Bitva titánů (14. 8. 2014 - 29. 8. 2014) / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 13/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. *~Vodka~*

    *~Vodka~* Pisálek fóra

    • Doubleposting+cizí jazyk
    2014-08-16 16:47:16Otevřel jsi zavřenou truhlu.
    2014-08-16 16:47:16Získal jsi 62500 x Voodoo koulí.
    2014-08-16 16:47:16Získal jsi 2 x EDIT
    2014-08-16 16:47:16Získal jsi 25 krystalů
    dneska asi 7 truhla ze 100 kliču
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 16/8/14
    Remiel tohle ocenil(a).
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj *~Vodka~*, vyvaruj se prosím zbytečnému doublepostingu, dále pakliže kopíruješ něco z lodníku prosím aby i tyto příspěvky dodržovali pravidla povolených jazyků viz pravidla.
    Ahoj lukas-reper1, vydělat se určitě dá vydělají i slabší loďky jen ne tolik. Dále tě prosím vyvaruj se zbytečnému multipostingu viz pravidla.
     
  3. Je mi jedno že to tu nepatří ale mirku ? na behe už to dává krystale ?
     
  4. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj •ƇŢŴȨȒȨƇ•.EUK,

    dodržuj prosím pravidla, sem to opravdu nepatří.

    pěkný den
     
  5. ~Biscuit~(CG!)

    ~Biscuit~(CG!) Aktivní autor

    Ty Bp sú už fakt trápny. Nielen že skrešú vyskakovanie NPC, ale po dnešku ešte aj odmeny z toho zmenšili...Celkový zisk (na začiatku akcie na 70k elity zisk 20k perál) teraz na 70k elity zisk 5000 perál..... bieda... Zo super akcie prepadák (ako lepšie ako nič ale i tak to je fakt úbohe od nich)
     
    Naposledy upraveno: 17/8/14
  6. Psycho123

    Psycho123 Rádoby autor

    trefa ;)
     
  7. ..†..~VICTORY~..†..

    ..†..~VICTORY~..†.. Pisálek fóra

    chtěl bych se zeptat co znamená doposud nazbíraná měna akce ? ukazuje to 800duší ale žádný k dispozici nemam? jak to ? nechápu jak to má fungovat
     
  8. tacmi

    tacmi Rádoby autor

    Dobrý den zajímalo by mě proč mi zmizeli body ze žebříčku , když ostatním zůstaly.Ve druhé fázi začínám od nuly:eek:
     
  9. Adm_Blade

    Adm_Blade Magnát fóra

    Stačil mi jeden deň akcie. Ostatné strávim v kruhu rodiny, môžu to rovno zavrieť.
     
  10. tacmi

    tacmi Rádoby autor

    Dobrý den zajímalo by mě proč mi zmizeli body ze žebříčku , když ostatním zůstaly.Ve druhé fázi začínám od nuly
     
  11. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj všem, nastalá situace byla krátce po restartu fáze předána hned dál. Stačí si přečíst FAQ o akci jak by měla fungovat:
    Po skončení každé fáze budou nejúspěšnější bojovníci z každého týmu odměněni. Po rozdělení cen se bodové skóre vynuluje a bitva přejde do další fáze, kde si budete opět moci vybrat tým, který budete podporovat!
    Bohužel i žebříčky fungují zle. Je potřeba brát to co máte na moři v kartě událostí a taktéž na černém trhu tyto 2 hodnoty jsou stejné.
     
  12. *booo*

    *booo* Obyvatel fóra

    • doubleposting
    no nějak se to po..., tabulky akce jsou nějak z cesty, neukazujou pořadí ve fázy dvě, ale součet první a druhé! - a ještě jen někomu, to se povedlo!!!!!
    A úkoly pro fázy dvě, vymyslela chorá hlava asi, málo eventů, moře enemy a jak mám porazy jednoho z velkych eventů? (dmg nebo poslední rána?) - jste normální, každýho eventa střílí kupa lodí - poslední rána ještě k tomu fosforovou munící je pouhá náhoda nebo spíš kýbl štěstí!!!!!!!!

    Prostě a jednoduše: na začátku akce (dvě hodiny) co 20 minut 8 Event lodí, po restartu (prvním) 3 Event lodi za 20 minut, teď JEDNA za dvacet minut. Někdo tu mele z cesty.... asi. Někdo je mimo mísu ... asi. A hráči můžou bejt jen naštvaný.... asi.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 17/8/14
    Števo, Ŧקε†яik36czŦ a sewses tohle ocenili.
  13. ironmaiden61

    ironmaiden61 Perspektivní autor

    Každá akce mne zajímá jen potud,pokud něco chci/naleštěné hlavně a pod/další už nemá význam,vždy to skrouhnou
     
    Remiel tohle ocenil(a).
  14. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj *booo*,

    jak psal kolega, nulování a pořadí po první fázi akce neproběhlo korektně, informace obdržíte, jak je dostaneme.

    pokud nechceš stále dostávat varování případnou blokaci, stačí si přečíst pravidla.
     
  15. ~Biscuit~(CG!)

    ~Biscuit~(CG!) Aktivní autor

    Poseidon alebo Mírek
    Chcel by som sa spýtať ako to bude s dušami a mincami. Viem, že vo FAQ sa píše že za mince sa nebude nič meniť, ale po sea panujú chýry že za mince budú meniť za duše...Neviete niečo o tom? Čo je na tom pravdy?
     
  16. Bufo

    Bufo Pisálek fóra

    pro mě tato akce skončila.
    nevím jak mám porazit lod se 100 mega hp co mi bere 32 tis+
    a na černém trhu jsou věci ke koupi na které není možné získat platidlo - duše
    něco je divně
     
  17. *booo*

    *booo* Obyvatel fóra

    milý Mirku, docela by mě zajímalo, co myslíš tímhle: pokud nechceš stále dostávat varování případnou blokaci. Příspěvek sem psal a po uložení mi skočila hláška o nových příspěvcích, že nemáte nastavenou automatickou obnovu stránky není můj problém, když to totiž udělám sám, před vložením příspěvku, tak ho můžu psát znova, ale to chytrým hlavám asi nedochází.


    Takže EDIT..... . Raději více účelných rad a typů od moderátorů (měli by být herní elita, co se týká zkušeností a navíc mít i lepší informace od poskytovatele). Bohužel moje zkušenost je trochu jiná. :)

    Mě osobně by bylo jedno, že to ukazuje špatně ty tabulky, kdy ukazovali špatně aspoň nějak logicky(nelze dopočítat, pozici v tabulce - někdo má součet dvou fází, někdo stav v jedné fázi a celý je to namíchaný do sebe) - takže střílím naslepo, podle zisku a pozice v první fázi, což není zrovna ideální postup, což hrající pochopí (sbírá-li dušičky) nehrající chytrá hlava nepochopí nic.
     
    Naposledy upraveno: 17/8/14
    Števo a Ŧקε†яik36czŦ tohle ocenili.
  18. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj *booo*,

    ano máš pravdu, je dobře že chytrým hlavám to dochází, promiň ale raději jdu hrát, můžeme si o tom dlouhosáhle povídat 1.9.2014.

    pěkný den
     
  19. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    Tak krásnou hru Mirku, ale ještě poraď kde se dozvíme kdy budou korektní body v žebříčcích a zda po anulování nepříjdu o body, které jsem od včerejšího dne získala, když zde to nejde. :(
     
  20. supa

    supa Pisálek fóra

    Zdravím mám problém, keď strielam event fosforkou tak dávam damage cca 50k ale aspoň raz za 10 strelí dám o 10k menej. je to chyba či to je normalne?
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.