Bokorův pohár - červenec (júl) - Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Tomek, 15/7/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Tomek

    Tomek Guest

  2. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    Tomku oprav si oznamení
    Souhrnné informace k akcii:
    • Akce trvá od 13. 6. 2014 - 12:00 hod. do 30. 6. 2014 - 12:00 hod.
    Bokor v červenci asi nebude v červnu


    a jsou tam další nesmysly
    Po skončení akce se vylosovaní hráči můžou těšit na některou z následujících odměn:
    15x Lodní design Křídlo démona

    v další části

    Hlavní cenou pro tento měsíc je opět mocný lodní design - Krakenhunter. Tato loď je velmi silná a má tyto vlastnosti:

    Tento lodní design také zrychluje Vaší loď o 80 bodů rychlosti v poškozeném a hořícím stavu a harpunami způsobíte o 10% více škod bez ohledu jaký máte elitní level.

    Krakenhunter nemá rychlost 80bodu, ale o 20%rychlejsi opravu....................

    oficiální oznámení za všechny prachy
     
    Naposledy upraveno: 15/7/14
  3. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj ☢Arrow☢,

    nedělej z toho prosím takovou "tragédii", stačilo by napsat, že je tam špatný měsíc a dole pouze špatný název designu.

    Dnes je den plný překvapení a zmatků za to se omlouváme.

    Pokud se cítíš na to, že během pár minut přeložíš správně text k akci, přihlaš se do teamu, ale aby jsi potom nebyl z té odměny překvapený...

    pěkný den
     
  4. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    jakou tragedii, upozornil jsem na chyby ty tragedie
     
    Ŧקε†яik36czŦ tohle ocenil(a).
  5. AngelShip

    AngelShip Pisálek fóra

    kolik musim hodit beden abych dostal aspon munici?
     
  6. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    AngelShip
    odmeny nie sú rozdelené na "vyššie/menšie" je rovnaká šanca získať design, delá alebo muníciu... a to sa nedá povedať koľko... ja som už asi 2x vyhral s 2 bedňami a niekto nemusí vyhrať ani s 200
     
  7. *-intruder-*.cz

    *-intruder-*.cz Perspektivní autor

    Kolik stojí 1 bedna koruna, jde vůbec koupit jen 1.Ptám se proto,že myslím.Kdo koupí aspon 1 bednu dostane automaticky palubu na 1 měsíc( korunka po levé straně lodě).
    Díky za odpověd
     
  8. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    1. nedá sa kúpiť len 1 bedna... 2 stoja 1,59 € tj cca.. 40 czk..
    2. nie automaticky nedostaneš tú palubu musíš niečo vyhrať v bokorovi
     
  9. *-intruder-*.cz

    *-intruder-*.cz Perspektivní autor

    Ok děkuju
     
  10. DragonAngel

    DragonAngel Pisálek fóra

    Kdy pro zmenu teď budou pripsane výhry? :)
     
  11. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj DragonAngel, losování bokorova poháru by mělo probíhat dnes o půlnoci.
     
  12. DragonAngel

    DragonAngel Pisálek fóra

    Bude teda probíhať losovaní dnes vo pulnoci nebo až v uterí?
     
  13. socient

    socient Komisař fóra

    v Německu maji dnes Freitag po něm nasledujou další 2 dni "Frei" takže si umíš odpovědet na otazku i sám ;)
     
    SemtexC∞L tohle ocenil(a).
  14. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    Čauky Mirku,určitě ten hráč nechtěl udělat žádnou tragedii z vaších chyb.Ale podle mě by měl ten chybujíci co psal špatně info dostan ban za šíření špatných a mýlnych informací a tady se neodpouští.Já jsem dostal ban za to,že jsem v mém založeném vláknu po cca.3příspěvcích dostal ban za citaci.A opět tady píši,že Poseidon má vuči mě komplex.Zítra založím vlákno,které chyby jsou už několik měsícu nahlášene od hráču,které chyby jste hlásily vy jako CM,FM,TL,atd.a které chyby byly opravené,a které ne.Protože přece forum je součásti tehle hry.A pokud to hrajete,tak přece musíte souhlasit se mnou a s jinými hrači,že je hodně věci špatně a ne mi dát za 5 min.ban.
     
  15. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj DragonAngel, viz oficiální oznámení.
    Ahoj Ŧקε†яik36czŦ, tak za prvé žádný komlex se opravdu nejedná a máš možnost si samozřejmě stěžovat na podpoře, kde ti případný ban prověří a mohou ti ho případně odebrat pakliže by byl neoprávněný. Bohužel nikdo neovlivní tebou nevypršené tresty, které ti mohl dát kdokoliv na fóru z toho oprávněných. V tuto chvíli máš když se podíváš na svůj profil 15 nevypršených trestných bodů, takže když se podíváš do pravidel zjistíš, že když dostaneš jeden základní trest 5 bodů dostaneš se bohužel na hranici bodovou. Stačí si vše přečíst v pravidlech. A uvidíš, že opravdu o žádný komplex se nejedná a nebudeš pak muset z toho žádného člena teamu ovlivňovat.
     
  16. DragonAngel

    DragonAngel Pisálek fóra

    poseidone vidím, neni uvedená konkretny odpoved na moj dotaz v oficialnom oznameni, jinak by jsem se neptal. pro socienta, nemecky neumim a teda opet mi nic neni jasny esteze ta pulnoc je zachvili, protoze brzo to bude jak v byvale praci kdyz neco jsem nevedel, odpoved byla mas google.
     
  17. socient

    socient Komisař fóra

    no je to aj v oficialnom oznameni ze losovanie bude cez noc z pondelka na utorok
    (4.-5.8.)
     
  18. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj DragonAngel, jaktože není zodpovězeno viz na mnou uvedeném odkazu se píše:
    Tak z toho je snad jasné, do kdy by se měl Bokorův pohár vyřešit. A jestliže ti jde o to, že by se náhodou mohl losovat dříve stejně se odměny budou řešit viz to oznámení.
     
  19. SemtexC∞L

    SemtexC∞L Perspektivní autor

    Jak je tedy možné, že jsem už jednoho hráče s palubou z bokora viděl? Ale aspoň 10 lidí, co z bokora vždy něco získají, ji nemají. Ještě mě napadlo, je možné, že to dostal na 56 dní místo na 28? Že by třeba vyhrál 2x minule? Jinak by nemělo smysl do oficiálního oznámení psát, že booster má max. dobu 8 týdnů...
    EDIT: tak nic, to má z té fotbalové tipovačky :D
     
    Naposledy upraveno: 2/8/14
  20. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj SemtexC∞L,

    jak čtu tvůj příspěvek, už jsi na to přišel sám, jen upřesním to, že je sice malá šance vyhrát 2 hlavní ceny, ale možné to je a potom se Královské požehnání sčíta a je na 56 dní, nebo jak píšeš z jiné akce, stejný způsob ( přičítá se). Dle oficiálního oznámení maximálně 56 dní.

    pěkný den
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.