Balíčky s Kompasem

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem killzoner_CZ, 23/7/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dredd

    Dredd Vycházející hvězda fóra

    Dle poznatků od hráče je třeba pro plnění úkolů od jednotlivých zadavatelů přeskakovat na mapy následovně (na normálních mapách to neodečítá úkolová NPC a příšery):

    Alexandro - horní lišta, Bernadette - levá lišta, Loreena - pravá lišta, Pan Smythe - spodní lišta

    Zpátky k zadavatelům se musíte vrátit přes tu lištu, kudy jste na úkolovou mapu šli, tzn. od Alexandra horní - vrátím se přes spodní, pokud skočíte přes jinou, vyhodí Vás to na normální moře. Pokud se budete držet správně směrů, budete skákat jen mezi mapou zadavatelů a úkolovými podle potřeby.
     
  2. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Ve FAQ - úkolové řady Vovoi, Giznu ...... už máme popis toho co víme včetně mapky jak a kam skákat pro jednotlivé řady úkolů.
     
  3. Dredd

    Dredd Vycházející hvězda fóra

    Doplnění odměn pro přehlednost, celkem za všechny úkoly získáte mimo perel a korun:

    5x kladivo osudu 5, 5x ohnivá bouře 5, 5x devastátor 5, 5x zkázonos 4, 6x zkázonos 5 a 4x devastátor 4

    15x císařský měšec + 5 božský měšec pro loď a to samé pro společníky
     
  4. Dark_COBRA_CZ1

    Dark_COBRA_CZ1 Velmistr fóra

    Kdyby se ty mapy dali sehnat zadarmo, nebo za mnohem menší cenu ,tak je to ok. Takhle je to nenažranost od BP.
     
    killzoner_CZ a ߀A-_-ЀV tohle ocenili.
  5. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Nic proti, ale mě baví jak tu hudrujete nad cenou a teď nehodnotím jestli oprávněně či nikoliv. Ale jako u všeho si to spousta hráčů i tak koupí. Možná kdyby to tolik hráčů a tak honem nekupovalo spolu se vším ostatní možná by to přivedlo BP na úpravu cen, ale takto rozhodně ne. A i kdyby to bylo dražší tak věřím, že to spousta hráčů koupí jak je tomu vždy, ale tady se budou rozčilovat.
     
  6. Fleshless

    Fleshless Pisálek fóra

    Navíc, když se člověk podívá, co všechno se tam dá získat, tak to zas tak hrozná cena není... A ne, nekoupil jsem si to :D
     
  7. LLisak.Jir.cz

    LLisak.Jir.cz Zelenáč fóra

    Mě by zajímalo co mám ted dělat když jsem udělal ukoly Asar všechny a na posledním ukolu jsem dostal Strarý kompas Asar a ted když na něj kliknu tak mi nový ukoly nedává nikdo tak že nevím co ted?????
     
  8. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    nemám k tomu zatím žádné informace, ale je možné, že některá z odměn za dokončení úkolových řad se pak použjí k otevření čtvrté řaady úkolů. To by ti spíš poradili spoluhráči, kteří si koupili všechny 3 balíčky.
     
  9. Fleshless

    Fleshless Pisálek fóra

    Kdybys měl všechny kompasy, otevře se Ti na konci další mapa jako bonus - Uhlíková.
     
  10. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Bez delší reakce zamykám.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.