Armáda mrtvých (4. 8. 2016 - 11. 8. 2016) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 2/8/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Borec

    Borec Perspektivní autor

    ahh no jasne ja som este nestrielal obycajneho alfonsa dnes na mape do mna v kuse striela prohnily alfons
     
  2. BlackOuts

    BlackOuts Vážený autor

    • nevhodný výraz, vulgarita
    Nevadi mi že NPC maju viššie HP, nevadi mi že sposobuju večšie škody hračom, nevadi my ani že odmeny za ne nie su adekvatne,ale čo my vadi je že ked vyskoči admiral tak je tam 200 lodi a na mape sa neda ani poriadne pohnut čo sa to seka a nieto ešte vystrelit do ulohy toho jacgua. V tom počte lodi ho neviem ani zbadat a ked ho nahodou aj zbadam tak ho nemožem nakliknut. Tuto druhu fazu musel vymisliet asi EDIT s 5 promile alkoholu v sebe. Uplne EDIT tuto druhu fazu. Za to im davam palec dolu :confused:
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 9/8/16
  3. socient

    socient Komisař fóra

    Tak hra už nejde vôbec, mohlo by to tak ostať do konca akcie, o nič by sme neprišli :)
     
    Remiel tohle ocenil(a).
  4. kandoll

    kandoll Rádoby autor

    to chce pořádnou kompenzaci, pokud nemá člověk nabušenej kompl tak si nevrzne...
     
  5. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj BlackOuts,

    prosím dle pravidel, které najdeš v mém podpisu. Nespokejenost hráčů s druhou fází eventu přeposíláme dále.

    pěkný den všem

    Ahoj socient,

    2016-08-10 08:37:47 Získal jsi 2096 x Munice „Požírač duší“ .
    2016-08-10 08:36:54 Získal jsi 1988 x Munice „Požírač duší“ .
    2016-08-10 08:36:12 Získal jsi 909 x Munice „Požírač duší“ .
    2016-08-10 08:35:33 Získal jsi 998 x Munice „Požírač duší“ .
    2016-08-10 08:35:04 Získal jsi 1087 x Munice „Požírač duší“ .

    pro jistotu jsem udělal i obrázek

    [​IMG]


    pěkný den
     
    Naposledy upraveno: 10/8/16
  6. socient

    socient Komisař fóra

    Tak teraz ich je uz dost na mape, odkedy zacala 2.faza, dokonca som nazbieral raz aj 12K munciie za 15 minut, (myslim ze dalo 2x4k + 2k + 1k +1k) tym sposobom by slo ziskat pri velkom stasti aj skoro 50K za hodinu ale tak to bola len nahoda ze padlo 2x4.000. Žiaľ okrem Alphonsov nie je na mape už nič iné čo je výhodné strieľať a ani admirál po tom "super" vylepšení.
     
  7. Borec

    Borec Perspektivní autor

    jasne tak ho nesut :p
     
  8. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Piráti,

    vždy je to o štěstí a jak ho daný pirát nemá na své straně, tak tomu prostě nevěří ...,
    jsem rád, že alespoň ty Alfonse máme vyřešené ;).

    2016-08-10 09:36:07
    Potopil jsi loď Prohnilý Alfons.
    2016-08-10 09:36:07
    Získal jsi 3866 x Munice „Požírač duší“ .

    pěkný den
     
  9. socient

    socient Komisař fóra

    Borec a kto hovori, ze ho sutim ?

    Maximalne ak sa objavi na mape kde som alebo o pol mapy inak ani nejazdim a teleporty nedavam stacilo mi ako som dal 4x teleport a dostal som 4k 4k 0 0 perál kvoli sekanici a 2x som ani toho admirala nevidel ked mal svetlo ...

    Škoda teleportov a cez den viac ako 30k aj ked mas dmg proste nedostanes :)

    V tej prvej fazi tam bolo 2x menej lodi a nic take sa nestalo ze by som z nejakeho nedostal perly.

    Naviac teraz to skace asi tak cca po 1 hodine +/- predtym po 3-5 minutach, ešteže to už zajtra končí :)
     
    Naposledy upraveno: 10/8/16
  10. PřemyslOtakarII

    PřemyslOtakarII Aktivní autor

    • Vulgarita
    hnus prijedes tam z hlavni skupinou po pul minute se mi teprv objevi a druhou ho ani nenakliknu a je pryc. tak ze EDIT na to
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 10/8/16
  11. K!m!reY_CZ_

    K!m!reY_CZ_ Aktivní autor

    akce event hadra...milion lodi u eventu který ikdyž uněj stojím tak admirál není vidět..objeví se až je skoro poněm..super akce..takový akce všechny tak to mužem rovnou zabalit
     
  12. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj PřemyslOtakarII, prosím dle pravidel.
     
  13. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    Akcia ukončená, zamykám.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.