrajete a pak aby jste se ještě doprošovaly o výhru. Bp snad ví koho vylosovalo a komu by mělo výhru připsat tak na co posílat výpisy z deníku ?
     
  9. jєssιєjaмєs_čяc

    jєssιєjaмєs_čяc Stálice fóra

    ať žije korupce všude na Zemi :D :D :D
     
  10. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Piráti,

    vím, že to asi nemá cenu, máte svojí pravdu, ale také se zamyslete nad tím kolik výher to je. Výhry přiděluje systém, jak čtu vaše příspěvky tak 2250 hráčů výhru dostalo a 1800 hráčům bude ručně dopsána, pro jednoho člověka/admina hodně, při rozdělení na jednotlivé týmy/podpory už to není tak zlé.

    To že pošlete výpis, usnadní práci, zkuste někdy hledat v deníku, osobně to moc rád nemám, pokud nevím alespoň přibližné datum a hodinu, tak je to dost zdlouhavé.

    Ahoj jessiejames_,

    promiň, ale tvému příspěvku nerozumim, spíš ho považuji za "off topic"

    pěkný den
     
  11. jєssιєjaмєs_čяc

    jєssιєjaмєs_čяc Stálice fóra

    http://cs.wikipedia.org/wiki/Korupce - týká se to i hospodářství = firem

    Jen mi přijde, že Bigpoint má hodně pravidel atd, ale ty co by měla dodržovat sama, nedodržuje. Třeba co takhle mi odškodnit zdvojnásobovač, tehdá když 3 dny nešly glitzi? Tehdy jsem psal na podporu a prý že ne. Asi by měli udělat personální změny ve firmě, a v týmech
     
    strýcu a (REACTOR) tohle ocenili.
  12. strýcu

    strýcu Perspektivní autor

    nezlob se na mne mirku ale kdyz sem psal na podporu tak do 1dne automaticka odpoved do tydne normalni-kdyz panbuh dal- a jednou jedinkrat muj problem vyresily jinak mne poslali nekam tak se nediv me averzi jinak tentokrat dekuji podpore odpoved okamzita a kral do 12 hod
     
  13. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    Strycu neviem no mne podpora odpoveda vždy do par minut , a je to dost často. No je pravda že povečšine mi aj tak nepomožu. čo sa tyka kralovho požehnania tak mi to pripisali po nejakych 3 hodinach od napisania na podporu. Najdu sa tam aj docela ochotny ludia :)
     
  14. Milosek771

    Milosek771 Perspektivní autor

    Jenom je zajímavé, že teď dopisují "odměny" jednotlivě, ale když je jakýkoli problém, tak podpora píše, že nemůžou individuálně odškodňovat za vzniklé škody. Žeby na to už konečně BP přišel, jak odškodňovat individuálně? No řekl bych, že to bude asi fungovat zas a opět jenom na placené věci (y)
     
  15. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Milosek771,

    je to vždy o tom, pokud by Ti někdo z podpory připsal odměnu individuálně, tak následný script by v tom udělal bordel. Buď je to nebo to, nemůže být obojí naráz a je to takto stále, to není novinka, bohužel se nyní nedá script použít, jak je oznámeno v ofiku, musí se všichni z podpor všech zemí do toho zapojit a připsat přízeň ručně. Osobně si představím script, např. tak že všem výhercům připíše 15 dní, ale nevím jak se zachová pokud už je odměna ručně připsaná (jestli přičte dalších 15 dní nebo od zápisu 15 dní...).

    pro mě je důležité, že nikdo o výhru nepřijde ...

    Ahoj jessiejames,

    promiň, asi si stojím na vedení, pořád hledám souvislost korupce s bokorovým pohárem a nějak pořád nechápu, jediné čemu rozumím, že jsi naštvaný, protože ti nešel 3 dny násobič, nedostal jsi prodloužení, ale to nemá nic společného s bokorem, může pouze podpora, to jistě víš, o odškoďnování je jistě psáno v podmínkách, které jsme všichni podepsali a schválili, též plně v kompetenci podpory.

    pěkný den
     
    Naposledy upraveno: 4/6/15
  16. jєssιєjaмєs_čяc

    jєssιєjaмєs_čяc Stálice fóra

    Taky si asi stojím na vedení, ale ty je asi celou dobu bráníš co, žiješ pro bigpoint a pro odměny z toho :D Tady jde o to že si někdo něco zaplatí, Reál peníze, a je velká možnost že nedostane to co vyhrál? Vim že lidi moc forum nečtou a nezajímaj se, a zrovna tihle lidi spolehaj na to že všechno je v poho, ale ono to neni v poho. Tak trochu otevři oči, a za tyhle prodlužování dostanou max to co ztratili, nic navíc ani omluva ani odškodnění za problémy. To BP by to měl vyřešit a ne hráči .., nevim jestli znáš nějakou další hru kde to takhle s penězma funguje, já teda ne
     
  17. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj jєssιєjaмєs_čяc,

    rozhodně nežiju pro Bigpoint, snažím se vždy na to koukat trochu s nadhledem, korupce má jistě mnoho významů, pokud jí spatřuješ v Bokorově poháru, tak konej co uznáš za vhodné, já Ti v tom bránit nebudu, korupci vidím někde úplně jinde, například kdybych si připisoval výhry sám aniž bych vyhrál. Ano máš pravdu nová odměna z bokorova poháru nebyla připsaná, tak jak měla, náprava už proběhla a hráči o nic nepřišli, všichni fórum nečtou to je pravda, ale zrovna přízeň už mají pravděpodobně všichni připsanou.

    ... jinak v tom stále jen vidím tvůj postoj, že jsi nemohl ty 3 dny glitzovat, tady je to 15 posunuto a opět 15, minulé měsíce tato odměna vůbec nebyla a je to v podstatě odměna navíc, kterou do teď hráči neměli, věřím že příští měsíc pokud bude tato odměna i nadále už bude hned po losování připsána.

    Nehraju žádnou hru za peníze, je to proti mému přesvědčení "odměny z toho :D" přihlaš se a můžeš využívat též, ale aby jsi potom nebyl zklamaný.

    pěkný den
     
  18. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Jak píše†—Đrake®—†, mně taky podpora odpovídá do pár minut.
    Co se týká kompenzace za pozdní připsání - Mirek píše: "... náprava už proběhla a hráči o nic nepřišli, ...". Nemusí to být tak úplně pravda. Když k podobnému problému došlo v minulosti (kdy byla přízeň jen na 28 dní), tak byla chyba v tom, že pravděpodobně v systému bylo zavedeno, že přízeň má končit 28. den v měsíci. Pokud vám ji tedy připsali později, třeba 5. v měsíci, přízeň 28. skončila a měli jste ji jen na 23 dny. Doporučuji všem, kterým byla dopsána později, aby se 16.6. nebo 1.7. (nevím, jestli se nepřipisovali jen 15ti denní přízně nebo byl problém i u 30ti denní přízně - mně se přízeň na 30 dní připsala hned 1.6.) podívali, jestli přízeň ještě mají. Může se totiž stát, že v systému bude, že přízeň končí 15. nebo 30. bez ohledu na to, kdy byla připsána. Mně se stalo už asi 2x nebo dokonce 3x, že jsem přízeň na těch 28 dní neměl - a zde na foru jsem o tom několikrát psal. Samozřejmě je možné, že už tato chyba byla ze systému odstraněna a možná jen zbytečně plaším :p
     
  19. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Geralt64, pakliže se matně pamatuji problém, který ty popisuješ byl problém ohledně limitu, jelikož se dávala přízeň opožděně a je na 56 maximálně tudíž by hráč bohužel taktéž o nějaký ten den přišel. Pro případ 15 dnů si myslím, že opravdu žádný problém nehrozí. Nicméně se v poslední době zvětšil limit pro přízeň královny, uvidíme co provozovatel připraví dál. Uvítal bych i změny pro přízeň krále.
     
  20. Patrik.*Sk*.

    Patrik.*Sk*. Perspektivní autor

    prepač ale nepoznaš rozdiel medzi nemôžu a nevedia? to čo ty chapeš je nevedia, ale oni pišu pravdu ked pišu že nemôžu, nechcem sa ich zastávať ale nauč sa čitať s porozumením. sry


    ako môžeš mať kraľovu priazeň 56 dni? je len z bokora nie? a prečital si čo gery pisal? jemu ide o to aby čas začal plynuť od dna kedy bola prpisana nie odo dna kedy bolo neuspešne losovanie z bokora. aby tých 15 dni skončilo 17teho
     
    Naposledy upraveno: 6/6/15
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.