Bokorův pohár - březen (marec) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Tomek, 13/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Tomek

    Tomek Guest

  2. psohlavec-ČR(SCA)1

    psohlavec-ČR(SCA)1 Pisálek fóra

    Docela bych rád viděl historii výherců lodních dizajnů z poháru, mám za to, že určití hráči se tam opakují až moc často, aby to mohla být náhoda...jinak já osobně dávám každý měsíc minimálně 100 truhliček a dizajn nemám ani jeden (jeden měsíc to bylo dokonce 400ks). Podobné je to i s odměnama na svitku, před chvilkou jsem dostal opět demage... 6x za sebou je to hnus. Možná už na je nějaký bug a ti co ho znají se vesele smějí...EDIT
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 14/3/14
    SANDOKAN*cz* a *Angie*EU2 tohle ocenili.
  3. *booo*

    *booo* Obyvatel fóra

    Mě připadá směšná hláska, že budou vyřazeni hráči používající nepovolené prostředky, jak je tedy možný že na GE2 se na bokoru prohání booter (bootuje den co den), zarážející je, že má už druhej design z bokora za tři měsíce. Měli byste si udělat trochu pořádek.
     
    SANDOKAN*cz* a *Angie*EU2 tohle ocenili.
  4. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj "psohlavec-ČR(SCA)1,

    je to o štěstí, 100 beden je málo, musel bys být velký klikař, dle mého názoru je i 1000 beden o štěstí, ale může se najít výherce který vhodí 2 bedny, jak tu již několikrát bylo napsáno. Pravděpodobně největší zkušenosti by Vám zde mohl napsat Geralt64, pokud to čteš napiš nám tady, jak jsi na tom s designy ?

    pokud jde o odkaz, ten jsem odstranil, vím že jsi to nemyslel špatně, proto Tě netrestám, ale jakékoliv podobné odkazy jsou zde na fóru zakázány, prosím vyvaruj se jim, pokud máš podobné poznatky kontaktuj podporu, ta může daného hráče prověřit, případně potrestat.

    pro *booo*

    u nás na serveru, jezdí též jeden hráč co má všechny designy z bokora (lépe řečeno poslední 4), ale také tu jezdí na 2 mapach, malé lodičky co mají ten poslední design a k němu 4 dřevěné paluby.

    přeji pěkný den
     
  5. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    Mirku měl bych jeden dotaz
    bylo by možné zjistit, kolik se třeba ve 2/2014 koupilo "losů"
    myslím že by pak někteří pochopili proč nevyhrávají, já osobně odhaduji ze se měsíčně na serveru koupí 500 000 losu, a losuje se kolik 50 výher tak si spočítejte vaší šanci na výhru

    osobně jsem si jednou koupil 100 losů, nevyhrál jsem nic
    poté jsem si koupil 10 a vyhrál munici
    v lednu jsem vhodil 2(ty 2 co byli zdarma) a vyhrál jsem dizajn.............................

    jinak se docela teším na odpověď Geralta, ketrý sám psal že haže kolem 1000 losů měsíčne, celkem by me jeho statistika zajimala
     
  6. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Můžu napsat, jak jsem na tom s designy - kromě jednoho mám zatím všechny, nedostal jsem jen z bokora 01/14 :p
     
    =Ronny™97= tohle ocenil(a).
  7. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    no vidis a zrovna ten nejlepsí ))
     
  8. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    nn, není nejlepší, ten poslední je lepší, má bonus na opravu
     
  9. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    tak lednový ma 18%do střelby
     
  10. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Geralt64,

    díky za odpověď, tento příspěvek je lepší, než kdybych to psal 20x za sebou :)

    pro ☢Arrow☢,

    bohužel nevím, kolik je celkem losů, ale minulé prázdniny jich bylo asi hodně, když byly za perly zrovna tak v lednu, když každý mohl použít poukázku na 2 zdarma.

    Pokud jde o počet losů je to dost komplikované, je to na každém serveru jinak. určitě bude jiný počet losů/beden na G1-G5 než např. na Asii a určitě má též význam, jaký je měsíc. Pokusím se zjistit na jednom globálnim serveru za únor, ale možná je to obchodní tajemství a nebudu moci uveřejnit.

    pěkný den
     
  11. -tomaslm193-

    -tomaslm193- Vycházející hvězda fóra

    Škoda, že dmg klesol na 16%:(, ale aj tak sa ho pokúsim vyhrať.:)(Doteraz som šťastie na dizajn z bokoru nemal.)
     
  12. -tomaslm193-

    -tomaslm193- Vycházející hvězda fóra

    Pokiaľ viem, existuje bug na debničky v bokori, ale neviem či je ešte funkčný, ale radšej si zahraj čestne a raz uvidíš, že ho vyhráš a to dúfam aj ja.;)
     
    Naposledy upraveno: 14/3/14
  13. Mirekcz

    Mirekcz Zelenáč fóra

    • urážka
    neposilejte jim tam ty penize, oni si to nezaslouzi EDIT
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 14/3/14
  14. Hugi|CZ|

    Hugi|CZ| Perspektivní autor

    ,,Všem výhercům výše uvedených výher bude tento měsíc jako bonus připsáno 150 000 Munice z Krakena''

    máte tam chybu nebo jsme VIP, protože na ostatních fórech je psané 110.000 munice
     
  15. *booo*

    *booo* Obyvatel fóra

    hugi to je chyba překladu zase jenom u nás :), tady se bude rozdělovat 1100 munice, každýmu jeden kus :)
     
  16. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    tady vidite proc odebraly rychlost aby mely co dat do bokora bo uz je nic nenapadalo :) takze priste prijdeme o neco jineho aby to mohly dat do bokora :)
     
  17. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Mirekcz,
    dodržuj prosím pravidla viz. ZDE.

    pro Hugi,
    díky za upozornění v poháru bokora je to uvedeno správně, chybička na baneru předána.

    pro psohlavec-ČR(SCA)1,
    pokud by jsi chtěl vidět staré výherce z bokoru, tak na starém fóru je minimálně jeden výpis, ale je to seznam ID nic neříkajících. Určitě by se mezi nima některý z Vás našel.

    pěkný den
     
  18. psohlavec-ČR(SCA)1

    psohlavec-ČR(SCA)1 Pisálek fóra

    • Doubleposting
    Díky za odpověď, ale pořád si nemyslím, že náhodné losování je opravdu náhodné a pokud není co skrývat tak nevidím důvod proč tento seznam nezveřejnit ID určitých hráčů jsou známá).
    V odkazu , který byl smazán bylo video na BUG s opakování posledních vln svitků. Takže některé lodě dostaly třeba 20x v jeden den odměnu za jeden a ten samý svitek (dnes mají BŽ přes 500 tisíc a požehnání na několik měsíců a já přes 300tisíc).....Jak dlouho bug fungoval? Budou nějaké nápravná opatření, nebo na svou poctivost opět doplatím a samozřejmě i další ????? Proč jim tyto několika-násobné odměny neodebrat a potřestat banem...je to přeci porušení VOP? Projeďte si mapu na globálu 1 pod světlem se zapnutám špehem a budete se divit.
    Moje skóre po téměř nonstop hraní (poctivé):
    2014-03-13 21:42:42

    Zvládl jsi tuto mapu! Za odměnu budou tvá děla po dobu 45 dní působit o 5% více škod.
    Potopil jsi NPC loď útočné vlny 30!

    2014-03-13 17:53:37

    Vyhrál jsi 5 x kniha mořeplavby

    Potopil jsi NPC loď útočné vlny 40!

    2014-03-12 21:50:05

    Zvládl jsi tuto mapu! Za odměnu budou tvá děla po dobu 20 dní působit o 5% více škod.
    Potopil jsi NPC loď útočné vlny 20!

    2014-03-12 21:33:53

    Zvládl jsi tuto mapu! Za odměnu budou tvá děla po dobu 45 dní působit o 5% více škod.

    Potopil jsi NPC loď útočné vlny 30!

    Omlouvám se za delší příspěvek...trošku jsem se naštval

    a další super odměna.....to mám asi za trest
    2014-03-14 22:29:07
    Zvládl jsi tuto mapu! Za odměnu budou tvá děla po dobu 20 dní působit o 5% více škod.
    2014-03-14 22:29:06
    Potopil jsi NPC loď útočné vlny 20!
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 14/3/14
    Hracho tohle ocenil(a).
  19. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj psohlavec-ČR(SCA)1, vyvaruj se prosím zbytečnému doublepostingu, příspěvky jsem ti sloučil viz pravidla. Co se týče odkazu bohužel ti na to mohu říci to samé, pakliže máš nějaké důkazy ohledně hráčů, můžeš kontaktovat podporu, ale opravdu sem podobná videa nepatří.
     
  20. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Pro psohlavec-ČR(SCA)1 - jen pro pořádek - křišťálový dar (nebo požehnání) nemůžeš mít na několik měsíců, je časově omezen, myslím si, že na 56 dní. A co bych dal za to, mít ho aspoň na měsíc :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.