Bitva titánů (14. 7. 2016 - 26. 7. 2016) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 12/7/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Borec, situace byla hlášena dále správně se úkoly neměly resetovat.
     
  2. -the-avangers-

    -the-avangers- Zelenáč fóra

    pekna akce vydelano uz 220 K perel a to nemam zadne extra dela jen 50 libraky a 50 del admiralskych fakt bozi akce kdy bude nejaka podobna
     
  3. Borec

    Borec Perspektivní autor

    Získal jsi 488134 perel.
     
  4. _sandokan_CG!

    _sandokan_CG! Stálice fóra

    Borec,ješte nam napiš nějakou pohadku;)
     
  5. LadyJane.cz

    LadyJane.cz Perspektivní autor

    mma problem ukazuje mi to otaznik nad gali v bezpecnym ale nema pro me ukol :(
     
  6. BullĐoG

    BullĐoG Perspektivní autor

    TAk já mám další problém skončil jsem 33 odměnu munice atd jsem dostal ale bod do týmu (vyhráli jsme) ne kde je chyba ?
     
  7. LadyJane.cz

    LadyJane.cz Perspektivní autor

    a nejaky divny zebricek body me zustali z predesle faze hm...myslel jsem ze s kazdou fazi se to bude nulovat
     
  8. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj LadyJane.cz, ano již jsem tento problém předával dále.
     
  9. LadyJane.cz

    LadyJane.cz Perspektivní autor

    Ahoj poseidone kdyz jsi u tho nahlasovani je na mori velka chyba s orakulem....jde o to že ma 3000/6000 hp a je modre jmeno ale kdyz ho sestrelim odmena zadna coz driv kdyz si nakliknul jine tak to puvodni bylo noveho majitele ted to bohuzel tak nefunguje ani o dlouhe dobe muzez se na to poptat? jde o to ze na maach je 20 orakul nakliklich nastrilenyh ale ani z jednoho nemas vubec nic dekuju :)
     
  10. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj LadyJane.cz, bohužel to záleží jak to na akci nastaví vždy to tak neplatí. Takže to nemusí být vůbec chyba. Ale zkusím se pozeptat. Proto je lepší si ho celé nastřílet sám, chápu, že sice "ušetříš" harpuny ale když nic nedostaneš tak proděláš.
     
  11. .sh!my.

    .sh!my. Rádoby autor

    ahoj poseidone, za to se omlouvat nemusis, jen mi prosimte vysvetli, co jsem napsal spatneho? Nejsem si vedom, toho ze bych byl vulgarni, nebo neco podobneho, jen jsem napsal proc nedostane nic, tak nejak mi odpovedela podpora, kdyz jsem tam psal v podobnem problemu...
     
  12. BullĐoG

    BullĐoG Perspektivní autor

    Ahoj Poseidone máš už info kdy to dají do pořádku nemám bod do týmu odměnu jsem dostal 200 duší ale úplně mě to vymazalo ze žebříčku vůbec tam nejsem.
    2016-07-17 12:02:30 Úkol neúspěšný 2016-07-17 12:02:20 Úkol neúspěšný 2016-07-17
    12:02:09 Úkol neúspěšný 2016-07-17 12:01:58 Úkol neúspěšný 2016-07-17 12:01:46
    Úkol neúspěšný 2016-07-17 12:01:34 Úkol neúspěšný 2016-07-17 12:00:01 Získal jsi
    22500 x Krakení munice . 2016-07-17 12:00:01 Získal jsi 200 x Prokleté duše .
    2016-07-17 12:00:01 Získal jsi 387500 BZ.
     
  13. ***tom**UEK

    ***tom**UEK Vycházející hvězda fóra

    skoda ze do top 10 neni zadna munka jako vyhra :)
     
  14. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj BullĐoG, a máš to přehozené na nový žebříček? Bohužel zatím nemám žádné informace také mě to štve jelikož v druhé fázi jsem měl jen 1 úkol a body mi zůstaly z 1 fáze tudíž čekám jestli nebudou provádět restart žebříčku.
    Ahoj .sh!my., větší body máš za zbytečnou citaci. Nicméně pokud máš namysli vulgaritu bere se to na herním foru jako na herním chatu. Pod vytečkovaným slovem se dát domyslet už jakákoliv vulgarita. Nicméně není kdykoliv problém při daném trestu napsat na podporu a požádat o posouzení případně mohou i trest zrušit.
     
  15. BullĐoG

    BullĐoG Perspektivní autor

    Tak i po restartu stále bez bodu do týmu :(
     
  16. hugosamo

    hugosamo Perspektivní autor

    Tiež by som mal mať dva body do týmu a mám jeden.(
     
  17. BullĐoG

    BullĐoG Perspektivní autor

    Jj bod mi chybí a všichni píšou že se to řeší ale kdy se to vyřeší po akci ?
     
  18. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj BullĐoG, toto řeší pouze centrála tudíž těžko říct. Dnes znovu na to bylo upozorňováno.
     
  19. BullĐoG

    BullĐoG Perspektivní autor

    • Doubleposting
    Ok díky za info.

    Opět mi jdou za červené udělat jen 2 úkoly super :(
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 19/7/16
  20. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj BullĐoG, prosím dodržuj pravidla. Kdy jsi přijímal první úkol a volil team?
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.