Bitva titánů (14. 8. 2014 - 29. 8. 2014) / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 13/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj guliverr,

    ověřím, jestli nedošlo ke změně, případně též nahlásím.

    Ahoj drapsmrti,

    na první straně této diskuze odkaz oficiální oznámení, je tam vše napsáno, včetně mincí.

    pěkný den
     
  2. drapsmrti

    drapsmrti Pisálek fóra

    ahoj Mirku děkuju
     
  3. Loveparade

    Loveparade Zelenáč fóra

    • obcházení blokace

    to ze odpovida na prispevek a cituje text na který odpovida neni zadným porusenim pravidel fora, pokud necituje prispevek primo nad nim a to nebyl tento pripad, nez si mu sloucil prispevky tak mezi nima byl prispevek, ktery nekdo smazal, proto dva prispevky pod sebou , pokud je na foru moznost a funkce odpovedet tak ji ja i kdokoliv jiny muze pouzivat a nejake oslovovani bez citace je jen tve zbozne prani

    projel jsem si 100 poslednich prispevku hrace ☢Arrow☢, a našel jsem 3 prispevky ktere musel moderator upravit a dostal za ne vystrahy tak bud tak laskav a nepis ze nekdo neustale neakceptuje pravidla,3 prispevky ze 100 neni neustale, a ty 3 vystrahy byli za nesmysly

    a když se kouknu kolik jeho příspěvků dostalo od ostatních hráču ocenění tak zrovna jeho prispevky si přečtu radši než vaše neustále upozornovaní na nesmysly


    co se týká akce ja jsem spokojenej, pomahame si v cechu a neni to takovy problem si aspon neco vydelat, harpunování super,truhly obcas taky, kdyby ty odmeny byli tak jak jsou ted od zacatku, nebyl by to takovy problem jako když to zmeni uprostred akce a zduvodni to pranim hracu(ja osobne na TS nevim ani o jednom a to je nas tam obcas nekolik set), ukoly jsou nudny, odmeny trapny (ale i tak si je udelam, posledni ale neopakuju), event vyskyt na zacatku akce dobrej, ted nuda,podstatne lepe by to vypadalo, kdyby BP dal do akcnich truhel, nebo cerneho trhu teleporty a ne porad trapne a stale se opakujici napriklad vedomosti spiona, kterych uz mam 5000 a jsou mi v podstate k nicemu
     
    Naposledy upraveno: 22/8/14
    *booo* a Remiel tohle ocenili.
  4. ~Biscuit~(CG!)

    ~Biscuit~(CG!) Aktivní autor

    Love parade, súhlasím s tebou v tomto : " kdyby BP dal do akcnich truhel, nebo cerneho trhu teleporty a ne porad trapne a stale se opakujici napriklad vedomosti spiona, kterych uz mam 5000 a jsou mi v podstate k nicemu "

    Určite v truhličkách mať teleporty (aspoň 3 ks) by boli super a ešte kedy to dali namiesto vedomostí špióna do tých oraklov (čo sa harpúnuje) a padalo by to tak často ako vedomostí špióna tak to už by sa dalo hovoriť aj o parádnej, veľmi zárobkovej akcii. Síce všetci by skákali furt ako kamzíky ale tak určite teleporty by tí hráči minuli obrovskou rýchlosťou. (Však u nás jeden hráč čo skákal po evente minul cca 250 teleportov :) )

    Inak Mirku, skúšal som zopakovať tvoje zisky (rovnaký čas len iný server (GE1)) a max zárobok čo som mal z veľkej NPC ktorú som dokonca aj ako prvý začal strielať (s dmg 70k + 75k kritiky) som zrobil ledva 28k perál :) Inak sumy boli nižšie , väčšinou okolo 15-20k takže niet pochýb že na iných globáloch sa to bude určite lepšie hodnotiť ako na preplnenej GE1 :)
     
  5. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj ☢Arrow☢,

    snad víš co je za obcházení blokace,
    pravidla jsem nepsal, ale vyžaduju dodržování, pokud si najedeš na možnost "odpovědět" znázorní se Ti - odpovědět s citací této zprávy, dříve na sterém fóru bylo citovat, pravidla hovoří jasně, srozumitelně a platí pro všechny stejně.

    Na rozdíl od tebe vidím další věci, hlavně kompletní historii zpráv včetně kompletních úprav, neni tam žádný jiný smazaný příspěvek, přeci nejsme malé děti, si takto vymýšlet ...

    tímto jsi mě pobavil: citace - 3 prispevky ze 100 neni neustale, a ty 3 vystrahy byli za nesmysly, se tak dobře znáte, že víš za co je vždy potrestán,

    o tvé IP adrese vím, že máš pouze dva herní účty a na svůj hlavní herní účet jsi ještě za historii nového herního fóra nepřistupoval z jiné IP adresy, máš stále pouze jednu pevnou IP adresu.

    pěkný den
     
  6. ℝմdla

    ℝմdla Rádoby autor


    Jasně do černýho trhu teleporty,do truhel víc teleportů.., aby si je všichni nakupovali po stovkách a pak všichni budeme mít 5k teleportů a místo ježdění map budeme jen teleportovat to pak z eventu dostaneme všichni místo 28k 10k protože se tam celej server teleportuje.

    Podle mě je tohle super akce a každá nemůže bejt tolik výdělečná (tahle zrovna výdělečná je)
     
  7. Korkorán69

    Korkorán69 Pilný autor

    jen se pridam k nekolika prispevku,pro Mirka,zkousel jsi perlovyho eventa strilet odpoledne a na vecer? Zkus to! Tvuj vypis z deniku je z casnyho rana,ne kazdej muze hrat rano,ma moznost az odpoledne nebo vecer a takovych hracu je vetsina. Situace je takova,ze vecer bez teleportu nemas temer sanci dojet vcas,navic tim,jak je o perlovyho eventa enormni zajem,je u nej tolik lodi,ze se lodka neda temer ovladat.Takze to co rikas ,plati z casti a ve velkych uvozovkach.
    Ve treti fazi jsem sestrelil cca kolem 100 Válečníků a duse ani jedna.je to pouze mytus ,ze padaji duse! Cili lzi a odmena v kamenech? Nic nez vysmech.jen si spocitejte,kolik jejich potreba na vytuneni jednoho jedinyho na stupen 12,a vyssi stupen uz jsou cisla nad ramec chapani.
     
    Jirka2112 tohle ocenil(a).
  8. ***tom**UEK

    ***tom**UEK Vycházející hvězda fóra

    ja vcera dostal 2 duse :)
     
  9. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Korkorán69, mýtus to opravdu není. Já též dostal jednou 1 duši a i další hráči to u nás na serveru píšou. Ale častější jsou ty drahokamy to ano.
     
  10. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Korkorán69,

    bohužel nemám čas přes den hrát, jen ráno jak se probudim a chvilku večer a věřím Ti, že je u eventu na 12/2 v minutě 200 hráčů, jsem na tvé enemy straně a dole je to o něco lepší, méně hráčů, ale zase máte ostrovy a větší slevy, je to přeci na každém hráči, jakou stranu si zvolí.

    duše jsou v nich málo, ale jsou, křivé obvinění ze lži a vylepšení drahokamů nemusí nikdo už počítat, stačí si otevřít 6 stranu tohoto vlákna, je to tam od Gerald64 i ode mne, stačí přečíst, jen je tam 15 stupeň, pokud někdo chce 12 musí 3x podělit, přibližně to je 1M.

    pěkný den
     
    Naposledy upraveno: 24/8/14
  11. Jirka2112

    Jirka2112 Pisálek fóra

    v ofiku píšete drahokamy NEBO duše , já za střelenejch 90 ochránců dostal JEDNU duši, tak jak máme nasbírat duše na dizajn ?????? předpokládám že bude třeba tisíc duší , takže mám střelit cca 90 000 ochráců??????? hlavně že jste nám hráčům splnili přání a odebrali jste nám perly a dali možnost získat duše - výborně
     
  12. socient

    socient Komisař fóra

    Tak strielaj Hyperiona a Theiu a je pravda že odmena z Gaia defenderov a Ouranos bojovnikov je nulova lebo dávajú len kamene 1. a 2. stupňa namiesto sľubovaných kryštálov (na vylepšenie o 4 stupne treba 256 kameňov) a počet 1 je neprijateľný.

    To že vzali odmenu perál a dali ju za duše mi ani tak nevadí namiesto 1 designu budem mať 3, ale to že Phoibe a Okeanos davajú tiež iba drahokamy ako aj 1.000.000 hp loďky a par krystalov tak to ich mohli vziať z máp úplne ...

    A menenie odmien z NPC počas už prebiehajúcej akcie je podraz voči hráčom a ešte to zamaskujú tým, že to tak oni chceli...(hráči kúpili cez HH/MHH 10 mega fosforovej akcie a teraz ju nemajú ako minúť)

    Ďalšia vec, ceny na čiernom trhu sú neprimerané k skutočnej hodnote- či uz sú to extra predmety alebo zosilnenia.

    Úlohy sú takisto nudné a odmeny ako 1 duša radšej ani nekomentujem.

    Čo sa týka Shipwreckov (delfských veštkýň) tak ich nestrielam,hneď po prvých pokusoch len prach a štíty - to dajú asi pri každej akcii a jedina "adekvatna" odmena je fosforová municia 1500, občas 5000. Vzal som aj pár truhiel a odmeny ako stratena laska , prach , stity , ohne fakt nepotrebujem... oveľa horšie oproti minulej akcie.

    Prejdem k akciovym rebríčkom do Top 5 sa dostávajú hráči , ktorý použivaju bota ( ja som bol tiež 2. a 1. a musel som tu byt 20h denne a obetovať aj veľa elitnej municie)

    Systém objavovania sa NPC sa mi nepáči lebo je treba čakať ešte nejaký čas po zostrelení kým sa zjaví nový. Na GE serveri je 1-2 eventy za hodinu malo ked za 5-10 minut je po ňom a odmena sa pohybuje okolo 20K-30K perál.

    Celkovo akciu hodnotím aj tak pozitívne, keďže sa budú dať kúpiť 2 designy v hodnote 60€ a k tomu aj pár bonusových máp. Slabším lodiam asi neostáva nič iné ako strielať delfské veštkyne:oops:
     
  13. naky333

    naky333 Rádoby autor

    • Vulgarita
    BP boduje at si duše strči někam a vrátí tam perli EDIT
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 23/8/14
  14. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    jaj :) ked toto tak tamto sa vam nepaci budteraidi ze zarobite duse a npc na perly jsou furt rheia a kronos tak co chcete pak ste chtel idrahokam itak 2 npc davaj drahokami + krystale a aj perly ste chtel itak nechali 2 npc napkoji a jeste aj v 1 megovych vam tam dal idrahokami a duse co porad placete sirenky :)
     
  15. Korkorán69

    Korkorán69 Pilný autor

    Tak nevím,není někde chybička? Podle popisu by se měla skládat odměna za sestřelení Válečníka a Ochránce ze trří částí,,pokud ho sesttřelím celého sám. To je 3x diamant nebo 1x duše a 2xdiamant.Jenže se to neděje.Místo té jedné duše jsou pouze dva diamanty.

     
  16. Jirka2112

    Jirka2112 Pisálek fóra

    Ochránce Gaii a Válečník Urana bude dávať duše alebo drahokamy hráčom, ktorí týmto NPC dajú poslednú ranu a tiež drahokamy tomu hráčovi, ktorý NPC spôsobí najväčšie poškodenie

    dává to 2 drahokamy - za poslední a za největší , jen ty duše si vymysleli aby to někdo vůbec střílel , když jsme chtěli odebrat ty perly
    i když píšou drahokamy , což je množné číslo , ale na to bych asi nespoléhal
     
  17. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj naky333, vyvaruj se prosím používání vulgarit a urážek viz pravidla.
    Ahoj Korkorán69, nene odměny jsou 2 za poslední a za HP. Takže můžeš dostat buď ty 2 drahokamy a nebo jsem například místo 1 drahokamu dostal 1 duši.
     
  18. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Jirka2112,

    duše tam jsou není to žádný výmysl, střílim jen ty co mají pod 1/2 HP a jezdí po mapě

    2014-08-23 08:28:16 Získal jsi 1 x Zářící duše .
    2014-08-23 08:28:16 Potopil jsi NPC loď ...
    2014-08-23 08:28:16 Získal jsi 1 x Solónova mince
    2014-08-23 08:28:16 Získal jsi 2726 BZ.

    občas harpunuju orákulum a taky tato odměna potěší

    2014-08-23 08:58:35 Získal jsi 1 x 60-librák .

    pěkný den
     
  19. Sheriff_cz

    Sheriff_cz Pisálek fóra

    Tak jsem se těšil alespon na Morphodita, že budu mít pekný design, když ne bonusy, ale 200 prokletých a 200 zářících duší za 2% poškození děly, 5000 voodoo body a 5000 bž ? Opravdu ? Myslíte to vážně ???:eek:
     
  20. Korkorán69

    Korkorán69 Pilný autor

    Sranda to je,jenom vtipkujou a predelaji ty ceny,nebojte nic...
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.