Armáda mrtvých (9. 10. 2014 - 23. 10. 2014) / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 8/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. aliens-cze

    aliens-cze Pisálek fóra

    • Zbytečná citace
    ano pre silnější lodičky, ale jakmile se k ADMIRALOVI přidá malá lodka aby si přividělala a děla většinou křoví když admoš bere 100k na ránu hned je zní socka co !! (jen pro info, nepsal si to ty ale někdo jiný, sorry)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 18/10/14
  2. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    Čau mají pravdu ti co píšou,že design a mazlík je za pár duší i šutry se dají pěkně získat a slabší lodky jsou určitě nadšené,:Dale pokud začali hrát až druhou fázi tak si myslím,že se moc nechytají,protože je ty nové NPC sestřelí dřív než oni je.Ale na co mi je nový mazlík,když mi nejde aktivovat(asi jen mě) a nejde nakrmit(asi všem) a to už několik dní.:mad:
     
    kywa tohle ocenil(a).
  3. sewses

    sewses Perspektivní autor

    ale de len musiš vedet ako
     
  4. Slůňe_CZ

    Slůňe_CZ Pilný autor

    ty to kde vyskočil ber i pozitivně občas se ti taky nechce sekat lodě na duše ne? :) sam to znam sekam jak vul kulhavou marcelu a a nějakej blb to bud dostřelí a nebo nevipadne takže je to pak munka v čudu
     
  5. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    chcem sa spýtať či kľúče budú po akcii vymenené. lebo vo faq to nebolo povedané aj keď pri ostatných akciách to tam býva
     
  6. dankol

    dankol Pisálek fóra

    • Obcházení banu
    zdravím administrátor ma jednu otázku za akých okolnosti si dal hracovy dankoll tak velky ban a prečo
     
  7. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj aliens-cze, vyvaruj se prosím zbytečné citaci viz pravidla.
    Ahoj AdmSity, oficiální informace jak je psáno v FAQ, výměna bude zveřejněna krátce před koncem akce. Takže tu nemá provádět žádné spekulace do konce akce je ještě docela dlouhá doba.
    Ahoj dankol, pakliže je uživatel dankoll nespokojen s případným banem či jeho oprávnění řeší podpora a problém se řeší s daným hráčem. Co se týče případné délky banu ta se řídí dle přehledu v pravidela. A kdyby sis tato pravidla pořádně přečetl, věděl bys jaký je trest za obcházení banu viz ta pravidla.
     
  8. drepkosa

    drepkosa Zelenáč fóra

    cc :) kto vie kolko ma presne zviera Skazený zub vb ?alebo co presne dava?
     
  9. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj drepkosa, stačí číst FAQ:
    Jaké vlastnosti má nový mazlíček "Zkažený zub"?
    Nový mazlíček Zkažený zub bude dávat 20 000 VB a 10% šanci na zásah.
     
  10. Patrik.*Sk*.

    Patrik.*Sk*. Perspektivní autor

    1 zelena - 60 požierača duší
    1 žltá - 120 požierača duší
     
  11. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    ak oto vies patrik na kolko % si si isty ? :)
     
  12. SANDOKAN*cz*

    SANDOKAN*cz* Magnát fóra

  13. Milosek771

    Milosek771 Perspektivní autor

    Super dánové to ví od čtvrtka a já se včera ptal SCM a ten nic nevěděl. Když jsem mu toto poslal, že jsem to viděl od jednoho hráče na foru, tak mi psal, že to jsou neoficiální informace. Informovanost českého týmu je fakt super. BP na čechy pěkně kašle
     
  14. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    Kdyby to byla oficiální informace tak je to i na ostatních forech a tam nic takového není, i když neříkám že to může být pravda
     
  15. Milosek771

    Milosek771 Perspektivní autor

    Je to napsané od moderátora těžko to bude neoficiální
     
  16. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    je to oficialne akurat moderatori musia dostat prv prikaz ze to mozu dat na forum no a ak to na nasem foru nen itak jeste od centrali nedostali palec nahoru ani info nic otom aby to mohli dat na forum je to tak aksa nemylim
     
  17. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    to že to je od moderátora neznamená že je to oficiálne.. on je rovnaký hráč ako my takže sem môže napísať svoj názor alebo to čo sa niekde dopočul...
     
  18. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    admsity ale moderator nemoze spekulovat a ak by ano tak cez svoj hraci ucet ne? jak oby nam ted tu spekuloval poseidon nebo mirek :)
     
  19. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj všem, nechte tu zbytečných spekulací. Správně by se nemělo tolik věcí, ale i každý z moderátorů je jen člověk a hráč jako vy a bohužel i poruší pravidla. Jakmile dostaneme informace určitě zde budou uveřejněny. To, že na jednom fóru někdo něco napsal ještě nemusí být směrodatné. Stačí se podívat na XX dalších oficiálních fór a též zatím tyto informace nemají.
     
  20. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    tak co konec akce se uz blizi rad bych vedel co bude za duse a zda vymeni klice nevite kdy to daji ofiko na forum
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.