Bitva titánů (14. 8. 2014 - 29. 8. 2014) / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 13/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. =Ronny™97=

    =Ronny™97= Rádoby autor

    Pěkná akce, doufám že bude další taková :)
     
    ___Ellisse___ a Mirek tohle ocenili.
  2. sewses

    sewses Perspektivní autor

    nazdar mam dotaz po niekolko akcii zasebou sa dalo kupiť požehnanie..ponovom tušim nejaka kralovnina priazen ,prečo tomu nieje aj teraz..z raka to nepada vobec alebo velmi malo tak to mohlo biť apon v čiernom trhu myslim...
     
  3. fundarkangels.cz

    fundarkangels.cz Stálice fóra

    jo dobroš,měl jsem čas jen 2 dny,ale ty jsem u toho prodřepěl celé a vejvar mega perel a 4000 krystalexů...kdo měl čas,tak si mohl slušně nahrábnout ;)
     
    Mirek tohle ocenil(a).
  4. TotojehraPche

    TotojehraPche Rádoby autor

    Jediný kto si nahrabal je bp my hrači nie.:rolleyes::cool:
     
  5. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj sewses,

    to co je, nebo není v černém trhu neovlivníme, naleštěné hlavně jsou téměř stále, možná i krystalové požehnání/krystalový dar/ bude příště v trhu možné zakoupit. Právě to, že to nemají všichni a stále z toho dělá vzácné, uvidíme příště.

    pěkný den
     
  6. .sh!my.

    .sh!my. Rádoby autor

    A s odškodněním pro nás, kterým několik dní nešly ůkoly to bude jak? Asi zase nijak že?
     
  7. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj .sh!my.,

    o odškodnění o kterém píšeš, žádné informace nemáme, na fóru jsi asi první co píše o nefunkčních úkolech, pokud to všichni hlásili tímto způsobem...ale nechci předbíhat možná se pletu a hlásilo to a ještě nahlásí stovky hráčů, při obdržení oficiláního oznámení vás budeme informovat.

    pěkný den
     
  8. Alda.cz

    Alda.cz Pisálek fóra

    ↑ stačí si pročíst tuhle diskuzi a zjistíž že to zde hlásilo několik lidí.
     
  9. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Alda.cz, jak psal kolega, žádné oficiální informace nemáme a bohužel o případném odškodnění nerozhodujeme my. Pakliže přijde nějaké oficiální vyjádření určitě zde budete informování.
     
  10. fundarkangels.cz

    fundarkangels.cz Stálice fóra

    normálně bych s tebou souhlasil bo BP nemusím,ale nemám slevu ani nijak extra silnou loď a za reály nehraji,přesto jsem vydělal ;)
     
    TotojehraPche a Remiel tohle ocenili.
  11. Remiel

    Remiel Mistr fóra

  12. *booo*

    *booo* Obyvatel fóra

    No černý trh skončil, munice za duše nikde, klíče nejsou vyměněný, kde zase udělali chybu? Akce na houby pokažená ná údajné přání hráčů! Získaný drahokami jsem všechny vybrousil a stejně sem se nedostal na vyšší jak úroveň 6 a ty mi jaksi trčej v inventáři, protože mám lepší a nezbejvá než čekat až dají zase nějakou možnost, jak získat - přepokládám, že to bude v platební oblasti, to toiž umějí nejlépe.
    Další pecka je, že dosáhnu battle hodnosti (podle deníku 14x :)) a odměna nikde.
     
  13. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    Čau,takže na GE3 munice za duše nikde klíče taky nikde,ale dostal jsem konečně královninu přízen.Takže jdu si stoupnout do čekárny.:(
     
  14. Psycho123

    Psycho123 Rádoby autor

    akože vymena kde ? hmm zase si robite z nás srandu alebo čo ?
     
  15. Adm_Blade

    Adm_Blade Magnát fóra

    Asi si vymyslia historku o tom že na podnet hráčov to bude o týždeň neskôr.
     
  16. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    vy máte někde od někoho z BP napsáno v kolik hodin se budou měnit duše a klíče?? ne nemáte ??tak co tady prudíte...

    v oznámení je napsáno že výměna proběhne po akci, to taky může být dnes, ale i za týden..............
     
    NσStress* tohle ocenil(a).
  17. *booo*

    *booo* Obyvatel fóra

    arrow, tak si myslím, že si asi trochu mimo, výměny probíhali vždy hned po konci černého trhu (zároveň s jeho uzavřením), takže laskavě nepruď.
     
  18. Alda.cz

    Alda.cz Pisálek fóra

    ty nepruď, píšeš jak kdybys hrál poprvé:D nikdy po žádné akci nebyla výměna klíčů ani jiných věcí hned a navíc jak píše Arrow: nikde to napsané není, že to bude hned dnes, nechápu co řešíte
     
    NσStress* tohle ocenil(a).
  19. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    *booo*

    mimo jsi ty, při 4 posledních akcích se výměna pokaždé připsala v jiném čase jednou do hodiny po uzavření trhu, jednou taky 20 hodin
     
    NσStress* tohle ocenil(a).
  20. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj všem, výměna probíhá po skončení akce, jak tu někteří píší nikdo neříká jak rychle. Takže nezbývá nic než vyčkat. Oficiální informace o tom kdy tato výměna bude probíhat bohužel v tuto chvíli není dostupná. Takže není opravdu pravda, že hned s ukončením, pamatuji i akci, kdy došlo k výměně ještě před ukončením akce a poté byla změna měny v černém trhu.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.