Beta server - hlásenie chýb, spätná väzba a diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 7/6/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -Katar♪na.cz-

    -Katar♪na.cz- Pisálek fóra

    Danieli, o té chybě už vědí a dnes by ji měli během dne opravit co jsem četl na fóru
     
  2. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    testovat se mají nové vlastnosti, tzn. bouře, Džin a případně úniková mapa.
     
    -Katar♪na.cz- tohle ocenil(a).
  3. Tom_cZ

    Tom_cZ Zelenáč fóra

    Aha, a ja si mam odpoved domyslet sam nebo proc sem ji nedostal?
     
  4. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Tak už jako jeden z důvodů bych čekal, že je to server, kde není tolik hráčů například. A jak ho mají dále nastavený mi nevíme. Ale stejně jako všechny živé servery se nechovají stejně a teď nemám namysli PVP a podobně.
     
  5. -Katar♪na.cz-

    -Katar♪na.cz- Pisálek fóra

    Jsem na mapě 41/2, kde nastala bouře, první chyba je, že to ubírá mnoho životů (100k každých 5 sekund), takže hráč je během pár sekund potopený.
    Po potopení mě to nehodilo do přístavu vedle mapy, ale do přístavu na levé straně u mapy 41/1, takže úplně nesmyslně.

    + není nikde žádný zadavatel úkolů a malý návrh, mohlo by ukazovat na jaké mapě bude bouře, jako upozornění předem

    Takže se to nedá otestovat, dokud neopraví tento velký dmg, co bouře ubírá.

    Nejde o chybu, ale úmysl. Z centrály mi bylo potvrzeno, že po potopení je hráč přemístěn do přístavu mimo mapy 41 - 45 proto, aby náhodou nebyl přesunut opět na mapu s bouří. Potom se může rozhodnout jestli se vrátí na mapy a nebo ne.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 23/9/19
  6. kengura

    kengura Pisálek fóra

    To už je konec bety? To sid ěláte srandu ze mě ne? Kdyby jste to nechaly běžet ještě přes víkend :/
     
  7. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Dobu potřebnou pro testování si určuje centrála a většinou dopředu není známa. Jde o to kolik a jaké informace potřebují konkrétně získat.
     
  8. killzoner_CZ

    killzoner_CZ Magnát fóra

    Ten server není dělaný aby jsme mohli hrát, ale aby Bp zjistil co chce :D a pokud to už zavřeli o to dřív můžeme čekat levely na ,,živých'' serverech :)
     
  9. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Testování skončilo, proto vlákno pro tuto chvíli uzavírám.
     
    Mamut2 tohle ocenil(a).
  10. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Testování je opět spuštěno, pište sem prosím zjištěné chyby v hratelnosti případně další chyby ovlivňující hru.

    Od několika hráčů jsem zjistila, že se nedá moc testovat, protože silnější lodě pouze topí slabé lodě a tím omezují testování. Můžete to potvrdit?
     
    CM_Miky, RickNeBoRaF a marek70 tohle ocenili.
  11. CM_Miky

    CM_Miky Vycházející hvězda fóra

    Žiaľ je to tak a to niektorý čakajú pri preskoku do prístavu.
     
    Corp.13 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.