Bokorův pohár - duben (apríl) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Reaver, 14/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    do tri dnu odedneska nebo do treh dnu od 1.5 ?
     
  2. -tomaslm193-

    -tomaslm193- Vycházející hvězda fóra

    Od dnes.
     
    • Uveřejnění soukromé pošty s podporou
    Docela zajímavé psal sem dneska taky na podporu a odepsaly mi ůplně něco jiného :))
    a můj dotaz:) na odpověd číslo EDIT
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 2/5/14
  3. Adm_Blade

    Adm_Blade Magnát fóra

    Losovanie možno prebehne túto noc o 00:14
     
  4. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    Tomas ešte nikomu asi nepomohol
     
  5. ☆°ΛήĐý°☆

    ☆°ΛήĐý°☆ Aktivní autor

    Dámy a Pánové rozlučte se s tím , že byste z Bokora něco dostali :p

    Jak Sami vidíte BP má najedou takový chaos ve věcech , že to není možné o_O


    Piráti Nefungují , Munice nejde Uprgadovat , Rychlost lodě si funguje jak chce , Oprava lodě si funguje jak chce , Mojo Palubu to nepřičte , Bokorův pohár vůbec nedá odměny a další věci.

    VŠECHNO OD DOB , CO DO HRY ZAVEDLI TY VAŠE AMS A PHP SYSTÉMY , KTERÉ JSOU TOTÁLNĚ NA PRD !! :mad:

    Jak je vidět , tak Tým BP , si dodnes vůbec neuvědomuje , že tuto hru , hrají také lidi , kteří do hry dávají měsíčně až 1.000 euro
    A přitom Tým BP ses naprosto nijak nesnaží chyby opravdu reálně opravit.
    Podpora hry vás akorád pošle do někam , že je nějaký váš problém vůbec nezajímá a.t.d.

    Čekal bych trošku ochoty pečovat o lidi , kteří mě ´´živěj´´

    Řekněte sami , Tým BP je údajně Profesionální tým školených a učených lidí , kteří mají Vysoké IT školy .... a chyby , které tu jsou neumí odstranit doknoce na to mnohdy kašlou.
    Mám za to , že i někteří lidi co se jen trochu zajímají o PC a vše kolem nich , tak by ty chyb opravili rychlejš než tým BP.


    A Popravdě pokud se tým BP nad sebou nezamyslí , tak za nedlouho tu nebude nikdo , kdo by ty je živil.
     
  6. Adm_Blade

    Adm_Blade Magnát fóra

    Omyl, plno ľudí si dá "pauzu" s platením, možno na týždeň, možno na mesiac, no dajú poľský dizajn s extra bonusom a hneď v prvý deň ho kúpi povedzme 10 tisíc ľudí a to už je celkom zaujímavá pálka, nemyslíš?
     
  7. ☆°ΛήĐý°☆

    ☆°ΛήĐý°☆ Aktivní autor

    Omyl ??
    Podívej se kolik hrálo tak ještě před rokem lidí a kolik hraje teď.
    Jen u nás na GE3 za ten rok odešlo díky nefunkčnosti X lidí , pár kvůli zdravotním problémům , pár kvůli rodině tak 50% hráčů.


    A pokud řekněme mají z 1 serveru měsíční příjem v eurech 10.000 euro
    a najednou se jim to sníží o 50% je to už k velkému zamyšlení nemyslíš ?
     
  8. Adm_Blade

    Adm_Blade Magnát fóra

    10k euro asi len z bokoru... Vezmi si že BP má veľa ďalších hier z ktorých má príjmy, pozri si môj avatar, možno takú návštevu zažije aj BP. :)
     
  9. sewses

    sewses Perspektivní autor

    andy mam taky dojem že zniženie primu zo sea fightu ich už asi nezaujima ked ,maju X dalšich hier..aaa mam skor pocit že tu hru už nejaky čas chcu pochovať len sa chcu vyhnuť koplikaciam tak to robia postupne cielene....:(:eek:
     
  10. ☆°ΛήĐý°☆

    ☆°ΛήĐý°☆ Aktivní autor

    Sewses

    V Tom máš máš možná pravdu , ale já nehraju jen Seafight a můžu říct , že některé jejich další hry jsou na tom stejně jako Sea
     
  11. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj ™亗{{King☆Of☆Hell}}亗™, prosím vyvaruj se uveřejňování komunikace s podporou jedná se čistě o tvojí soukromou věc, která na fórum nepatří viz pravidla.
     
  12. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    Čau,takže bokor už je vylosován.:D
     
  13. -tomaslm193-

    -tomaslm193- Vycházející hvězda fóra

    No mne sa ho zas nepodarilo vyhrať, ale aspoň tá munícia poteší a a 20x nautik tiež. :)
     
  14. .Viktorie.[SCA]

    .Viktorie.[SCA] Zelenáč fóra

    Ví někdo jak se jmenuje balíšek Premium v truhle? Děkji za odpověd.
     
  15. =Ronny™97=

    =Ronny™97= Rádoby autor

    Když sebereš truhlu s premkem nenapíše ti to, že si dostal premko. Napíšeto že si dostal Zlaté krmivo (teď přesně nevím čeho). Jen toto. Pak když koukneš do lodního deníku máš tam napsáno Premium Zakoupeno. Buď jednou nebo dvakrát, když máš Desing Spectare.
    PS: Tohle je téma k Bokoru (Duben) ne k truhlám na moři:)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.