Bitva titánů (14. 7. 2016 - 26. 7. 2016) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 12/7/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj ΛΖLΛB, to je bohužel další z chyb, které se hlásil. Úkoly nemají být opakované.
     
  2. socient

    socient Komisař fóra

    Chyba nie je to ze sa opakuje posledna v kazdej faze pri 2 dnovej 1x pri 3 dnovej 2x ale chyba je to ze urobis 1-2 ulohy a dalsie uz nemas :D (vzdy je ich 6)
     
  3. BullĐoG

    BullĐoG Perspektivní autor

    Tak nám začala nová fáze a mě šel opět udělat jen 1 úkol :mad:
     
    Naposledy upraveno: 23/7/16
  4. 亗†..ZDENEK14750..亗†

    亗†..ZDENEK14750..亗† Zelenáč fóra

    To samé aj u mňa stále my dá len jeden úkol nech to konečne opravia.
     
  5. ΛΖLΛB

    ΛΖLΛB Stálice fóra

    Tak hlavní chyba je že bp kašle na to, aby to opravilo a všem fungovali úkoly tak jak mají. Jen vydá kód a tím je to pro ně vyřešený, protože to není chyba co by byla jejich neprospěch, být to naopak tak je to opravené za pár hodin...


    Borec: Desing bonfire máš ze svobody.
     
  6. ΛΖLΛB

    ΛΖLΛB Stálice fóra

    Tak třeba bp opět něco nefunguje jak má a opravdu jsi ho dostal společně s odměnou za umístění zkus to dohledat v lodním deníku kdy jsi design dostal a uvidíš.
     
  7. hugosamo

    hugosamo Perspektivní autor

    Myslim ze by dost pomohlo, keby aj dopalovanie bolo zahrnute do bonusu, takto striela 200 lodi, hlavne dmg si vypnem ale dopalovanie ostava. 200 lodi x 4 razy dopalovanie kazdych 2,6 sekund. A ten isty problem bol aj minuly rok. Inak by to bol fajn event, takto v spicke neviem ani nakliknut sprievodcu.
     
  8. socient

    socient Komisař fóra

    Nj mas pravdu, ak nehras na stolovom pc ale iba na notebooku tak to hrozne laguje a na 16-20 sa ani nepohnes ked je tam 100 lodi viac ono to sekalo aj len ked ich tam bolo 30 mne osobne ...
     
  9. Ɓд๓ъіէӃд_1

    Ɓд๓ъіէӃд_1 Pisálek fóra

    Prečo som nedostal priazen královny ked som bol 4 krat vo vítaznom time ?
     
    NσStress* tohle ocenil(a).
  10. .Pingos.CZ

    .Pingos.CZ Pisálek fóra

    Podímnou bylo být 3x ve vítězném týmu, ale zároveň ve všech třech případech být v žebříčku do 100. místa. Já jsem podmínku splnil a už přízeň mám, tak jsi hádám nebyl 3x v top 100 nebo se jedná o chybu.
     
  11. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    pingos lenže to že má byť hráč vo víťaznom tíme A ZÁROVEŇ aj v top 100 nie je nikde napísané.. čiže bp zasa klame.. viem že to tak bolo pri poslednej akcii ale to nič neznamená
     
  12. Spitfire°mk°5°

    Spitfire°mk°5° Rádoby autor

    ja som tiež nedostal priazen a bol som 5x vo víťaznom týme na foru je to takto písane:
    Žebříček akce
    Na konci akce obdrží všichni hráči, kteří nasbírali alespoň 3 týmové body vítězného týmu, Přízeň královny na 14 dní. o žiadnom Top 100 tu nieje
     
  13. .Pingos.CZ

    .Pingos.CZ Pisálek fóra

    1. místo:
    • 1x bonusová mapa Libra
    • 10x dělo Ohnivá bouře
    • 1 vyznamenání podporovaného týmu
    • 600 duší (prokletých NEBO zářících)
    2. - 5. místo:
    • 1x bonusová mapa Aquarius
    • 5x dělo Ohnivá bouře
    • 1 vyznamenání podporovaného týmu
    • 400 duší (prokletých NEBO zářících)
    6. - 10. místo:
    • 1x bonusová mapa Taurus
    • 3x dělo Ohnivá bouře
    • 1 vyznamenání podporovaného týmu
    • 200 duší (prokletých NEBO zářících)
    11. - 100. místo:
    • 22.500 ks. Krakení Munice
    • 250.000 BZ
    • 100 duší (prokletých NEBO zářících)
    Hráči podporující vítězný tým fáze obdrží dvojnásobné množství duší výše uvedeného typu a k tomu 1 týmový bod za umístění ve fázi.

    ...týmový bod a dvojnásobek duší se dostával jen za umístění v žebříčku, já jsem to pochopil hned na začátku akce, ale uznávám, že to není naspaný zrovna nejlíp a ze začátku se spekulovalo, zda se nebudou násobit i duše nasbírané mimo žebříček (jenže to by se BP těžce nevyplatilo)
     
  14. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj bohužel nemáme žádné bližší informace, ale již z loňské akce si pamatuji, že to bylo tak jak píše .Pingos.CZ. Měl jsem 5 bodů a ve výsledku mi bylo řečeno, že jsem nebyl vždy TOP 100.
     
  15. Madship

    Madship Zelenáč fóra

    A čo dostanem e za platónové resp. solonové mince?
     
  16. ***tom**UEK

    ***tom**UEK Vycházející hvězda fóra

  17. BullĐoG

    BullĐoG Perspektivní autor

    Černý trh bude otevřený do: 29. 7. 2016 do 23:59:59 hod. dnes ráno je už zavřený jak to ?
     
  18. kywa

    kywa Obyvatel fóra

    to mipovidej ja chtel nakoupit dneska a kde je teda munice za duse kdyz uz
     
  19. BullĐoG

    BullĐoG Perspektivní autor

    Já taky odkládal nákup boosteru na dneska doufám že to vráti z5 ten poměr výměny za munici je strašný.
     
  20. ***tom**UEK

    ***tom**UEK Vycházející hvězda fóra

    tak co je stou vymenou za duse a klice
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.