Bitva titánů (14. 8. 2014 - 29. 8. 2014) / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 13/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    Poseidon vieš mi povedat čo znamena tato sprava
    2014-08-14 21:41:41
    messages_logbook_warmap:factionreputation
     
  2. Korkorán69

    Korkorán69 Pilný autor

    Poseidone,jestli nekde vidis,ze jsem nekoho z vas obvinil ze lzi,tak mi prosim sdel kde! Jste ponekud vztahovacni. Pouze konstatuji,ze sdeleni Verberie o malem snizeni poctu event.lodi,se nezaklada na pravde,protoze po restartu je jejich vyskyt minimalni,kdo lze uz je pouze natom,kdo komu predal jakou informaci,pokud ji Verberie dostala takto od BP,pak lze BP.
     
  3. NσStress*

    NσStress* Aktivní autor

    Jako vždy, akce vypadá slušne, no a pak to zas restartem celý překopaj a jsme všichni namydlený, s tím už me vážně nasíraj
     
  4. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj †—Đrake®—†, jedná se chybný výpis informace o tom, že jsi získal bod reputace
    v současné akci.
     
  5. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

  6. Korkorán69

    Korkorán69 Pilný autor

    jeden postreh z akce,tim,ze jste snizili pocet eventovych lodi,tak aspon u nas na GE4,to funguje tak,ze vsichni z vysoka na zebricek a strileji vsechno,to asi cilem akce nebylo? nejak se to nepovedlo panum inzenyrum
     
  7. ~Biscuit~(CG!)

    ~Biscuit~(CG!) Aktivní autor

    Prosím vás,
    Viem že ste rozhorčený z toho ako BP s nami hráčmi zaobchádza, ale prosím nevybíjajte si svoju rozhorčenosť na FM-kách, CM-kách...Bohužiaľ sú poslovia aj dobrých aj zlých správ lebo samotný vývojári BP na to nemajú asi gule.

    Ale určite by sme mali napísať spoločný dopis, ktorý vyššie postavený pošlú na BP. Mal by byť poriadne kritický za to ako sa ku nám BP neúctivo chová.

    Prvá taká zarážajúca vec , je že si mení podmienky podľa toho ako mu vyhovuje. Sme toho svedkami teraz, boli sme aj v minulosti (uvediem prípad z blízkej minulosti kedy sa konal Kalypso 2 event, v prvom tomto evente boli duše menené v pomere 1:1, to preto lebo mnohí z nás to nestrieľali a týmto chceli iba nalákať ľudí aby to druhý krát poriadne strieľali a potom s nami vybabrú pomerom 4:1) Teraz znovu. Akcia vyzerá byť veľmi slušná, dokonca je pre menšie lodičky parádne zárobková tak mnohí z nás aby zarobili viacej perál (aby nemíňali perly) nakúpia muníciu. Strieľajú jednu, dve, tri , päť hodín a potom príde samotné BP s fraškou "musíme zmenšiť počty lodí lebo sa nestíhajú strieľať"...Chcel by som vidieť kde sa nestíhali strieľať keďže sme museli jazdiť aj po cudzích mapách (niekedy sme prešli aj 2 mapy a nič pritom to väčšinou boli mapy kde sa zjavili ale už boli zostrelený pravdepodobne) aby sme vôbec nejakú NPC našli a mohli ju strieľať a zarábať. TOTO NEZNAČÍ TO, ŽE BY TO HRÁČI NESTÍHALI STRIEĽAŤ, ALE TO ŽE BP JE CHAMTIVÉ.

    Ale čo je tá druhá veľmi závažna vec. Hráči nakúpia muníciu lebo čakjú dobrý event počas vyhradenú dobu a z ničoho nič si BP prispôsobi podmienky. Ako by sa im páčilo keby ja som si niečo kúpil od nich kúpil a po pripísaní povedzme že by som si to rozmyslel a dal by som príkaz banke aby transakciu nevykonala. Som zvedavý ako by sa ti chamtivci tvárili. Ak chcú robiť zmeny, nech neponúkajú produkty. To je akoby som išiel do obchodu, kúpil si nejaký produkt v zľave a potom pri pokladni mi povedia, že zľavu na tento predmet nedajú lebo medveď. Tým chcem povedať že keby BP spravilo zmenu po 30 min nič sa nedeje, ale keď event funguje a je rozbehnutý a už ide celých 5 HODÍN a človek vidí že zarobí a chce ešte viac nakúpi kopu munície s tým že potom "krásne BP" si povie..Och je toho na mori veľa, hráči veľa zarobia tak to znížme, však zásoby munície kúpili tak potom nech to vystrieľajú na niečom mega nevýhodnom. Potom príde reštart a namiesto toho aby dotyčný hráč mal šancu vystrieľať (použiť) kúpené zboží tak mu hnije na sklade, lebo eventových lodí je tak málo že ak by sa aj pri dotyčnom hráčovi zjavila tak vystrelí max 30 -40ks keďže hneď tam príde 40 -50 lodí ktoré chcú tiež niečo z toho.Keď si však takto zmenili oni podmienky prečo aj hráčom toto neumožnia?. Však aj tí hráči chcú zmeniť podmienky a namiesto kúpenia munície za 40 -80 eur chcú spraviť nákup iba za 10 eur, lebo vidia že toľko munície ani potrebovať nebudú keďže sa človek za tých 20 min nudy na mori ani ku eventu nedostane. Chcem vidieť ako by to BP tým ľudom vracalo.
    Okrem toho by mali vedieť že na mori je NUDÁÁÁ, to nie je akcia ale nud... čo ma strieľať? NPC čo majú 1M a odmena 400 perál? To môžem skočiť na slnečnú a za 1M hp mám 1100 +- perál. (Ešte pred reštartom to nuda nebola. Ani sám neviem ako ten čas rýchlo letel. Na čas som sa pozeral o 13-stej kedy akcia naskočila a znovu som sa na čas až 15:13 kedy hafan už potreboval vypustiť von). Proste nuda, žiadna akcia, ani vzrúšo proste nič, ako keby event ani nebol a ja si strieľal normálne NPC na zlato a to utrácal za dutku/dražbu či iné.

    Osobne bol by som veľmi rád keby týchto pár riadkov bolo poslaných na centrálu aby sa Páni vývojari uvedomili čo vlastne robia "Som veľmi sklamaný ako sa tu zaobchádza s ľuďmi. Na začiatku akcie som chcel spraviť nákup munície za 40Eur, lebo videl som že tá munícia sa minie, no vďaka bohu že som tak neurobil lebo teraz by som si akurát trieskal hlavu o stenu aký som bol sprostý." Mali by si uvedomiť že to nie som iba ja, či 2 či 3 hráči. To sú stovky aktívnych hráčov čo si toto povedia a to je ich ušlý zisk ktorí ONI strácajú, ktorí IM uniká pomedzi prsti a to len vďaka ICH chamtivosti (a tak im treba), lebo event spravia síce zárobkový ale hráčovi sa neponúka veľa príležitosti zarobiť za kúpeneé.

    Chcel by som vás poprosiť všetkých. Aj vás moderátori ktorí so mnou súhlasíte a nepáčia sa vám praktiky BP, oceňte tento príspevok aby vedeli koľko ľudí je nespokojných, koľko ľudí nesúhlasí s týmto režimom kedy si páni hore robia čo len chcú a každú chvíľu menia svoje rozhodnutie LEN VO SVOJ prospech a tak robia nielen bordel na fórkach a chatoch, ale zároveň takýmto nechutným štílom očierňujú FM-ká, CM-ká + TL-ko, ktoré pracujú pre nich a ktoré sú vždy kritizovaný za niečo čo ani oni sami nevedeli ovplyvniť alebo v mnohých prípadoch ani nevedia čo vlastne BP urobí. A to všetko na úkor svojho vlastného času, v podstate za smiešne odmeny. Mali by sme tiež vyjadriť svoju nespokojnosť za celú SK/CZ komunitu, (hRÁČI FM,CM,TL), ktorá tiež živý ich holééé rite.
     
  8. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Korkoráne,

    s těmi event loděmi to neni zas tak zlé jak píšeš, hraješ stejně jako já na G4 a byl 22:33 hodin na mapě 12/1 12/2 a 11/2 o minutu déle se vynořil na 9/1 22:43 na 6/1, 22:48 na 17/1, 22:50 5/3, za těch přibližně 20 minut jich vyskočilo 7 nebo 8.

    dobrou všem
     
  9. Korkorán69

    Korkorán69 Pilný autor

    Mirku,delas si srandu? Proc vsichni tedy strili bez rozdilu barvy? Na zacatku,kdy bylo lodi dost,to nikdo nedelal,jedna lod se dostrilela,vyskocila dalsi,to ted neni ani omylem a je pravda,ze vyskakuji,ale vyskoci jedna zelena na 4/2,za chvilku jedna cervena na 12/2 a tim to vadne
     
  10. TotojehraPche

    TotojehraPche Rádoby autor

    Sranda že sa npc nestihau strielať haha ked bola akcia neviem aka bolo neviem aky npc na mape 100 sa nedalo prejsť cez mapu aby vam nezobralo 100 000hp v tedy neubrali npc prefikana to banda.
     
  11. TotojehraPche

    TotojehraPche Rádoby autor

    tak ti treba. :p
     
  12. .°°~Bobo~°°.*CZ*

    .°°~Bobo~°°.*CZ* Pisálek fóra

    za tech 5 let co hraju sem jeste debilnejsi akci nezazil jinak se to napsat neda
     
    K!m!reY_CZ_ tohle ocenil(a).
  13. CooL-Ovechkin™

    CooL-Ovechkin™ Pisálek fóra

    Vy si jen stěžujete, sice je miň NPCs, ale akce je vydelecna, budte radi
     
  14. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Korkorán69,

    nemám důvod si z někoho dělat srandu, od začátku mám čistý výdělek 400 000 perel, pokud to půjde takto pěkně dál, na konci akce mám 4 000 000 perel a to je pro mě kladné hodnocení.

    dál o tom nemá cenu diskutovat, spíše hrát...

    pěkný den
     
  15. .°°~Bobo~°°.*CZ*

    .°°~Bobo~°°.*CZ* Pisálek fóra

    mas pravdu eventy jsou fakt dobry ale akce jako takova ty ukoly a tak to je uplne o nicem ... ale neni to nejhorsi akce co si pamatuju splet sem se :)
     
  16. Korkorán69

    Korkorán69 Pilný autor

    Beru to ve dvou rovinach,jedna je cisty vydelek,budiz,pokud budu litat po mapach a strilet vsechno bez rozdilu k barve tymu,pak ano,akce je vydelecna. V druhe rovine tim ale pada smysl akce,zebricek proste ztraci smysl a o tom ta akce mela byt take....nejen o vydelani perel,ale o soupereni cerveneho se zelenym tymem a snaze dostat se v zebricku ,co nejvyse.
    Mirkovi diky za radu,zacnu vic strilet,uznavam,ze to strasne flakam,jsem ostuda nejostudovatejsi,jsem v zebricku az na sestym miste! Tak omyl,jsem až na patym miste,stydim se!
     
  17. *booo*

    *booo* Obyvatel fóra

    Hm, to dobrý umístění, jen počkej až zapnou booty. Na GE2 má první v tabulce víc jak 400 bodů, nesmysl, to jsem zvědavej jestli ho zkontrolujou a zabannujou. Fuj, dost této naivní myšlenky - nikomu nic neprokážou, takže jedeme dál postaru.
     
  18. ~Biscuit~(CG!)

    ~Biscuit~(CG!) Aktivní autor

    To máš pravdu, to je. Ale čakaj pól dňa pokým sa niečo blízko teba objaví. Ak máš však niekoľko stoviek teleportov tak to určite je super akcia, ale sú tu aj takí čo tých teleportov majú ledva 10 ;)

    Pre *booo* nemusia to byť boteri, aj u nás na globále majú prvý 480 reputacie (takmer už 500 reputacie). je to tým že na tom účte sa striedajú 2 až 3-ja hráči ktorý si nemôžu dovoliť svoj vlastný účet aby ho mali taký silný ako ten dotyčný tak hrajú tam a striedajú sa. A toto je jeden z ďalších problémov prečo sú tieto súťaže v rebríčkoch neférové a zase za to môže BP, ktoré nedáva maličkým hráčom moc šancí získať si zadarmo (ale aktivitou) veľmi silnú lodičku. Nie, tu iba pýtajú. Však iba mne včera vyskočil banner so Španielským designom asi 25x :)
     
    Naposledy upraveno: 15/8/14
  19. Jazdec

    Jazdec Zelenáč fóra

    No už to je bieda . Vela lodi malo Eventov.....
     
  20. Slůňe_CZ

    Slůňe_CZ Pilný autor

    hele kdy a nebo jak budou ty esence?
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.