Bitva titánů (14. 8. 2014 - 29. 8. 2014) / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 13/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Alda.cz

    Alda.cz Pisálek fóra

    já už ji dostal.. dnes v 10:09:50.. a moje pořadí bylo 229
     
  2. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    tak tohle mam v deníku:
    2014-08-21 10:09:12Koupil jsi dělové koule.180 Perly
    30'000 Zlato
    2014-08-21 10:09:12Koupil jsi dělové koule.1 Perly
    250'000 Zlato
    2014-08-21 10:09:12Koupil jsi dělové koule.1 Perly
    250'000 Zlato
    2014-08-21 10:09:12Koupil jsi dělové koule.9 Perly
    100 Zlato

    duše jsem dostal ale jiné a hlavně jiný počet mel jsem 21,ted mam 121
     
  3. lehti

    lehti Zelenáč fóra

    Jen takový dotaz?
    jaktože když střílím fosforkou - dám jednu ránu a pak koukám tak přídavné poškození funguje normálně tedy po 2,5k cca
    ale když dám 2 rány po sobě mělo by být přídavné poškození být po druhé ráně 2x 2,5k, ale mam furt jen jedno

    dělá to taky někomu?
     
    SemtexC∞L tohle ocenil(a).
  4. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    jak muze byt 2x2,5, ty rany davas snad za sebou a ne najednou
     
  5. guliverr

    guliverr Rádoby autor

    fosforkou střílím 50k
    přídavné je 2,5k po pár sekundách
    když sem střelila 2x dříve a většina lidí to tak má
    tak po druhé ráně mi to odečítalo 2,5k a 2,5 přídavné

    od včera jen jednou 2,5k i po druhé ráně
     
  6. ~=vandi=~(UEK)

    ~=vandi=~(UEK) Rádoby autor

    Ja byl 213 a nedostal sem ešte stale vubec nic ani duše ani munici vubec nic.hraju na g3.Mirku ze začatku byl supr event ne ted ted to je vše zkaženy nemam zčeho vydelat perle a když najdu 1 Rhea tak je uneho 150 lodi a videlam max 8000 perel a kde mam jinde ziskat perle když už ani Gaii nedava ani tu trochu a hlavne by mne zajimalo kdy ja dostanu odmenu z 2 faze.
     
  7. *Jack-Sparoww*cz

    *Jack-Sparoww*cz Rádoby autor

    to co tady čtu mě dostává, vám se nelíbí že eventi nedávaj perly, ale duše a drahokamy když to dávalo jen perly stěžovali jste si kde máte sehnat duše na designy a teď když je můžete získat tak se vám to zas nelíbí že nemáte perly, tak co byste vlastně chtěli? mít z každý akce miliardy perel? k čemu by to bylo každej by byl po první akci full a na účtu miliony perel. já sem za tuhle akci spokojenej, jsem slaba lod ale vydelal sem si celkem dost, nebudu tu psat cisla protoze s porovnání se silnyma lodema to nic neni.
    i kdyz tu je par chyb (viz. ukoly) tak ale za me palec nahoru pro tuhle akci.
     
  8. Alda.cz

    Alda.cz Pisálek fóra

    zdravím,
    mám problém se zadavatelem úkolů..
    včera jsem udělal první 3 úkoly, jedu si pro 4. a vyskočí tabulka s tlačítkem OK, napsané že pro mě v tuhle chvíli nemá úkoly. Od včerejška tam tohle mám a tím pádem nemůžu dělat vůbec úkoly, neví někdo co s tím? Psal jsem na podporu - jako vždy úplně na nic, podle CM mám účet v pořádku.. předem díky za radu:)
     
  9. *Jack-Sparoww*cz

    *Jack-Sparoww*cz Rádoby autor

    ahoj, s tema ukolama mam stejnej problem, ale pry je to uz nahlasene, jedine co ti muzu doporucit pockej na dalsi fazi jestli to potom pujde.
     
  10. CooL-Ovechkin™

    CooL-Ovechkin™ Pisálek fóra

    Konec akce.. Sluneční mapa jede!! :)
    Co je výdělečné, to je špatně!- BP
     
  11. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    neplacej tady nesmysly nevidel jsem tady na foru a ani na chatu tak velkou potrebu na duse, že by bylo nutne zmenit odměny, ja osobne ve svem prispevku narážím na amaterismus BP

    Kdyz delám akci tak to snad musim mit vse promyšlené dopředu, a ne že po par hodinach skrouhnu odmeny a vyskyt lodi,

    Co si jako BP myslelo, že udela zebricky pro 4 faze tzn odmena pro 4x100 lidi a zbytek by si je vydělal kde když jediný zpusob byl z ukolu a to max za den 8 duší
     
  12. *Jack-Sparoww*cz

    *Jack-Sparoww*cz Rádoby autor

    když ti tu všechno tak vadi tak prestan hrat a mas po starostech tebe sem snad ani jednou nevidel okomentovat nic pozitivne...
     
  13. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj ☢Arrow☢ a ostatní, k připsání odměn do 250 došlo dnes viz oficiální oznámení. Jen by mě zajímalo a co s tím podle tebe máme udělat, nejsme jediný team, který tyto problémy a nespokojenosti hlásí. Ale dále můžeme pracovat pouze s tím co dostaneme za odpověď. Těžko tu budu slibovat za 1 rychlostní bod dostaneš X tisíc munice a podobně. Nikdo z nás tyto možnosti a pravomoce opravdu nemá.
    Co se týče toho, jestli máme zdarma to nebo ono, nedávno bylo přijímání do CM, nikomu není bráněno si podat žádost a třebas se na něj štěstí usměje. Ale výraz zadarmo bych nevolil. Stejně jako do práce také nechodíte zadarmo. A členové teamu jsou lidé jako vy co mají svojí práci a po té práci by chtěli přijít domů a také si v klidu hrát. Ale nemohou protože mají svojí druhou práci a až teprve po ní mohou.
    Ale jinak ano souhlasím s hráčem NσStress*. Není samozřejmě problém obětovat kousek Vašeho času a je tu kategorie nápady a návrhy a zkusit tuto změnu navrhnout a třebas se poštěstí, například něco co bude regulovat počet eventových lodí podle celkového počtu hrajících hráčů na serveru.
     
    NσStress* tohle ocenil(a).
  14. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj guliverr,

    ano mělo by to tak být, důležité je jestli to odečítá HP, může být graficky v pozadí, jestli máš například zaplý "bonus" v nastavení atd.

    nejlepší způsob vyzkoušet 1 x vystřelit do NPC a zkontrolovat poškození, fosfor má poškození 50 bodů a průběžné poškození 10 bodů v intervalu 3 sekundy po dobu 12 sekund. V tvém případě tedy 50K + (2,5 k x 4), když vystřelíš 2 rány mělo by se odečíst z NPC cca. 120K, pokud zjistíš něco jiného, informuj podporu o chybě, více Ti neporadím, díky za reakci.

    pro ~=vandi=~(UEK),

    odměny by měli být dle oficiálního oznámení připsány, jedině kontaktovat podporu hry.

    Jak vydělat perly, je každý den na programu každého piráta, včera jsem diskutoval se začínajícím hráčem a vydělal dle našich rad v cechu za 1 měsíc hraní 90 elitních děl, mám z něho upřímnou radost, při tomto eventu vydělává ještě více a má na dalších 20 admirálských děl, ale prozrazovat to přeci nebudu dělali by to potom všichni...

    pěkný den
     
  15. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    • doubleposting
    v tom pripade moc forum nectes, je tu plno veci ktery jsem ocenil, a pokud se mi neco nezamlouva tak jsem vychovan tak abych na to upozornil, tohle je presne cesky a nejen cesky narod..nechat si kalet na hlavu

    nevsiml jsem si ze bych si stezoval na moderatory, pripsani odmen doslo, ok ale ani pripsani odmeny neni v poradku viz muj prispevek 202 ani ty odmeny ty vandraci neumi pripsat poradne, my mame delat navrhy? a proc?, tech tu byli desitky a neudelalo se temer nic....na chatu(otazkou je zda ta informace ma realny podklad) bylo nekolikrat receno ze se odmeny zmenili na cetne zadosti hracu,chtel bych ty zadosti videt, i kdyby to tak bylo, tak je BP najednou schopno zareagovat v radu dnu, ale to ze se treba na DE foru,AJ foru davali navrhy (a celkem rozumne) na nahradu za rychlosti,smlouvy....mesice pryc a reakce BP O

    Nemam problem s tim, ze se hra seka(cest teto akci) mam problem s ignoraci BP a od toho jste tady vy, aby jste stiznosti,napady predali dal, i kdyz chapu ze i u vas je to unavne na neco porad upozornovat,urgovat bez nulove reakce
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 21/8/14
    K!m!reY_CZ_ tohle ocenil(a).
  16. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj ☢Arrow☢,

    proč stále neakceptuješ pravidla, také bych se rád už věnoval jiným věcem, než neustále dokola upozorňoval "velmistry fóra", neni snad pro tebe tak těžké zmáčknout v příspěvku volbu upravit, ikdyž je to o pár minut déle, oslovím a nemusím Tě ani citovat a myslím si, že jsi natolik inteligentní aby jsi pochopil, že odpovídám tobě, nebo bez citace tvého předešlého příspěvku to nejde ...

    tato zpráva by byla jen o stranu delší a úplně k ničemu ...
     
  17. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    je to teras nanic za cely den nestreli mani 1eventa na perly bo nepadaju a ked padn utak len na enemy mape je to hrozne uplne zmenena akcia
     
  18. guliverr

    guliverr Rádoby autor

    Ahoj Mirku

    s tím poškozením - na pozadí neprobíhá, prostě nefunguje

    ale přišli jsme na to, že to nefunguje když máš max. poškození, nebo alespon většinu ran stejných. Když jsme sundali zvíře s bonusem na poškození tak to funguje už mnohem lépe.

    Na podporu psal kolega - prý dodatečné poškození z první rány se ruší druhou ránou stejnou municí.

    Kdybys byl tak hodný a někde to zkusil, nebo alespon nahlásil.
    Díky
     
    SemtexC∞L tohle ocenil(a).
  19. DanceCZ

    DanceCZ Rádoby autor

    Foibé cca 260 000 fosforek mě to stálo a odměna.. Jen jsem zkoušel..

    2014-08-22 08:41:293 bodů u týmu Uranos
    2014-08-22 08:41:29Získal jsi 2 x Syntetický granát .
    2014-08-22 08:41:29Získal jsi 33 x Lisovaný rodolit .
    2014-08-22 08:41:29Získal jsi 420590 BZ.
    2014-08-22 08:41:29Získal jsi 117 krystalů
    2014-08-22 08:41:29Získal jsi 2 x Platónova mince .
     
  20. drapsmrti

    drapsmrti Pisálek fóra

    hele a na co sou ty solovove mince nikde o tom nemuzu nic najit
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.