Bitva titánů (14. 7. 2015 - 29. 7. 2015) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 13/7/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    V oficiálním oznámení je jednoznačně napsané: Konec akce: 29. 7. 2015 o 11:59:59 hod.
    Tak opravdu nevím, o čem bys chtěl polemizovat?
     
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Geralt64,Pakliže po konci akce musela by proběhnout výměna duší..., není psáno po uzavření černého trhu. Tudíž dle provozovatele stále není konec akce.
    Nemluvě o tom pakliže to nebudu brát tedy podle duší, koncem akce roztaje ledová munice též nic zatím.
     
  3. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Tak potom v oficiálním oznámení o konci akce není uvedená pravda? Mně jde jen o to, aby se to pro příště nějak sjednotilo. Pokud by konec akce byl dán koncem Černého trhu (který je teď mimochodem otevřený skoro pořád), tak proč jsou v oficiálním oznámení dva datumy: jeden konec akce, druhý konec trhu? Stačilo by tedy jen jedno datum.
     
  4. kywa

    kywa Obyvatel fóra

    mne by spis zajimalo proc nekdo pozehnani ma a nekdo ne na mori sem ty 3 body mnel v deniku akce to nikdo neokeca
     
  5. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    ja som mal 5 bodov a nič a hráč ktorý má 1 ho má.. :D sranda no.. ale bp s tým nič asi nespraví ako inak
     
    kywa tohle ocenil(a).
  6. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Piráti,

    jak psal kolega, chyba je nahlášena a čeká se na nápravu.

    pěkný den
     
  7. ghost_Đi€

    ghost_Đi€ Pisálek fóra

    za akciu som zarobil 4m peral 3100 krystalov 453 teleportov 1700 triton 1500agwe dizajn som ziskal červeny 5% dmg denne som hral tak cca 5-7 hodin
     
  8. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    perly fajne ale jde o to co potrebujes vice ja osobne sem potreboval krystaly proto moje strategie byla strilet krakeni jen lode co davaly krystaly nebo munku sem tam event a proto perly jen 500 000 a krystalu 12 000 plus taurus za umisteni v zebricku
     
  9. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj ghost_Đi€ a MAXTONS,

    díky za vaše příspěvky a gratuluji.

    pěkný den
     
  10. kywa

    kywa Obyvatel fóra

    klice mi byli pripsany a pozehnani nikde takze to BP zamete pod stul ze diky neschopnosti programatoru tak proc na to mame akci
     
  11. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    a opäť klasická taktika BP :D ututlať čo sa dá.. BP sa akosi mení na diktátorkú firmu... cenzúra cenzúra cenzúra
     
  12. hugosamo

    hugosamo Perspektivní autor

    Kazdopadne dobra akcia, takze odporucam inzinierom ctrl+s a buduci rok ju len spustit v tomto nastaveni, nech sa vyhneme zbytocnym zmenam pocas eventu.
     
  13. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.