Chyby Unity - chyby

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 8/12/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    bohužel nejde o problém s klientem, ale o problém programů v konkrétním PC. Některé programy brání spuštění Unity, klienta atd, protože 99% ostatních hráčů bez problémů jede oboje. Každý má jinak nastavené PC a u někoho to nastavení dělá problém. Zkus se poradit s odborníkem nebo zkus hledat na netu. Je tam spousta fór, diskuzí a i online poraden, kde by ti přímo s tímto konkrétním problémem mohli pomoct.
     
  2. Shadie

    Shadie Rádoby autor

    Keď sme strieľali zlatého jeleňa na 30/1, tak kruhy ktoré priebežne hádzal, nemizli ale ostávali a hromadili sa
    http://prntscr.com/w1bhtc
     
  3. juraj888

    juraj888 Perspektivní autor

    "juraj888 co se týče přátel, skupiny a dalších sociálních funkcí, nejsou ještě dodělané. U špisla máme jen hlášené, že neukazuje HP ale jinak funguje."

    nepisal som ze nefunguje pisal som ze nefunguje ako ma... len pre istotu by som im to poslal :D tiez nefunguje to tlacitko ked chcem vyhodit vsetky dela z lode ...nahodit ide ale vyhodit nie ... len upozornujem na detaily a bol by som velmi rad keby to nebolo uplne zbitocne ...
     
  4. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Psala jsem, že nejsou dodělané. Ve hře jsou, ale funkce nejsou plně naprogramované. Některé věci fungují jen v základu a některé zatím ve hře nejsou vůbec.
     
  5. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    V Technických oznámeních nově najdete oficiální přehled změn a oprav v betě Unity. Bude se tam postupně dopisovat co bylo přidané nebo opravené. V tuhle chvíli se testuje hlavně obchod.
    Kdo má problém se na Unity dostat (přes prohlížeč) napište na podporu, připište jaký máte operační systém, název prohlížeče a jeho verzi, jaký hardware a hlavně jaká chybová hláška se objeví (screen) nebo popis situace (černá nebo bílá obrazovka atd.).
     
  6. Godzik_SVK{KP}

    Godzik_SVK{KP} Obyvatel fóra

    dobrý deň nenašiel som to medzi chybami tak to napíšem keď prekliknem stránku na prehliadači a vratim sa späť nevidno niektore lode iba nazvy
     
  7. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Může jít jen o určitý prohlížeč nebo jeho verzi. Můžeš napsat i jakou verzi prohlížeče máš? jak často se to stává případně doložit screen? Takové drobnosti hodně pomáhají v opravách. Chyb je tam ještě spousta a zjišťování podrobností, které může doložit hráč ušetří programátorům čas, navíc bez podrobností občas ani nejsou schopni chybu reprodukovat, takže ji nenajdou a nemůžou opravit.
     
  8. Godzik_SVK{KP}

    Godzik_SVK{KP} Obyvatel fóra

    ok odfotim ti to hned ako si znovu naištalujem ten prehliadač lebo to unity ide iba na starej verzii chromu čiže vždy si ho musim nainštalovať lebo sa vždy v noci aktualizuje mam to potom poslat na podporu alebo niekde inde?
     
  9. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    stačí to i s podrobnostmi dát sem a u prohlížeče si můžeš aktualizace zakázat v nastavení. Zůstane ti tak verze kterou chceš
     
  10. Godzik_SVK{KP}

    Godzik_SVK{KP} Obyvatel fóra

    až na to že snažim sa to spraviť tak ale nikde neviem vypnuť tie aktualizacie už som to hladas všade a nikde som to nenašiel. Keď budem doma tak to spravím :D
     
  11. Godzik_SVK{KP}

    Godzik_SVK{KP} Obyvatel fóra

    no verzia môjho prehliadaču je Verzia 80.0.3987.149 (oficiálna zostava) (64-bitová verzia) je to google chrome a priložim screen stava sa to pomerne často ked sa prehadzujem medzi oknami pomože vždy iba zapnuť a vypnuť okno vždy to žačne ako ja na screene iba daky jeden druh lode potom ked sa prepínam častejšie tak miznu dalšie lodky chcem len pripomenúť že nemiznú len lode v mojom okolo ale druh lode ked stretnem ten isty druh lode tiež tam nebude zobrazena iba svieti meno [​IMG]
     
  12. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

  13. Godzik_SVK{KP}

    Godzik_SVK{KP} Obyvatel fóra

    ok budem ešte zisťovať dalšie nech to je čim skôr opravene nech možem plnohodnotne hrať :D môžete im do nemecka napísať že budem ich beta player :D
     
  14. Godzik_SVK{KP}

    Godzik_SVK{KP} Obyvatel fóra

    dalšia vec nikde som to medzi chybami nenašiel niekedy nefunguje lišta kde si davam veci na čisla ako 1-si dam Dutu municiu 2- streny prach atd niekedy to nefunguje inokedy to zase funguje neprišiel som ešte na to kedy sa to deje
     
  15. Godzik_SVK{KP}

    Godzik_SVK{KP} Obyvatel fóra

    Okno oblíbene designy mi stale zmizne po tom čo ma niekto zabije alebo ked sa odhlasim aj napriek tomu že si tam dam zamok
     
  16. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    co se týká rychlé volby nemáš to zamklé? Pak by nešlo nic vkládat.
     
  17. Godzik_SVK{KP}

    Godzik_SVK{KP} Obyvatel fóra

    pravže som si to ja zamkol a nič stále to zmizne po tom čo ma zabiju a nie len pri zabiti ale aj pri každej zmene mapy
     
    Naposledy upraveno: 23/1/21
  18. Godzik_SVK{KP}

    Godzik_SVK{KP} Obyvatel fóra

    neviem či to tak má byť ale ked niekoho prepadnem ostane pri tej lodke znak prepadu aj ked prepdnuť sa už neda a mne ešte neskočil ani ten cool down na prepad. Dalej ked už si otvorím tie oblubene designy čo mám tak ked prejdem na drahokam neukaže mi čo ten drahokam obsahuje napr mam tam špecialny drahokam ukaže mi iba nazvy ale neukaže kolko % čoho dava prikladám screen [​IMG]
     
  19. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    V drahokamech je více chyb dodám i dotaz zdali toto není nějaká plánovaná novinka. Nicméně u toho přepadu není možné, že by se jednalo jen o grafický projev z důvodu pomalosti unity. Zkoušel jsi vyčkat nějakou chvíli?
     
  20. Godzik_SVK{KP}

    Godzik_SVK{KP} Obyvatel fóra

    no ono ide o to že ja prepadnem lodku a stale svieti pri nej prepad ale nemožem ju logicky už prepadnuť ale svieti mi na každej lodke ten prepad ale ked chcem prepadnuť dalšiu musim počkať kym prejde ten cool down na prepad ako nie je to nič vážne iba graficka chyba v hre to nijak nebrani
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.