Atlantida

Diskuze na fóru 'Nápady a návrhy' zahájená uživatelem Kingof, 10/12/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Udelat vlastni mojo na atlatinde a bonus mampy

 1. Ano

  14 hlasy(ů)
  77.8%
 2. Ne

  4 hlasy(ů)
  22.2%
 1. Kingof

  Kingof Zelenáč fóra

  Zdravim, Nějak sem nekoukal jestli se to nekde neresilo.
  Ale měl bych napad kdyby bylo na atlantide jine mojo nez je na moři šlo tam hazet a byly by bonus mapy jen pro atlatidu. Kdyby tam bylo třeba vyhra apson 200orichalkum. Aj kdyby to mojo jedno stalo 1000perel lidi maji dost perel.
   
 2. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

 3. ...VictoryCZL...

  ...VictoryCZL... Pilný autor

  Do bonusovek dát nějakou posádku,orichalkum,harpuny?Nedělal bych bonus jako je na lodích třeba HP,něco jiného,torpéda,ale mohla by tam být rychlost třeba +10 na tyden.
   
 4. Poseidon

  Poseidon Board Administrator Team Seafight

  Pokud by šlo o bonusovou mapu to by asi musela vzniknout nějaká nová bonuska. Jelikož by i dost hráčů nadávalo nato, že proč mají dělat něco, kde je odměnou něco pro ponorku, když ponorky nehrají a chtějí stále aby z toho BP udělalo vlastní hru. Stále jsou tací hráči, kterým vadí, když součástí akce musí pod vodu. Ale udělat něco jako druhý kotlík čistě s předměty pro Atlantidu by nebylo špatné. Otázkou je co by se tam dalo za měnu. Jelikož se běžně hlásí žádost hráčů o eventy s možností zisku orichalkum, nákupu torpéd za běžnou herní měnu. Nicméně když už jde nějaké získat dost často se to nevyplatí jako při této akci. Což bych se právě obával aby místo perel, kde si člověk může za tímto účelem dovolit hodit víc nedali jako měnu spíš Safanad, tak jako je to u akcí. Buď nejdou torpéda moc koupit a nebo jsou za peníze, orichalkum nyní i safanad. Ale to co člověk dostává většinou jako perly, korunky dejme tomu ještě yulongské, tam tu možnost nemá. Chápu orichalkum je stále ještě nová měna a nechtějí aby měl člověk vše hned. Ale zas přitom kolik kde požadují by to něco chtělo.
  Viz i aktuálně hráči si koupili balíčky sigma určité množství ohledně zvýšeného zisku orichalkum a ani těm se nelíbí, že ho moc nezískají.