Armáda mrtvých (9. 10. 2014 - 23. 10. 2014) / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 8/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Iscariot

    Iscariot Rádoby autor

    Ahoj,
    to jako krystaly už nebudou v normálních tržišti?? V černým trhu jsou mi k ničemu, když jsou o dost dražší než jsem je měl v normálních tržišti
     
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Iscariot, bohužel v tuto chvíli nemám ke krystalům bližší informace, ale je možné, že to souvisí s problémy s tržištěm viz i oficiální oznámení.
     
  3. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    keby to bol oaspon za duse nevravim ale za perly sa to neoplati
     
  4. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    Čau,a je to opět tady,podfuk od BP,začalo to nenápadně admirálskými děli(už jsou jen jednou za měsíc),po nich světelná munice(nebude prý každou MHH)no a ted to je o krystalech.Odpověd na ty dvě předchozí byla,že ty věci nikdy nebyli pravidelně,a že to byl asi optický klam.Takže se asi nejspíš rozloučíme i s krystaly,už tak je tehdy nenápadně vzaly z NPC a pomalu to utichlo.Apropo,opět se ptám kdy dostaneme něco za smlouvy o opravě??Už jsem se ptal několikrát a asi to opět utichne,že ano??
     
    kywa a Jɑcƙ®ɦʋƞ tohle ocenili.
  5. jєssιєjaмєs_čяc

    jєssιєjaмєs_čяc Stálice fóra

    Ahoj lidi, určitě se admoš vyplatí :D.. vezměte to takhle .. 650k perel za celýho -> cca 430k munice ->/215děly (jakztakz pro normalni hrace) je 2000střel -> x140000hp demage (prumerny hrac) = 280mhp...
    nejhorší je že čím lepší si tím víc se to vyplatí- a to podle mého není fér!
     
  6. Jɑcƙ®ɦʋƞ

    Jɑcƙ®ɦʋƞ Perspektivní autor

    Gratulace BP, vy ste skutocny PANI :D Takze otroci uz len za perly, kedze ste ich odstranili z trziste aj z kotla, teraz uz v trzisti ani krystale nie su. Tak snad uz aspon ta trznica pojde, i ked zachvilu ju budete moc celu zrusit, ved tam nebude co drazit, mozno tak 50librak :D
     
    kywa tohle ocenil(a).
  7. kywa

    kywa Obyvatel fóra

    ses stastlivec slune ja od vcera asi 6 a 13-14k vic ani kulovi

    naky kulovi souvisi to maximalne z nenazranosti bp takze koupena sleva k nicemu a krystali jsou do mesice v platebce to je uz opravdu ubohost nad ubohost poseidone
     
  8. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    Čau,no jsem zvědaví jak tu někdo vysvětlí ty krystaly v budoucnu,protože vysvětlení,že je chyba v tržnici a dát je do černého trhu,tak tohle muže odpovědět jen jaryn,podvodník,a ještě bude hloupější ten,co tomu uvěří.
     
  9. Jɑcƙ®ɦʋƞ

    Jɑcƙ®ɦʋƞ Perspektivní autor

    Vtipne je, ze skusam drazit uz asi 3h a nemozem zadat ani len ponuku(Tento predmet sa neda pouzit k aukci), takze co sa opravilo tym, ze odobrali krystale z trznice? Fakt, vy ste tam sami odbornik v tom BP :D
     
  10. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Jɑcƙ®ɦʋƞ, tržnice zlobí již nějaký den a stačí číst i oficiální oznámení viz.
     
  11. *Jack-Sparoww*cz

    *Jack-Sparoww*cz Rádoby autor

    2014-10-13 22:11:33Získal jsi 25115 x Dušiberoucí munice
    uz to zase dava dost a nestrilel sem ho sam, pomahal mi jeden zacatecnik, co bral 7k, za minutu :D

    2014-10-14 07:00:27Potopil jsi loď Vain Alphonse.
    2014-10-14 07:00:27Získal jsi 62320 BZ.
    2014-10-14 07:00:27Získal jsi 30183 x Dušiberoucí munice .
    ranní privydelek
     
    Naposledy upraveno: 14/10/14
  12. ~Biscuit~(CG!)

    ~Biscuit~(CG!) Aktivní autor

    No tie kryštáli , to je rana pod pás nie silným hráčom ani priemerným hráčom ale hráčom začiatočníkom, ktorý ich potrebujú najviac. Silný hráči si to na evente už budú vedieť nejako vystrieľať ale malá lodička ťažko. Toto keď uvidí začiatočník, tak ten rovno odíde, takže zámer aby vám sem prichádzali ľudia ste si poriadne sami pokazili, a BP bude môcť byť rado keď i po tomto zásahu do hry tu ostane nejaký aktívny platiaci hráč. :/

    Ale zase na druhú stranu, ak bude každý event ziskový ako tento, že sa bude dať streliť kopu munície zadarmo a to prehodiť na perly (t.z zisk 100%), tak potom si myslím, že by tie kryštále v čiernom trhu nemuseli byť až tak hrôzostrašné.... síce to bude drahšie ale keď viacej hráč zarobí tak by sa mu to mohlo vyrovnať. No uvidíme čo to spraví s hrou nasledujúce mesiace.
     
    Naposledy upraveno: 14/10/14
    Fanka1 tohle ocenil(a).
  13. Slůňe_CZ

    Slůňe_CZ Pilný autor

    kywo podle mně je to jedno jestli 15 nebo 30 ne? podtata je že je to za duty dutou nekupujem za perli ale za zlato z npc a protot si myslím že pohoda jen mně štvou stím trhem

    jinak biscuit souhlasím dokud sou akce vídělečně jenomže zas na druhou stranu nevím zdali je to vydělečne pro male lodky ikdyž tím kodem na 50k munice asi určitě :) ale jde oto že ty lodky nejsou ful na dělech sam mam malou lodku není ful na dělech a ani na palubach ale i takl sem spokojen nasekal jsem sui jen z ukolu proklety na 3 55 libraky a další 3 sem si koupil za perli z admiralal takže veri god akce
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 15/10/14
    ~Biscuit~(CG!) tohle ocenil(a).
  14. dankoll

    dankoll Rádoby autor

    • Multiposting
    seruz ako je mozne ze som potopil navonanu odetu a mi nepripocitalo do tabulky body to same aj u smeleho alfonza tiez som ho dal na poslednu ranu a nepripocitalo mi ziadne body do tabulky pisal som to aj na podporu ale bez odpovedi kazdemu pripocitava body len mne nic ja tomu nerozumiem fakt bud niekto mi nechce pripocitat body alebo bigpoint ma taha za nos ci cele sea

    a to pozeral som do lodneho denika a je tam aj smely alfonz aj navonana odeta ze som ich potopil no neviem kde je chyba ze prave mne nechce pripocitat body tomu nerozumiem co cudujem sa bipointu ze to nevedia opravit

    hruza a des

    :mad:
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 15/10/14
  15. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj dankoll, i podpora jsou pouze lidé a tím, že zde napíšeš X příspěvků pod sebe opravdu nic nevyřešíš ani neurychlíš. Ba naopak dostaneš trest za multiposting podle pravidel. Takže prosím vydrž podpora ti určitě odpoví. Je možné, že se ti body ukáží až po restartu.
     
  16. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    ahoj cchem sa opytat zacala uz draha faza akcie ? uz to tam nepise 1d ale 5dni tak neviem :)no a o 5 min tam mam zas 1d 6 h tak nic :)
     
  17. Korkorán69

    Korkorán69 Pilný autor

    K tomu pripocitavani bodu za sestrelene eventove lodicky. To,ze to nekomu nepripocitava,je tady celkem obvykla vec,na GE 4 jsou momentalne 3 aliance,my jsme v te nejslabsi,ale domluvili jsme se,ze jednoho z nas se budeme snazit dostat v zebricku na vrchol.To se i darilo,nekolik dni.Ale ono ejhle,najednou jako kdyz utne,danemu hraci,to prestalo pricitat bodiky za posledni ranu. Ne jednou nebo obcas ,ale proste vubec. Podpora jako vzdy-je nam lito,problem nas netesi,proverime-samozrejme ,ze se nic nestalo.Zadna naprava,nic. Rikam tedy,TYHLE ZEBRICKY JSOU PODVOD.VELKEJ.
     
  18. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Mně se několikrát stalo, že jsem body do akce za admirála dostal, i když jsem byl přesvědčen, že jsem poslední ránu nedal. U jednoho admirála jsem to vyzkoušel - těsně před koncem jsem střelbu vypnul a, světe div se, body jsem dostal. Není možné, že body do akce jsou za dmg?
     
  19. Korkorán69

    Korkorán69 Pilný autor

    To by to museli v prubehu akce zmenit a nikomu nic nerict,ale mozny to je,pravidla se meni a co je nam,hracum ,do toho.
     
  20. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj lukas-reper1, začátek druhé části akce je 16. Poznáš to i podle toho, že na moři budou lodičky i o jiných názvech.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.