Bitva titánů (14. 8. 2014 - 29. 8. 2014) / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 13/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ~Biscuit~(CG!)

    ~Biscuit~(CG!) Aktivní autor

    Hehe :D A ja že horšie to už po 1 fázy nemôže byť :D Ale môže :D Kokso, to sú majstri vo svojom obore :D Tým keby dal niekto riadiť firmu, poprípade riadiť nejaký obchod tak ho zničia skôr ako ho stihnú rómovia rozradnúť / rozobrať :D :D
     
    Naposledy upraveno: 21/8/14
    NσStress* a sewses tohle ocenili.
  2. *booo*

    *booo* Obyvatel fóra

    Rád bych se dozvěděl, kterýmu hráči vadilo dostávat z velkých eventů perly. To je trochu uhozený tahle změna v odměnách.
    Z fiobé za 30K fosforky :
    2014-08-20 15:49:06Získal jsi 2 x Syntetický granát .
    2014-08-20 15:49:06Získal jsi 23 krystalů
    2014-08-20 15:49:06Získal jsi 7 x Lisovaný azurit .
    2014-08-20 15:49:06Získal jsi 2 x Platónova mince .
    sice sem ještě nekoukal, co je to za šutry, ale s tím se nechte vyfotit.

    Z malýho zelenýho (celej):
    2014-08-20 15:12:43Získal jsi 1 x Lisovaný akvamarín .
    2014-08-20 15:12:43Získal jsi 1 x Odštípnutý lazurit .
    Heh, aspoň těch pár perel tam mohli nechat, a kde je slibovanej krystal umělci?

    A zajímalo by mě, proč si někdo stěžoval, že nejdou získat duše, když ještě není oznámeno, kolik budou stát nový necky.
     
    NσStress* tohle ocenil(a).
  3. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj všem, došlo ke změně viz.
     
  4. DanceCZ

    DanceCZ Rádoby autor

    Jaka zmena??
     
  5. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj DanceCZ, viz odkaz:
    Ochránce Gaii a Válečník Urana bude dávať duše alebo drahokamy hráčom, ktorí týmto NPC dajú poslednú ranu a tiež drahokamy tomu hráčovi, ktorý NPC spôsobí najväčšie poškodenie.
    Tudíž došlo ke změně záměna krystaly za duše.
     
  6. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    Myslím, že to vyjde nastejno, ja kdyby tu akci předčasně ukončili :(
     
  7. Iscariot

    Iscariot Rádoby autor

    Člověk, co ty akce vymejšlí je absolutně bez fantazie a asi i bez rozumu. Koho to baví? O neschopnosti BP opravovat chyby nemluvě. Úkoly mi nejdou, nalogovat se na moře je občas zázrak. A ještě to budou svádět na hráče, že tak si to přáli. Jo a k čemu je nám horda trapnejch drahokamů?
     
    Naposledy upraveno: 20/8/14
  8. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    nejdou ti ukoly? tak to bude asi neco na trase zidle-monitor
     
  9. Jirka2112

    Jirka2112 Pisálek fóra

    Tudíž došlo ke změně záměna krystaly za duše.

    Hezky napsáno , všechna čest , ale kde jsou ty duše? po sestřelení 25-ti lodí ani jedna duše
     
  10. ~=vandi=~(UEK)

    ~=vandi=~(UEK) Rádoby autor

    ne je to z prepačenim blbec nechcu řikat huř abych nahodou nedostal aj tady ban ale toto je chore chory ludia čo to robia bez mozgu a trošky rozumu toto neni normalne kdyby to nechyli jak to bylo tak by to celkem šlo ale ted to se mne co dam dutou 5k nevyplati zaco mam kupovat fosforku?když už ani z gaii nedostanu perle a co slibovali ze budou krystaly ani to neni len blby kameny co mne sou uplne nanic.slušne řečeno.
     
  11. ~=vandi=~(UEK)

    ~=vandi=~(UEK) Rádoby autor

    a umistil sem se 213 a taky sem nic nedostal.
     
  12. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    chce se to naucit cist
    • Ochránce Gaii a Válečník Urana bude dávať duše alebo drahokamy hráčom, ktorí týmto NPC dajú poslednú ranu a tiež drahokamy tomu hráčovi, ktorý NPC spôsobí najväčšie poškodenie
     
  13. Jirka2112

    Jirka2112 Pisálek fóra

    ale já umim číst , ale mezitím jsem sestřelil dalších 10 ochránců a zase žádná duše
    takže 35 pokusů a vždy jen drahokam
    jestli je to takhle v pořádku tak ať píšou něco o minimální nebo o skoro žádné šanci získat duše
    jako by nestačilo že odebrali krystaly
     
  14. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Piráti,

    diskutujete zase o ničem, vytváření rozruchu a poplachu Vám jde velice dobře.
    Před týdnem jsem četl na diskuzi o betě serveru, že event nebude stát za nic - špatné odměny, předevčírem že event vyskakuje 1 za 20 minut atd...

    přitom na moři to vypadá úplně jinak tolik lodí jsem už dlouho neviděl, dokonce i ráno před restartem, kdy obvykle jezdím na moři sám.

    Původně jsem chtěl zhodnotit pro *booo* event až 1.9.2014 po akci, ale můžu klidně teď, první 4 hodiny jsem nehrál, žádné cenné informace od hráčů jsem si tu nepřečetl, nejsem v žebříčku na 5 místě ani 250, ale uplatnil jsem co znám a za těch pár dní (max. 4 hodiny denně) vydělal čistý zisk:

    cca. 1 800 000 perel

    a cca. 4 000 krystalů ( v přepočtu 1 200 000 perel )

    zajímalo by mě, kolik vydělal hráč TOP, asi se odpovědi nedočkám, ale myslim si, tak 19 milionů perel, to mu stačí na to roční zlepšení, které jsem četl v jiné diskuzi. Přestože tady čtu posledních 6 eventů/7 měsíců stále kritiku, vydělal jsem na nich více než 20M perel.

    Teď až to bude plně funkční, bych chtěl ještě ty dva designy, abych je nemusel kupovat v platební oblasti, je mi líto těch, kteří si je koupili, sice pod národním designem, ale výsledek stejný. Určitě by bylo nejlepší, kdyby duše byla součástí současné odměny beze změn a dostal je v podstatě každý zadarmo, na draka jsem čekal téměř 2 roky a Mexičana/Telemachose mohl získat každý asi po 2 měsících.

    to že nikdo nechce nový design (totožný s platební oblastí) je pro mě novinka, protože po každém eventu jezdí polovina globálu v novém, již několik let...

    doufám, že je to napsáno dost chlapsky "jako člověk" a kritik ať se podrbe za uchem ...

    pěkný den
     
  15. Jɑcƙ®ɦʋƞ

    Jɑcƙ®ɦʋƞ Perspektivní autor

    Mirek dufam, ze ta BP dostatocne plati za tie taraniny, ktore na fore siris...ja by som ta len chcel poprosit o nejaky link, ci NEJAKY DOKAZ, nie vase slovo, aj slovo diabla ma vacsiu hodnotu, kde hraci ziadaju odobratie peral z eventov, inak je to zas len podraz na hracov, sak ale zvykli sme si :D
     
  16. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    Mirku ? a na ktorom serveri hraš ? ja to hram každy večer par hodin denne na global europa 1 a o takych vydelkoch možem len snivat.zarobil som asi tak 500 000 periel a 1200 kryštalov. to som si kupil jeden balik municie za 20E . čo sa tyka 1 fazi tak som bol v prvej stovke ale pri tom nepodarenom podvode čo BP spravil s rebričkom tak som sa na to vykašlal. ak hraš na serveri na ktorom nikdo nehra tak sa ti hodnoti akcia dobre. ale skus tolko zarobit ked budeš hrat na GE1 a po večeroch. Mimochodom kedisy si aj ti hral na GE1 ak sa nemilim
     
  17. *booo*

    *booo* Obyvatel fóra

    No mirku, díky za tvoje zhodnocení, mám takovej dojem, že na konci eventu to nebudeš mít o moc lepší.
    Ale i tak dobrá ilustrace, a moc se nediv, že tu nejsou info od hráčů a je tu pouze kritika, maximálně se něco ukáže po skončení eventu, protože nikdo nedůvěřuje BP a nebude jim zdělovat kladný ohlas, protože to osekají, aby to výdělečný nebylo! Stejně jako, že si hráči přáli míň perel a víc duší :)))
     
  18. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    Čauky,no Mirku všechna čest k tvým výdělkum perel a krystalum.Ty jezdíš ráno na moři sám??Tak tohle se mi opravdu nikdy nepoštěstilo hlavně ne v tu dobu kdy je event.Taky to hraju nějakou dobu několik hodin denně,ale o milionech perel se mi muže jen zdát a to si myslím,že mám slušnou lod.A co se týče rozruchu a poplachu tak ten tady vytváři hlavně BP určitě ne hráči kterým se nejde přihlasit na moře a kteří si musí každý den proštudovat pořádně forum,aby zjistili v čem a kde je zase nějaká chyba a změna ze strany BP.
     
  19. czktmichal.redbull

    czktmichal.redbull Rádoby autor

    Koukam Mirku slušenej výdělek. A jestli jsi jezdil takhle málo na moři a tolik perel jsi si vydělal, tak to koukám.
     
  20. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    Na GE1 pri naskočeni Eventu za na určitu mapu nahrnie 100-150 lodi a moj najvetši zisk bol 25000 periel . nehovorim su hrači čo sa im to viplati strielat viac ale na ten milion periel bi som musel hrat každy den aspon pol dna, o krystaloch ani nehovorim
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.