Bitva titánů (14. 7. 2016 - 26. 7. 2016) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 12/7/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. BullĐoG

    BullĐoG Perspektivní autor

    Ahoj Poseidone dnes kolem 14 hodiny jsem přijímal úkol,dva šli splnit pak se nad Ajaxem objevil kříž ,není to poprvé v této akci viz výpis z deníku který mi naskočil při ukončení 2 fáze v první se mi stalo to samé:
    2016-07-19 12:02:27
    Úkol neúspěšný
    2016-07-19 12:02:17
    Úkol neúspěšný
    2016-07-19 12:02:06
    Úkol neúspěšný
    2016-07-19 12:01:55
    Úkol neúspěšný
    2016-07-19 12:01:44
    Úkol neúspěšný
    2016-07-19 12:01:33
    Úkol neúspěšný
     
  2. ***tom**UEK

    ***tom**UEK Vycházející hvězda fóra

    tato akce ma u me minus event sekacka ukoly jim nejdou jak maj kazdy ma jiny pocet ukolu ted mam momentalne 2 ukoly a konecna :))

    at bp rekne kde mame vzit duse na dyzajny:koupit? to at si nekam strcej :),zrusit akci a je klid
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 19/7/16
  3. socient

    socient Komisař fóra

    keby aspon tie ulohy fungovali ale ani to nie ... prve 2 fazy som mal normalne 6 a teraz iba 2 ... suprove na tie voodo dela potom neni sanca nasetrit iba 5x byt vo vitaznom time aspon v top 5
     
  4. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    Ahoj Piráti!

    Všetky Vami popisované problémy sú hlásené, či už v našom internom systéme, emailom alebo iným komunikačným prostriedkom. Vie sa o to, ale bohužiaľ žiadne riešenia ani vysvetlenia prečo je niečo tak, alebo onak zatiaľ nemáme. Akonáhle sa niečo dozvieme, budeme Vás bezodkladne informovať.
     
  5. smolik-cz

    smolik-cz Pisálek fóra

    strilelsem helia a nedostal sem odmenu
     
  6. *==danger==*

    *==danger==* Pilný autor

    tak bych to odhadoval ,že jím o5 zkolaboval server ,nejde se dostat na moře 90% a šlus ende
     
  7. musim sa pripojit ku danger-ovi tiez ma 15 minut nechce prihlasit server stojí na 90% !! uz som myslel ze problemy mam ja ale ked som to skontroloval neslo to aj tak
     
  8. kandoll

    kandoll Rádoby autor

    já mám problém se dostat jen na hlavní stránku a na forum....
     
  9. Borec

    Borec Perspektivní autor

    • Zbytečná citace
    tak ako si sa tu dostal? :D
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 20/7/16
  10. kandoll

    kandoll Rádoby autor

    • Zbytečná citace
    ani nevím... skusil jsem přes jinej prohližeč..
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 20/7/16
  11. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Borec, kandoll, prosím dle pravidel děkuji.
     
  12. socient

    socient Komisař fóra

    tak teraz to konecne zacalo byt akciou po restarte 20.7. 16.40 aspon na poslednych 5d 19h 20min lebo fakt nikoho nebavilo zbierat po 1 minci desiatky hodin alebo neziskatelne duse...
     
  13. BullĐoG

    BullĐoG Perspektivní autor

    Klasika dnes začala 3 fáze a já příjmul 1. úkol u Ajaxe a konečná.
     
  14. Sparrowsak[TEC]

    Sparrowsak[TEC] Vážený autor

    mne taktiež, a dostali sme za to odškodné, na 7dní priazeň, namiesto wodo diel,ktore som mohol získať v ukoloch,
    takže pre mna akcia skončila,kedže ani duše nepozbieram z dovodu takého, že nám ide zobrať len jeden ukol denne
     
  15. socient

    socient Komisař fóra

    skus zmenit tim aj ked je pravda ze tam ti moze urobit to iste :)
     
  16. BullĐoG

    BullĐoG Perspektivní autor

    Někde je chyba,když jsem hrál za zelené vždy,když jsem se přihlásil mi ukázalo že podporuji tým Gaii u červených mi to neukazuje nic proto blbnou i úkoly přízeň na 7 dnů super ale 75k krakenky z té asi těžko udělám cca 500 duší a 2 voodu děla za nepřijaté úkoly,které mi nejdou njn.
     
  17. zaco ste dostali priazen? ja som dva dni nebol a nemam nic
     
  18. .Pingos.CZ

    .Pingos.CZ Pisálek fóra

  19. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj BullĐoG, nevím sice jak často hraješ, ale dle aktivnosti na fóru to vypadá, že alespoň každý den. Tudíž o děla bys neměl přijít protože já sice jsem měl také jen 1 úkol nejprve, ale druhý den jsem již měl úkol na děla. Nicméně ano problém jsou duše, které pokud hraje člověk zrovna za druhý team tak je to pomalu nereálné udělat.
     
  20. ΛΖLΛB

    ΛΖLΛB Stálice fóra

    Tak o děla přijde jako jsem o ně přišel já, protože díky tomu mi nefungují úkoly tak můžu úkol na děla udělat jen 1x narozdíl od ostatních kterým úkoly fungují a to neřeším o kolik duší díky neschopnosti bp přicházím což je zrovna při táhle akci problém.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.