Bitva titánů (14. 7. 2015 - 29. 7. 2015) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 13/7/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -tomaslm193-

    -tomaslm193- Vycházející hvězda fóra

    Stále plačete, ale ja si myslím, že táto akcia je dosť dobrá pre každú loď, zisk je aj v perlach ale aj v kryštáloch a tej munície, teleportov a amuletov som zarobil za pár perál čo som dal do klúčov, podľa mňa akcia je dosť výnosná a budte radi, že je tu dosť veľký výnos, tie duše získate za rebríček, tak na miesto plakania na forku sa radšej usilujte na mori.

    2015-07-17 13:00:00Získal si 3 x Delo Ohnivá búrka.
    2015-07-17 13:00:00Získal si 1 x Mapa Aquarius.
    2015-07-17 13:00:00Získal si 400 x Prekliate duše.
    2015-07-17 13:00:00Získal si 1 x Odznak Ouranos-bojovníka.
    Škoda, že som sa vaic nesnažil prvé miesto mi ušlo len o 365 bodov :(
    Ale aj to 3. poteší :)
     
    Naposledy upraveno: 18/7/15
  2. _sandokan_CG!

    _sandokan_CG! Stálice fóra

    mysliš že jsme tady vokurký?je to sice hezke že jsi ziskal to co uvadiš,ale na jakem servru hraješ?podle mne GE větnam.skus to unas a pak sam uvidiš;)
     
  3. -tomaslm193-

    -tomaslm193- Vycházející hvězda fóra

    Je to len na tebe, aký server si zvolíš.
     
  4. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    • Vulgarita
    Naposledy upraveno moderátorem: 18/7/15
  5. _sandokan_CG!

    _sandokan_CG! Stálice fóra

    tomaslm193-jasni ale jak piše draker dřive jsi moc velkej vyběr nemnel.a take nas stalo dost času a u někoho peněz aby mněl co ma.mimohodem kdysi jsem skoušel jinej server a vim že tam maji hrači o hodně lehči jako my.takže nazdar a hodne uspěchu:)
     
  6. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj †—Đrake®—†, prosím bez urážek viz pravidla. Když už by na to přišlo zavřít by mohli jakýkoliv herní server nad tím nejde takto přemýšlet. Nicméně ano bohužel po změnách už není akce ono a je to vidět i u eventů, ale bohužel kromě hlášení změnu udělat nemůžeme.
     
  7. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    Poseidon- mislel som to presne tak že možu zavret hoci kedy a hociktory server a nebudem vražat prachy a stracat čas zo zakladanim noveho servera. Dost na to že som tu aj tak dlho vydržal , čo som poznal vela hračov to zabalilo už pred par rokmi. Neviem a nezda sa mi že to slovo bolo vulgarne a bolo uplne bežne . ale kašlem na to už som si zvykol že su tu aj extremne citlivy ludia ;) poniektory
     
  8. ĐĮƜĬƊƸƦ

    ĐĮƜĬƊƸƦ Pisálek fóra

    Ahoj, takže jeden poznatek: pokud nastřílíte velké NPC a odhlásíte se z moře, přičtou se vám POUZE mince a BZ. Perly a body do tabulky se ztratí neznámo kam. Prosím nějakého admina o předání problému dále.
     
  9. Fanka1

    Fanka1 Aktivní autor

    83 000 krakeni munice streleno jak do eventovky tak do defenderu kdyz byly + enemaky co otravovali a vynos 55 000 perel.
    Jako vyhodne to muze byt max pro ty "vychcanky" co strili jen eventovku a po vyskoceni defenderu nepomahaji a jen cekaji..

    do dalsi faze by meli nejakou odmenu z tech defenderu udelat at to aspon prinuti hrace to strilet.
     
  10. Adm_Blade

    Adm_Blade Magnát fóra

    Servery sa nebudú zatvárať, ale spájať.. Viď Rusko 1 a Rusko 2.
     
  11. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    nesmysl, me to pripsalo i perly
     
  12. Co kdyby se i ten Defender strilel krakeni munici...a pusobil takove skody jako na ostatni NPC z eventu???
     
  13. Adm_Blade

    Adm_Blade Magnát fóra

    Defender by mohol dávať ako odmenu 50 reputácie rozdelenej medzi hráčov a 100'000 ľadovky rozdelenej medzi hráčov.
     
    Silent_knight tohle ocenil(a).
  14. ΛΖLΛB

    ΛΖLΛB Stálice fóra

    Ono by toho mohlo být co by defender a warrior mohli dávat, ale kvůli tomu je bp do hry nedalo. Jsou tu aby jsme vydělali co nejmíň nebo nejlíp lip nic a když se objevil způsob jak to po pirátcku obejít tak hned bp zakročilo !!!
     
  15. Fanka1

    Fanka1 Aktivní autor

    Mno jako nemuzes psat jakoze si nemuzes vydelat nic.Musis vynalozit nejakou snahu :) zas BP nemuze porad davat akce kde si zadarmo udelas bez prace perly.
    Ja treba prvni 4 dny akce strilel jen ty male lodky a nahrabal jsem docela dost krystalu a kolem 700k krakeni munice.Tak uz tohle je ziska a kdyz to protocim na tech velkych tak budu kolem 400k perel treba mit.+ krystali.To je ziska pro tuhle akci.Jen skoda ze z dusema asi nic neporidim :/ aspon v truhlach mohly byt
     
  16. ΛΖLΛB

    ΛΖLΛB Stálice fóra

    Tak s mojí lodí vydělávám jen jsem popisoval záměr bp. V perlách a s věcmi z truhel jsem v plusu, ale za perly si mazla nekoupím s tím jak bp nastavilo ...
     
  17. CZ-Martos

    CZ-Martos Zelenáč fóra

    jen mala poznámka pod čarou kdo vrátí teleportaci vyhozenou jen tak protože po přesunu na správnou mapu nelze stejně ani jednoho z titánů naleznout ? Asi nikdo že? jen blbej pláč na špatném hrobě ! Krom jiného tato akce no coment.! Takže jdu raději hrát něco jiného mějte se piráti :)
     
  18. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    aha takže ty jsi ho na mapě nenašel takže to je chyba BP a ty chceš zpět teleport?, a co třeba že si skočil na jinou mapu než si měl?
     
  19. ĐĮƜĬƊƸƦ

    ĐĮƜĬƊƸƦ Pisálek fóra

    No, tak já to mám ověřené, vždy, když nastřílím titána a pak se odhlásím, připíše to jen bz a mince - díky tomu jsem o 50k perel lehčí :)
     
  20. SANDOKAN*cz*

    SANDOKAN*cz* Magnát fóra

    Nefungují vám úkoly, většině sice jsou, ale najde se i hodně hráčů co udělá jeden a další nejdou už, prosím o nahlášení chyby, na podpoře ze mně dělají ,, blbce '' a řekli že je to moje chyba že si mám zkontrolovat reputaci.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.