Bitva titánů (14. 8. 2014 - 29. 8. 2014) / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 13/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj ☢Arrow☢, vyvaruj se prosím zbytečnému doublepostingu viz pravidla děkuji.
     
  2. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    Čau,chci se zeptat,pokud jsem si koupil naleštěné hlavně a skončili mi jdou ještě koupit znovu,když je černý trh otevřen??
     
  3. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    tak se koukni do trhu ne, vetsinou se tam objevi do pár hodin po skoncení
     
  4. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    Čau,jasně že koukám jako diví a co myslíš že tam vidím??Kdyby tam byli hlavně ,tak tu nepíšu.
     
  5. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Ŧקε†яik36czŦ,

    ano jdou koupit, potom co vyprší by se ti měli znázornit znovu, někdy je třeba vyčistit flashplayer a někdy se oběví v trhu až za chvilku. Skončili mi ráno a nyní jsem je koupil znovu.

    pěkný den
     
  6. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    Čau,díky za odpověd už mi tam naběhli(č.trhu),myslím že mužeš zavřít.;)
     
  7. .sh!my.

    .sh!my. Rádoby autor

    Za jak dlouho ti to tam nabehlo prosimte?
     
  8. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    Čau,no cca. za 2 hodky +-.:)
     
  9. .sh!my.

    .sh!my. Rádoby autor

    jj, uz diky
     
  10. *booo*

    *booo* Obyvatel fóra

    No koukám, průběh akce samá změna, konec potvrdil talent programátorů! Akce slušná, bez hloupých (prý vyžádaných změn) by byla super.
     
  11. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    Čau,odměny připsane,ale přízen královny nikde,má ještě někdo takoví problém?Pro chytráky-
    muj tým dosáhl 5 bodu)
     
  12. -Gexo-✔

    -Gexo-✔ Pisálek fóra

    také žádná přzen
     
  13. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Ŧקε†яik36czŦ, tento problém mají všichni a čeká se na případné vyjádření. Třebas to proběhne až při přeměně duší a nebo v původně plánovaném ukončení tedy ve 14:00 pakliže se dozvíme něco bližšího budeme určitě o tom informovat.
     
  14. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    Čau,díky za odpověd,já jen že to už někteří mají,no nic počkáme aspon to déle vydrží.;)
     
  15. *booo*

    *booo* Obyvatel fóra

    já přízeň dostal v poledne, nyní trávím čas dostřelování malejch na drahokami, bůh ví, kdy se dají aspoň ty obyčejný zase nasbírat :)
     
  16. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    já myslim že drahokamy budu ted v kazde akci
     
  17. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Nechci ti do toho kecat *booo*, ale má to cenu? Ty malý drahokamy jsou na nic. Spočítej si, kolik jich potřebuješ, aby si z nich udělal nějakej slušnej, kterej by se dal na lodi použít.
     
  18. -Gexo-✔

    -Gexo-✔ Pisálek fóra

    Přesně tak vysměch neni co dodat.
     
  19. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    pro elitní lodě ne, pro ty malé jo a ty počty radši nekomentovat, zřejmě někdo na BP neumí počítat
     
  20. kywa

    kywa Obyvatel fóra

    no mne drahokami nadchli vylepsil sem si lod ale ty perli k tomu meli nechat a byla to uzasna akce
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.