Bitva titánů (14. 7. 2015 - 29. 7. 2015) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 13/7/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    no a pak ze tato akce neni dobra duse nasbirate jen za ukoly plno perel krystalu a del palec hore
     
  2. NσStress*

    NσStress* Aktivní autor

    Menší rada:
    Pokud chcete získat z ukolu v poslední fázi 8 voodoo del, tak nejdřív splnte ukoly u jednoho týmu (4 voodooo dela) a pote vymente tým a jdete k druhemu ( další 4 voodoo dela), ukoly muzete delat maximalne 1x u každeho týmu.
     
    SemtexC∞L tohle ocenil(a).
  3. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    to delam uz od zacatku takze 20 voodoo del doma :)
     
  4. Fanka1

    Fanka1 Aktivní autor

    heledte co to je kdyz se streli eventovka tak se udela nekde bile kolecko a po vjezdu do nej jde 30min odpocet.Co to je?
     
  5. Trucker.cz

    Trucker.cz Aktivní autor

    2x víc reputace
     
  6. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    2x víc ne, ale nějaký % navíc tam jsou. Ano, z ochránce nebo válečníka jsou místo jednoho bodu reputace dva, ale třeba u titána je normálně 15 a s bonusem 19.
     
  7. [-Bender-]

    [-Bender-] Aktivní autor

    Dnes malé porovnanie, 103.000 munície kúpenej na čiernom trhu som nasypal do velkého ( som 15 lvl 277 x 60 lib 5 lvl ) a zisk je úžasných 4400 perál za pol hodiny strielania :D
     
  8. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    bender preto netreba kupovať muníciu ale hľadať truhly :p
     
  9. [-Bender-]

    [-Bender-] Aktivní autor

    to mi je jasné, len včera po reštarte to nejak prestalo dávať muni tak som skúsil experiment, ale že to bude až také slabé som nečakal
     
  10. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    hm BP má v tom trošku bordel.. hráči ktorí nemali dostať požehnanie dostali a tí ktorí mali nemajú nič.. FM pošli ďalej..
     
  11. PřemyslOtakarII

    PřemyslOtakarII Aktivní autor

    opravdu tady to nema chybu ptal jsem se 4 hracu dostal to jeden
     
  12. Trucker.cz

    Trucker.cz Aktivní autor

    • Spam
    :D
     
    Remiel tohle ocenil(a).
  13. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj AdmSity,

    díky za upozornění, předáme dále k prověření, případné opravě.

    pěkný den
     
  14. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj AdmSity, jen ještě takový dodatek v FAQ se píše:
    Na konci akce obdrží všichni hráči, kteří nasbírali alespoň 3 týmové body za tým, který vyhrál většinu z 5 fází, bonus Přízeň královny s dobou platnosti 14 dní.
    Mějte na paměti, že maximální dosažitelný počet týmových bodů je 5, což je možné pouze tehdy, pokud se umístíte v první stovce v každé z 5 fází a váš tým (Gaia nebo Uranos) vyhraje ve všech 5 fázích akce.
    A oficiálně ještě vlastně konec akce není tudíž bych nepředbíhal. Nicméně samozřejmě předá se situace dále, uznávám, je kapku problém, že i když se hráč nebyl v top 100 napsal se mu i tak týmový bod.
    Ahoj Trucker.cz, prosím bez zbytečných spamů viz pravidla.
     
  15. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Z oficiálního oznámení:
    Začátek akce: 14. 7. 2015 o 12:00:01 hod.
    Konec akce: 29. 7. 2015 o 11:59:59 hod.

    Tak jak to Poseidone, že "... oficiálně ještě vlastně konec akce není ..." Akce skončila včera v poledne resp. ve 13:00. A hned po jejím skončení se mi připsali odměny za poslední fázi a připsalo se mi i 14x královnino požehnání.
     
  16. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    pozehnani jsem dostal taky a vzhledem k tomu, že jsem nebyl ani jednou ve vítězném týmu tak to maj soudruzi asi nejaky rozbitý
     
  17. [-Bender-]

    [-Bender-] Aktivní autor

    Mne nabehla hneď, mal som 5 bodov, z toho 4 x v prvej 100. Na perly asi lepšia akcia ešte nebola, škoda len toho mazlíka.
     
    Silent_knight tohle ocenil(a).
  18. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Geralt64, taktéž z oficiálního oznámení:
    Co se stane s mými dušemi a klíči po skončení akce?
    Prokleté a zářící duše budou po skončení akce směněny na herní předměty. Podrobnosti budou zveřejněny krátce před skončením akce. Klíče akce budou nahrazeny normálními klíči k truhlám v poměru 1:1.
    Já osobně tedy ještě žádnou výměnu nedostal. To, že došlo k nějakému problému s přízněmi je nahlášené. Ale jak vidíš konec akce není. Pouze části, kdy jezdli NPC. Asi budeme muset pro příště předat pro takovéto případy žádost rozdělení na konce NPC a úplný konec akce protože naši hráči rádi do toho rýpou. I když hráči jiných zemí, kde se spousta hráčů dívá asi chápou kdy je úplný konec akce.
    A opravdu tu nemíním polemizovat a řešit to, že bohužel tentokráte se provozovatel rozhodl nenapsat do oznámení konec černého trhu či, že jindy proběhne výměna ještě před ním a podobně.
     
  19. Hajašinakaši

    Hajašinakaši Pisálek fóra

    nevím jak ty ale pro mě akce končí, když skončí NPC ale to je jen detail mě se osobně dost zamlouvá že trh přetrváva i několik dní po skončení NPC, můžu znovu koupit předmety(třeba kladívka na opravu) nakupovat dál klíče (ne každý má slevu nebo možnosti jako je treba na GE1 "rabat" . Když ale někdo požehnání dostane (a to nemluvím o tom že by ho dostat neměl) a nekdo nedostane i když by měl, tak jsem zvědavej jak to BP vyřeší, viz nekolikrat a do dnes nevyřešený problém s pripisováním požehnání z bokora

    kromě toho pokud se nepletu je v oznámení vždy napsán termín akce a termín do kdy bude otevren černý trh
     
    Naposledy upraveno: 30/7/15
  20. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Hajašinakaši, nepřetahujme akci do vláken kam nepatří. Nicméně bohužel tentokráte se to rozhodl provozovatel napsat jinak. A jak doufám, že spravedlivě nahlášené to je.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.